Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy powinnam się zrzucać na prezent urodzinowy babci chłopaka,

Polecane posty

Gość gość

jeśli mam ją widzieć pierwszy raz dopiero i zostałam zaproszona na jej urodziny? Jak byście zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt z Was nie był nigdy u babc***artnera?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak zostałaś zaproszona, to jakiś prezent powinien być - albo sie dorzuc do tego wspólnego, albo sama kup drobiazg od siebie. Zapytaj chłopaka, albo jego mamy - jeśli masz z nią dobry uklad, co będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hoł hoł hoł hoł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź:) Miałam wątpliwości, dlatego że to pierwsze spotkanie, a dopiero zaczynam samodzielne życie i nie miałam takich "poważniejszych" sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się zrzucają na jakiś droższy prezent to nie musisz się z nimi zrzucać jeśli zrzutka będzie dla Ciebie zbyt dużą kwotą. Możesz od siebie kupić kwiaty i to w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myślisz, jak np. kolega ze studiów zaprosił na urodziny swojej dziewczyny, z którą ja praktycznie nie mam kontaktu i nie próbuje do mnie zagadywać na spotkaniach, też jej przygotować prezent? przypadek 1) w czasie studiów, przypadek 2) już po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat:P Co z lasencją, która traktuje mnie jak powietrze, a jest dziewczyną kolegi dobrego? Kupilibyście jej prezent? a) na etapie studiów, b) po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym wypadku jeśli jesteś zaproszona to warto kupić chociaż jakiś drobny prezent w postaci upominku. Nawet jeśli ta osoba jest niezbyt miła to czemu my mamy być tacy sami? Kultura osobista to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×