Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kulontko

czy portale randkowe to jakas alternatywa dla samotnych?

Polecane posty

Gość kulontko

Jak tam jest? Ktore portale polecacie? I pytanie do facetow - jak uzupelnic profil, zeby zainteresowac porzadnych mezczyzn, zainteresowanych stalym zwiazkiem? Nie szukam zabawy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurykuuu
jak tam jest to sie przekonasz dopiero gdy zalozysz ten profil.. co do przyciagania facetów to to co napiszesz na profilu ma male znaczenie:o no chyba ze napisalabys cos radykalnego w rodzaju ze jestes bardzo religijna itp odwiedzajacy profil patrzy głównie na fotke:p jak jestes ładna to przyciagniesz wszystkich i porzadnych i nie;) a jak nie jestes specjalnie atrakcyjna to prawie nikt nie napisze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz po prostu
"szukam trwałego zwiazku" głupia kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurykuuu
jak tam jest to sie przekonasz dopiero gdy zalozysz ten profil.. co do przyciagania facetów to to co napiszesz na profilu ma male znaczenie:o no chyba ze napisalabys cos radykalnego w rodzaju ze jestes bardzo religijna itp odwiedzajacy profil patrzy głównie na fotke:p jak jestes ładna to przyciagniesz wszystkich i porzadnych i nie;) a jak nie jestes specjalnie atrakcyjna to prawie nikt nie napisze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulontko
Sama jestes glupia kobieta :P jak nie masz nic madrego do powiedzenia to sie nie odzywaj. Mysle, ze jestem atrakcyjna i podobam sie facetom. Ale powiedzcie, jak tam jest? Generalnie chyba ludzie sobie nie chwala? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurykuuu
jedni sobie chwala inni nie... trudno tam znalezc kogos odpowiedniego i musisz byc gotowa na pare nieudanych spotkan:o ale czy poza internetem jest łatwo?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulontko
No nie jest latwo i wlasnie dlatego myslalam o takijej opcji. Ale mam jednak troche oporów przed zamieszczeniem fotki - jednak to internet jakby nie patrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulontko
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknij sie glupia kobieto
atrakcyjna , ciekawa i Bóg wie co jeszcze kolejna nudziara ktora bedzie obwiniac facetow za swoje nudne i szarawe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulontko
Akurat to co ty piszesz, zwisa mi i powiewa :classic_cool: Oraz dynda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zamknij sie glupia kobieto atrakcyjna , ciekawa i Bóg wie co jeszcze kolejna nudziara ktora bedzie obwiniac facetow za swoje nudne i szarawe zycie " Mnie nie przeszkadzają nudziary o ile są zdyscyplinowane:classic_cool:.Przy mnie żadna by się nie nudziła:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulontko
Amant, chetnie bym sprawdzila, ale niestety nie lapie sie do Twoich wymagan zawartych w stopce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portale takie są taką alternatywą dla samotnych jak lewatywa na korzonki. Jeśli "wierzysz" to pomaga, ale i tak najczęściej tylko boli tyłek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy portal randkowy
To Nasza - Klasa! To jest internetowy megaburdel i znajdziesz tam na 100% milion chetnych samcow! Idealne miejsce dla kobiet ze swedzacym przyrodzeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulontko
Mellygion -> czyli rozumiem, ze nie polecasz? :) ale dlaczego, myslisz, ze rzeczywiscie nie ma szans znalezc tam nikogo pasujacego, czy chodzi o cos innego? Swedzacego przyrodzenia nie mam, ale odczuwam potrzebe bliskosci ;) A nasza-klasa to mega gniot, dostaje zaproszenia na kawe albo jakies wyjscie ale od panow, ktorzy chyba kolekcjonuja takie rzelotne znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 918273645
polecam mydwoje.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 918273645
mi się wydaje, że portale to przede wszystkim ogromne ryzyko... dużo tam desperatów, ludzi z poważnymi problemami, którzy właśnie przez owe problemy nie mogli sobie nikogo znaleźć. wiadomo, nie można uogólniać, ale chyba dużo bezpieczniejsze jest poznawanie ludzi w realnym świecie. 1.od razu wiadomo, czy jest między Wami chemia, 2.nie zakochujecie się w swoich wyobrażeniach, tylko w sobie. taaak, ale mydwoje.pl to niegłupi portal. swego czasu trochę się nim bawiłam. bardzo profesjonalne podejście, tekst doboru partnerskiego... jeśli już chcesz gdzieś szukać, szukaj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie korzystalem nigdy z takich portali, ale slyszalem , ze edarling jest w miare sensowny. Jesli chodzi o profil, to oczywiscie zdjecie, wyksztalcenie, zainteresowania. Zadnego walenia smetow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattres
A czy myślicie, że na takich portalach związek ma szanse przetrwać ? Niby wszystko w necie będzie ok, ale jak spotkamy się w realu okaże się, że jednak nie to i że w sumie lepiej rozmawiało się nam przez internet. Ale jest też druga możliwość, taka że coś zaiskrzy między nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi2asda
polecam gochat.in [ http://gochat.in ] jednostronnie anonimowy czat, ciekawe poznaje się nowe osoby, można sluchac tez razem muzyki z YouTube z rozmówcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha patrza tylko na.fotke czyli jest to dla samotnych pieknosci? To musi buc obleganexd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggneska
Na pewno na portalu randkowym mydwoje.pl znajdziecie również wiele ofert jeśli chodzi o cudzoziemców. Na pewno warto szukac miłości, jeśli nie w realu to na takich portalach randkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co wchodzisz na takie kiepskie portale randkowe. Jeśli naprawde na poważnie myślisz o związku, chcesz poznać kogoś na dobre i na złe to na pewno portal matrymonialny mydowje.pl będzie dla Ciebie tym odpowiednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokopokokoko
zwymiotować się można od tych reklam mydwoje. co, pewnie chetnych nie ma, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×