Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy powinnam miec juz objawy ciazy

Polecane posty

Gość gość

Witajcie jestem w 23 dniu cyklu okres mam dostac za mniej wiecej tydzien. Czy gdyby doszlo do zaplodnienia powinnam juz cos tam czuc jakies klucie bol piersi bo ja nic nie czuje oprocz tego ze w pochwie jest mokro. Co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przed wykonaniem testu miałam delikatne ale zauważalne objawy ciąży m.in. senność, zmęczenie, niewielkie mleczne upławy/profilaktycznie zaczęłam stosować lactovaginal/ i tkliwość piersi. Czasem dziewczyny takie objawy mają przed każdą miesiączką, ale u mnie to nie była reguła. Mocniejsze objawy przyszły po tescie-głównie mdłości i wymioty.Ale każdy organizm ikażda ciążą jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 3 dni po spodziewanej miesiączce może nie być jeszcze żadnych objawów? Nie testowałam, bo boję się rozczarowania, a z drugiej strony im dłużej nie przychodzi okres, to większe się we mnie napięcie wytwarza, że może jednak, a ten stres może wstrzymywać okres i błędne kolo... :( Ale gdybym była, to może jeszcze jednak nie być objawów żadnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ostatnio spóźnił się 16 dni, a miałam wrażenie, że mam wszystkie objawy ciąży. Poza tym, odkąd zaczęliśmy się starać, @ ciągle robi mi spóźnione niespodzianki. Także psychika w tej kwestii ma duże pole do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×