Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy pomimo tego on może mnie rzucić?

Polecane posty

Gość gość

spotykam się w z pewnym facetem 2 miesięce. Seks jest super, ale dogadujemy się średnio z sensie rozmowy, tzn smiejemy sie nie raz , żartujemy ,ale czasem muszę się wysilać żeby podtrzymać rozmowę bo on jest dość małomówny i nastała by cisza...Wczoraj byliśmy w kinie, starałam się rozmawiać na róne tematy ,ale nie zawsze chyba go ciekawiły.. np o moich studiach czy filmach jakie lubimy ogladać... na koniec spotkania on powiedział ,że z żadną kobietą nie było mu tak dobrze jak ze mną w łóżku, zapytałam czy te fajnie mu się ze mną rozmawia to powiedział ,że ten wypad do kina był fajny i się cieszy ,że się wybraliśmy... jeszcze mówił ,że umówimy się napewno w poniedziałek i że on sie boi ,że to ja go kiedyś rzucę bo jest mu ze mną tak dobrze, że by tego nie chciał Co o tym wszystkim myślicie? Naprawdę staram się z nim gadać na różne tematy, na temat filmów, jeg pracy , moich studiów, jakiś marzen, planów na przyszłość, naszych zainteresowań ,ale często odpowieda mi zdawkowo, a jeśli i on zacznie mówic to i tak pierwszy rzadko zaczyna temat... zalezy mi na nim bo mimo że jest taki małomówny cos mnie ciągnie do niego, ma to " coś" poprstu i nie chodzi tu tylko o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiace i juz dajesz mu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wyszło... spontanicznie poszliśmy do łóżka na drugiej randce choć nie jest to do mnie podobne, poniosło nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jest introwertykiem i malo mowi, tylko sie gapi.Musisz sie do tego przyzwyczaic, jego pewnie milczenie nie peszy.w skandynawii ludzie tacy sa, moga siedziec w towarzystwie nawet godzine nie odzywajac sie, co nie oznacza zlych relacji, to u nich normalka.Nieraz malomowny czlowiek jest zmuszony nawijac na sile jak ktos jest jeszcze bardziej malomowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie ,że go peszy, on chyba oczekuje ,że to ja będę ciagle nawijać np wczoraj jedziemy do tego kina godzine samochodem to ja np mówię " kurcze ,ale duzy ruch dzisiaj", on na to nic. cos tam powiadam on tylko powie " aha" ,a jak przestałam mówić to powiedział " dlaczego nic nie mówisz"? :D ja nie wiem... sama nie jestem za bardzo gadułą ,ale ciagle praktycznie ja musze wymyslać tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×