Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy powinnam dbać o ciąże przy zaplanowanej aborcji?

Polecane posty

Gość gość

bardzo proszę o sensowne odpowiedzi. rozumiem że wiele osób nie akceptuje aborcji, i to rozumiem. myślę jednak że gdybym podała jej powody, nie które z tych osób zrozumiałyby mnie. mam zaplanowaną legalną aborcję (mieszkam zagranicą) za miesiąc. nie wiem czy powinnam dbać o dziecko póki mogę, żeby uniknąć problemów.. czy stosować sie diety, brać witamy, jeść owoce i warzywa itd? jak uważacie :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero za miesiąc? co tak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie po co? a po drugie dlaczego tak długo masz czekać na aborcję? Ja usuwałam za granicę to wszystko wraz z psychologiem od momentu potwierdzenia ciąży trwało ok 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? Przecież i tak je zabijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. Wrecz przeciwnie, mozesz sie naj***c i nacpac, palic fajki i uprawiac ostry seks, poniewaz podpisalas juz wyrok na to dziecko. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ciążę nie ale o siebie już tak. Staraj sie nie pić i spokojnej żyć żeby nie pojawil sie jakiś problem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pij, ćpaj, niech ci ktos po brzuchu skacze. moze wyjdzie samo i nie bedziesz płacić? pomyśl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu usuwasz? Może jest jeszcze jakaś szansa dla tego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za pierwszą sensowną odpowiedź. to wiele dla mnie znaczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo, wiem na 100% ze NIGDZIE nie ma aborcji z takim opoznieniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko nie ma sprawy : ) to ja gość z 22:36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O ciążę nie ale o siebie już tak. Staraj sie nie pić i spokojnej żyć żeby nie pojawil sie jakiś problem. Pozdrawiam dziękuję za pierwszą, sensowną odpowiedź. to wiele dla mnie znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś prowo, wiem na 100% ze NIGDZIE nie ma aborcji z takim opoznieniem nie ma opóźnienia. jestem teraz w Polsce (mieszkam zagranicą). wrócę do Anglii najszybciej jak się da i spróbuję przyśpieszyć.. to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale glupia jestes. Nie bede rozwijala tej jakze mocno sensownej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha no i podstawa duuuzo owocow oraz sen. Polecam tez peren. Tani ziolowy lek a spi sie po nim jak dziecko. Nie szkodzi. Powodzenia w życiu trzymaj się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sciemniasz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale glupia jestes. Nie bede rozwijala tej jakze mocno sensownej odpowiedzi nikt cię o to prosił. prosiłam o odpowiedź do pytania powyżej. jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć, nie pisz nic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aha no i podstawa duuuzo owocow oraz sen. Polecam tez peren. Tani ziolowy lek a spi sie po nim jak dziecko. Nie szkodzi. Powodzenia w życiu trzymaj się smutas.gif dzięki wielkie.. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne pytanie to i durne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćannnna
Powinnaś. Raczej dbać o siebie bo dziecko korzysta także z Twoich zapasów i pobiera część tego co jesz więc witamin i minerałów sobie nie żałuj a po drugie, zdrowy organizm lepiej znosi zabiegi, leczenie. Rany łatwiej się goją no i samopoczucie lepsze :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćannnna dziś Powinnaś. Raczej dbać o siebie bo dziecko korzysta także z Twoich zapasów i pobiera część tego co jesz więc witamin i minerałów sobie nie żałuj a po drugie, zdrowy organizm lepiej znosi zabiegi, leczenie. Rany łatwiej się goją no i samopoczucie lepsze usmiech.gif . Pozdrawiam dziękuję Ci! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiapysiaa
Dbaj o siebie bo to jednak interwencja w twoje cialo,musisz dojsc do siebie,powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbać, po pierwsze o siebie a po drugie... w życiu różnie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję ze podczas skrobanki wytną ci macice i juz nigdy nie zabijesz żadnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba Jaga tez dbala o Jasia.... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:39 i 10:39. oh jak ja to kocham! kwintesencja miłości bliźniego szkoda ze traci ona ważność po narodzinach. przypomina się Modlitwa Polaka w Dniu Świra. nic dodać nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę brak słów. ..dbać o ciążę której chcesz się za chwilę pozbyć jak śmiecia? Co za hipokryzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyczenie smierci 15. Byla seria tego filmu a te wpisy zaczynaja przypominac mi scenariusz do kolejnej odslony. A czy jakby w ciazy nie byla to owocow i warzyw by nie jadla? Troche to glupio po prostu brzmi. Mam nadzieje tylko ze to poczatki, czyli jakis 5 tydz od ost miesiaczki bo wtedy jeszcze serce nie bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×