Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

die Schlumpfe

Czy poprawnie skleiłam te zdania po angielsku?

Polecane posty

1.Zostałem oszukany przez państwa Firmę. I was cheated by the Member Company. 2.Żądam zwrotu pieniędzy I demand a refund. 3.Wakacje były kiepskie. Holidays were poor. 4.Źle się u Państwa Czułem. I’ll be at your felt. 5.Jedzenie było okropne. The food was terrible. 6.Zapraszam Ciebie na swoje urodziny. I invite you to my birthday. 7.Będzie spotkanie z naukowcem. Will be meeting with the researcher. 8. Siódmego lipca odbędzie się spotkanie naszej grupy z kursu angielskiego w Londynie Seventh-July will be a meeting of our group of English course in London 9. Tematem spotkania będą bajki The meeting will be a fairy tale 10. Musisz wziąć ze sobą laptop You have to bring a laptop 11. Nikt z nas nie ma laptopa None of us has a laptop 12. Na Twoim laptopie będzie oglądać bajki On your laptop will watch cartoons 13. Po spotkaniu razem wrócimy do domu. After the meeting, together we get home. 14.Pojedziemy moim autem go to my car? 15. Chciałbym Cię zaprosić na spotkanie naszej grupy I would like to invite you to meet our group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znam angielskiego, ale zapytaj w ciągu dnia, bo teraz jest tu mało osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszelki wypadek niech ktoś podniesie mój temat :) liczę na to,że ktoś udzieli mi poważnej odpowiedzi ponieważ przygotowuje się do matury. Liczę na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko 2, 11 i 15 sa poprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I choć 15 jest gramatycznie poprawne i sens jest podobny do oryginału, nie jest dokładnym tłumaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ucze sie angielskiego od wrzesnia a Ty jak rozumiem co najmniej 4 lata i nie znasz czasow? No szok. Chyba wkleilas to w Go-ogle. Uzyj wlasciwych czasow a ich okreslniki daj na wlasciwe miejsca w zdaniu i wiecej zdan bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany, co za tuman i nieuk :( Co robilas na angielskim Ukryta prawdo?????? Jak mozna miec takie braki, ze tak prostych zdan nie umiesz zrobic? Taki temat moze zalozyc tylko tuman o mentalnosci biurwy, ktora uwaza, ze jej sie wszystko nalezy :o Zaplac za korepetycje, niech ci ktos tumanie wyjasni co potrzebujesz...darmo to boli gardlo ty wyludzaczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i nie tlumacz dokladnie tak jak w polskim, zamiast slowa okropne (jedzenie) napisz niesmaczne. Napisalas, ze wakacje byly biedne. Pieniadze to money.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za obibok roszczeniowy. Jeszcze zmienia nicki. Najpierw zakladala tematy o tym co zezarla w ciagu dnia, a potem zaczela zmieniac nicki i wkleja od jakiegos czasu tematy ze zdaniami do tlumaczenia na angielski. Krowo ty leniwa wez gramatyke ty trutniu i sie poucz, zebys ogarnela choc angielskie czasy. Ty masz mentalnosc, jakbys w gminie pracowala i dostala stoleczek na koneksje ...zero wysilku, tylko chce, zeby jej do lba wlac i najlepiej darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoglam Ci je przetlumaczyc. Jestem wrogiem wykonywania zadania za kogos. Ty najwyrazniej nie znasz czasow. Wypisz sobie najwazniejsze czasy - kiedy ich uzywamy - okreslniki czasu. Zrob z tego sciage, bedziesz wiedziec, jak wygladaja zdania, przeczenia, pytania. Jak strona bierna. Wtedy bedziesz miec zdania poprawne gramatycznie. Wez dobry slownik, znajdz slowka. Jesli bedziesz miala kilka drobnych bledow mysle ze ktos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedz: to, ze cos jest w polskim na poczatku zdania nie znaczy ze w angielskim tez. Dziewczyno, to znasz angielski mniej niz ja sie od wrzesnia nauczylam, a tak sie sklada, ze mialam francuski i niemiecki, a angielski dopiero w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, by tak pomóc je przetłumaczyć :D:D:( patrzcie, jaka krowa roszczeniowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co krytykujecie, ona się uczy angielskiego żeby zdać maturę . A na maturę taki poziom wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek człowiekowi powinien pomóc, teraz właśnie uczę się tylko po to, by zdać maturę, po nic więcej. To dostałabym za to jakie punkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mature wystarczy, ale tu widac, ze autor/ka ma elementarne braki od podstaw. Ona pisze, jak ktos, kto nie uczyl sie regularnie angielskiego a zdania skleja ze slow, ktorych nie uzywa sie w takim kontekscie jak ona to robi:/ I jeszcze do tego wymaga, zeby ktos za nia odwalil robote. Co robila przez kika lat, ze nic nie umie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie uczyłam się regularnie języków, języki obce i przedmioty ścisłe nie są moją mocną stroną. Czyli skoro na maturę wystarczy to czym ja się denerwuje, głównie chodzi mi oto, żeby mieć ten świstek bo może to wyda się śmieszne ale chciałam iść na studia (o ile będzie mnie na to stać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragicznie napisane są te zdania. Gdyby nie to, że są też w wersji polskiej w ogóle nie wiadomo by było o co chodzi w niektórych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy ty tak kazdemu pomagasz ... W sumie to jest az dziwne, ze mozna tak nie umiec angielskiego, gdzie czlowiek przez sama obecnosc na lekcjach co sie nauczy a ten tu tlumaczy te zdania jakby mu google przetlumaczylo :/ Jak to zrobiles/az autorze, ze podstaw nie znasz a chcesz zdawac mature? Pytam, bo tlumaczysz jakbys pierwszy raz w zyciu mial na angielki przetluaczyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób tak jak ja w liceum- nie mogłam zapamiętać tych wszystkich czasów, myliło mi się kiedy trzeba którego użyć i po czym w ogóle poznać który to czas. Kupiłam brystol i zrobiłam na ścianę tabelkę. Wypisałam sobie wszystkie czasy, po czym je poznajemy i jak buduje się zdania. Pomogło, bo nauka wtedy szybciej wchodziła :) drugi taki plakat miałam z czasownikami nieregularnymi. Na maturę chociaż te podstawy musisz znać, nic Ci nie pomoże, że ktoś tutaj zrobi za Ciebie te zadania. Podczas egzaminu nie będziesz mieć internetu, będziesz zdana na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chętnie pomogła i poprawiła ale nie znam angielskiego. Zresztą nie każdy musi znać angielski. Ja też się uczyłam tylko tyle żeby zdać maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w sumie chodzi oto tylko, by mieć świstek maturalny, o nic więcej. Ja miałam angielski od drugiej klasy szkoły podstawowej, sytuacja wygląda tak, że ja po prostu nie nadaje się do języków obcych, nie znam ani angielskiego, ani niemieckiego (który miałam od pierwszej gimnazjum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×