Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy po urodzeniu 1 dziecka zostanie mi brzuch? jak tego uniknac.

Polecane posty

Gość gość

W sumie nie jestem jakas gruba tylko urósł mi brzuch bo jestem juz w 8 msc ciąży . Boję sir ze zostanie mi tzn. oponka ? Można jakoś temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co mozesz zrobic to nie przytyc wiecej jak 12 kilo i smarowac, nawilzac, natłuszczac. a i tak gwarancji nie ma bo wszystko zalezy od predyspozycji twojej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od genów jedna moja koleżanka po dwóch ciążach ma brzuch płaski jak deska do prasowania, identyko jak przed ciążą, 50 kilo wagi przed i po ciąży a druga mimo że zawsze była bardzo zgrabna i szczupła już po pierwszej ciąży nabawiła się wiszącej, za luźnej skóry, która już jej się nie wchłonęła (starszy syn ma 10 lat) ani jedna ani druga nie utyła więcej niż 10 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem ci, że dużo też zależy w jakim wieku rodzisz(młodsza ma lepiej), jak się odżywiasz i czy jesteś aktywna fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie utyjesz za duzo, nie będzisz miala rozstepów to najprawdopodobniej skóra wróci do stanu sprzed ciazy. Będziesz musiała popracowac nad miesniami, bo po ciazy sa naciągnięte. ale to tez kwestia włożenia odrobiny wysiłku. Oponka zostanie Ci jesli nabrałas tłuszczyku, ale to tez mozna wypracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wszytko sprawa indywidulana. Ja mam 1 dziecko, rodzilam majac 32 lata. Przytylam 30kg, cesarka. Brzuch mam jak przed ciaza, zadnych rozstepow (w ciazy tez nie mialam o dziwo), waga jak przed ciaza. Cwicze raz na ruski rok. Chociaz jak maly skonczyl 8mcy to zaczelam robic brzuszki. 250 dziennie. I robie do dzis, a maly ma 2,5 roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytyłam 27 kilo bo żarłam.Trzy miesiące po porodzie brzuch płaski i waga jak przed ciążą 46 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×