Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy porod mogl sie zaczac jak to bylo u Was

Polecane posty

Gość gość

witam. jestem w 37 tygodniu ciazy. od wczoraj czuje skurcze ale nieregularne. najdluzszy odstep byl 15 minut. nie przeszlo po kapieli ani po tabletce. miedzy skurczami czuje ciagly bol w dole brzucha i w dole plecow. dziecko sie rusza. w nocy ruszalo sie tak jak nigdy bardzo mocno a teraz ruchy staly sie normalne takie jak zawsze. myslicie ze to moglo sie zaczac? jak bylo u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najkrótszy odstep ile? jak cie cos niepokoi to najlepiej na porodowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najkrotszy odstep to 3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedź na ktg -tam sprawdzą co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zrobie ale dopiero wieczorem jak maz wroci z pracy... dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglos sie na ktg, to moga byc takie mocniejsze przepowiadajace jak sa nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i caly czas czuje ucisk tak jakby na kosci miednicy... i mam biegunke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poród sie zbliża ale nie martw sie jeszcze nie rodzisz ;) zycze szybkiego porodu bez komplikacji i zdrowia dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sie zaczelo :) powoli sie rozkreca. Ale jak juz porzadnie bedziesz czuc skurcze to lepiej na meza nie czekaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo i jak tam dzisiaj przeżywam dokładnie to samo !!! ja mam 38 tc , skurcze regularne mniej wiecej co 8 min ale juz tak mam od wczoraj i nic się nie nasila ... brałam prysznic i nic ... wody nie odchodzą , jedyne co to skurcze i biegunka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny trzymam za was kciuki :) juz blizej niz dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze zaczyna sie:) skurcze nie ustaja nawet jak cos robie. nie moge sie doczekac kiedy maz wroci z pracy i pojedziemy do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomamama
u mnie tez nie ustają ... na ostatnim ktg skurcze miałam już 110 i regularne , ale przeszły , boje sie ze tym razem tez tak bedzie :/ bo nic się nie nasila ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje skurcze zaczeły sie o 12 w nocy i to od razu krzyzowe ! masakra meczyłam sie tak 18 h i zero postepu porodu niestety, skonczyło sie cesarka bo małemu puls skakał, wtedy myslałam ze z bólu nie wytrzymam ale teraz po czasie mysle bozeee jaki ja słabiak jestem przeciesz to az tak nie bolało i wspominam to z usmiechem na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomamama
a czujesz mocno te skurcze ??? albo ból miesiączkowy ?? ja w nocy miałam mocny ból jak na okres , położyłam się z myślą że obudzę się już w połowie porodu , ale wstałam już bez tego bólu ,,, tylko skurcze zostały ... już bym chciała by się zaczeło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bolu miesiaczkowego nie czuje. czuje inny bol caly czas. nasila sie i troche przechodzi ale caly czas jest. promieniuje od praewj pachwiny na brzuch i plecy. plecy mnie tak bola ze ciezko mi jest chodzic. a skurcze sa dosc silne ale nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomamama
to u Ciebie pewnie się zaczyna ... a mi pewnie przejdzie ... :( bo mnie nic nie boli ... tyle że czuje taki dyskomfort przy skurczu i ciężko mi się oddycha podczas jego trwania ... chyba że ja już tak mam ... bo tych na ktg też nie czuje a są grubo ponad 100 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chcesz juz urodzic?:)Jesli tak to zycze Tobie aby w koncu sie zaczelo:) ja bardzo chce urodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomamama
taaak ! już bym chciała , nie dlatego że jakoś mi niezwykle ciężko czy coś bo nie narzekam na ciąże , ale tyle czekam na tego maluszka że już marzę o tym by móc Go przytulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomamama
W takim razie Tobie życzę tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, początek porodu zaczyna się od regularnych skurczów (nieregularne lub takie, które ustępują to skurcze przepowiadające) lub odejścia wód płodowych. Może zaczekaj jeszcze trochę i poobserwuj je. Zmierz, co ile się pojawiają i ile trwają. Życzę lekkiego i szybkiego porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zaczęło się od nieregularnych skorczy, mniej więcej tak- skurcz za 20min kolejny później za 10 min, kolejny za 20 min i biegunka, a później to juz jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli juz czujesz skurcze i masz biegunkę to znak ze organizm oczyszcza się przed porodem. Pewnie do wieczora się rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomamama
no ja mam skurcze regularne od wczorajszego ranka , a biegunke juz 3 dzień i dupa nic się nie rozkręca , ani nie przechodzą skurcze ani się nie nasilają , brałam juz nawet nospe, brałam prysznic , byłam na spacerku i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A silne te skurcze? Ja pisze o biegunce takiej prawdziwej. Ze przez 40 minut z sedesu nie mogłam zejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak maz wróci to polecam stosunek :) mi pomogło :) tylko taki do końca bo sperma ułatwia otwieranie szyjki :) po seksie 5 godz i syn był na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomamama
ja na ogół mam silne skurcze bo u mnie przepowiadające były w granicach powyżej 100 , dzisiejsze są z pewnością mocniejsze , ale nadal , nie bolą mnie mocno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomamama
niestety mąż do 23 w pracy dzisiaj , ale jeśli do jutra się nie rozkręci (a ma dzień wolny) to będziemy szaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×