Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawi mnie

czy po wycieciu macicy,

Polecane posty

Gość ciekawi mnie

sex dla mezczyzny jest tez przyjemnoscia, a jak kobieta czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież penis nie sięga do macicy, więc to jest obojętne dla faceta. Co innego odczucia (psychika) kobiety - ale tutaj się nie mogę wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM SEXXX
no tak,ale kobieta bez macicy nie ma juz orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHAM SEXXX nie ma już popędu, chociaż słyszałem różne opinie. Może lepiej, jak wypowie się kobieta, która zna to lepiej od nas. Z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM SEXXX
ma 16 cm, normalny sprzecik :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurrrabnmj
no tak,ale kobieta bez macicy nie ma juz orgazmu nie tylko nie ma orgazmu ale tez i sikac nie moze! o kupie nie wspominajac!! btw- gratuluje znajomosci anatomii i fizjologii o ile wasze wypociny to nie kawał :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nędzny żarcik, który zainicjował Wredniak Pospolity. Tak serio, czekamy na opinię kobiety. Jako facet, też chciałbym wiedzieć, jak to jest. Czy da się z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie
wlasnie sami panowie tu sa, albo mlode cipppy, gdzie sie podzialy kobiety:-) SAMA JESTEM CZY CIOO :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie
JA KOCHAM SEX; I NIE WIEM JAK BYLO BY GDYBY.... bo moja znajoma ma ten przypadek , a glupio mi sie az tak pytac, che ja podbudowac psychicznie ,ale to nie latwe:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie: może nie odpowiada żadna kobieta z takim przypadkiem, bo po takiej operacji już niczego nie szuka na forum erotycznym. To ciężkie sprawy i nie wyobrażam sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurrrabnmj
no ale macica to jest worek jakby miesniowy ktory ma za zadnaie stworzyc prawidlowe warunki dla plodu, no i produkuje hormony niektore, jak sie ja wytnie tak ze zostanie pochwa i czesc pochwowa szyjki macicy to nie rozumiem dlaczego ma przeszkadzac to w seksie czy wrecz go uniemozliwiac?? wezcie mi to wytlumaczcie, oprocz wzgledow psychicznych ale tych to ja nie rozumiem :P pewnie dlatego ze sama dziecka miec nie chce i mi macica niepotrzebna do niczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorjanka
Chyba Was wszystkich porąbało :D Macica nic nie ma do orgazmu czy do popędu. Brak macicy uniemożliwia zajście w ciąże, that's all, orgazm zależy od kompletnie innych grup mięśniowych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorjanka
Macica wytwarza hormony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa kobietaaa
mam wycięta macice. Jestem młoda, niestey choroba nie wybiera :( Nadal lubie sex i nie uważam,z ęby byl teraz gorszej jakości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie
jestem w pelni doinformowana :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna wtedy
lac do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez macicy
po operacji wycięcia macicy czy trzonu macicy kobieta jest jak wykastrowana. NIE ma juz nic do szukania na forum erotycznym a tymbardziej ...w łóżku, ani ze sobą ani z facetem ! Nie ma okresów a więc nie ma żadnego napięcia seksualnego ani pożądania. Stosunek bolesny bo za sucho i bez żadnej chęci, podniety. Można się posikać bo pęcherz uszkodzony i się posikuje na co dzień. Z wypróżnianiem też do du...y. Macica jest najważniejszym narządem seksualnym który umożliwia orgazm, Orgazm to przede wszystkim skurcze macicy (i nie tylko) a pchanie członka na siłę do suchej zwiędłej nie dokrwionej pochwy (śluzówka w zaniku) to tortura dla kobiety. Przecięte są wszystkie połączenia nerwowe i naczynia krwionośne więc nie ma już tam "czucia" ani przewodzenia bodzców seksualnych a napływ krwi w pierwszej fazie ... do tych naczyń w obrębie narządów płciowych to fizjologia i mechanizm podniecenia. Poczytajcie o tym: fizjologia orgazmu i seksualności kobiety. I nie piszcie bzdur że macica służy tylko do rozrodczości ! A panowie tutaj byli ciekawi, więc zapytam: a jak Panu by amputowano penisa...to jaki byś miał seks potem? Kobiece narządy płciowe, seksualne są przede wszystkim wewnątrz, i dlatego może nie jest to takie jasne. Po usunięciu macicy większość kobiet ma seks z głowy, opisują swoje "orgazmy" jako lekkie skurcze pochwy i bolesnośc, i zmuszają się aby ratować związki swoje albo rezygnują bo za bardzo cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka37
też byłam ciekawa... Koleżanka ma usuniętą macicę, ale nie pytałam jej, bo to jakoś niezręcznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka37
,,Nie ma okresów a więc nie ma żadnego napięcia seksualnego ani pożądania" A co okres ma wspólnego z napięciem i pożądaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury..................
znam to z wlasnego doswiadczenia i potwierdzam: sex jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynko
najkrocej mówiąc kobiety zdrowiem, nastrojami, życiem psychicznym mózgiem.... żądzą hormony, cykliczność okresów. Macica jest takim "motorem" i częścią skladową całego układu...dzięki któremu kobieta funkcjonuje jako kobieta. Po wycięciu macicy nie ma okresów, a jajowody są odcięte od macicy i jajniki. Przyczepione są do powłok brzusznych. Jak ten cały prawidłowy układ się uszkodzi, usuwając macice, to wiele funkcji fizjologicznych, chemicznych w całym organizmie już nie ma. Nie ma już tego unerwienia ani ukrwienia, może być problem z obsuwaniem się ścian pochwy, obniżeniem pęcherza bo pęcherz jest tak ulokowany na wspólnych więzadłach z macicą które muszą być przecięte przy tej operacji. To ogromne zmiany w anatomii i fizjologii. W naturalnej menopauzie kobiety też mają mnóstwo problemów ze zdrowiem, a jeśli chodzi o seks, to macica a seks, to chyba nie wymaga studiów medycznych żeby skojarzyć o co chodzi, chyba że kobiecie wystarcza do seksu pochwa i łechtaczka, ale to już jest nie wiele , doznania są inne, słabe, takie bardziej miejscowe niż mózgowe. Cały układ nerwowy jest uszkodzony co wpływa na przysadkę i osłabia też pracę takich odciętych jajników, jeśli są. Piersi też stają się nie wrażliwe na dotyk, pieszczoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
ale większość kobiet tak odczuwa i boi się. Tu juz wchodzi psycha człowieka, podobnie byłoby u mężczyzn jakby przeszli podobna operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
Również zalezy od partnera, to najbardziej. Niektórzy panowie zamiast pomagać swojej lubej to ją dołuja jeszcze bardziej i to się wszystko umacnia , później juz tego tak szybko nie idzie odkręcić jak to może się wydawać panom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na medycznych...
właśnie, najlepiej szukać wiedzy na medycznych stronach, a nie "pseudo-medycznych" , które zaprzeczają podstawowej wiedzy medycznej i doświadczeniu a mają służyć tylko ... celom marketingowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zmiany po operacji
Najlepsza jest wiedza od oób które to przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×