Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dariaa_

Czy polecacie tabletki hydrominum?

Polecane posty

Gość dariaa_

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne od ponad roku z przerwą 2 miesięcy. Odkąd wróciłam do brania tabletek w moim organizmie zebrało się trochę zbędnej wody. Powiększył się trochę cellulit, przytyłam parę kilogramów (około 2-3). Piję ponad 1,5 litra wody, trochę pomogło, ale nie wystarczająco. Dodatkowo regularnie ćwiczę na siłowni lub w domu. Początkowo stosowałam Asequrelle przez prawie 3 miesiące, ale efekty nie były zadowalające, dlatego zastanawiałam się właśnie nad Hydrominum. Chyba że macie lepsze i bardziej sprawdzone tabletki lub bardziej naturalne sposoby. Dziękuje, czekam na szybką odpowiedź! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Hydrominium nie pomogło, celulit ten który już masz możesz zgubić jedynie ćwicząc, nie sadze żeby jakiekolwiek tabletki załatwiły temat. A do antykoncepcji polecam Harmonelle, ja po niej nie tyje, nie wypadaja mi włosy, a nawet sie wzmocniły, nie mam jakiegos nadmiernego apetytu, a nawet poznikały mi stare pajączki na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannna896
No oczywiście cellulit sam się nie zgubić nie oszukujmy się trzeba trochę ruszyć tyłeczka by coś zaczęło się nam pokazywać ;) Ale ja chciałam schudnąć tak oo bo zaplanowałam z moim narzeczonym urlop za granicą ok wszystko fajnie ale przymierzając strój kąpielowy moje boczki się wylewały z niego,aż się popłakałam bo ja tak się nie pokaże jestem trochę wstydliwa co do takich rzeczy;) no ale podniosłam się i zaczęłam przeglądać różne fora i tak dziewczyny dzieliły się swoimi poglądami o african mango http://szczupla-kobieta.pl zamówiłam bo czasu było mało i zaczęłam stosować mój narzeczony śmiał się ze mnie że uwierzyłam że uda mi się zgubić te kilogramy bez siłowni i diety drastycznej... hmmm uwierzyłam i nie jestem zła na to na siebie bo zgubiłam 16kg w 2 miesiące i teraz nie wstydzę się wyjść w bikini na plaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cellulit i tłuszcz zwalczyłam dzięki therm line hydrofast. U mnie woda gromadziła się głownie przez miesiączke, a dzięki suplementowi zniwelowałam wszystko co było złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×