Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy powinnam zdecydowac sie na zwiazek?

Polecane posty

Gość gość

Otoz jakis czas temu poznalam chlopaka, na imprezie u wspolnych znajomych. Nieziemsko przystojny, sympatyczny, dobrze wychowany, szarmancki, ideal. Do tego wiem, ze skonczyl SGH, pracuje w firmie, zajmuje sie finansami, dobrze zarabia a ma dopiero 26 lat. Niestety nasza wspolna kolezanka powiedziala mi, ze on lubi uprawiac sex z przygodnymi laskami, do tego nie stroni od uzywek - lubi wypic, zapalic, wciagnac co nieco. Nie potrafie sie oprzec, bo swietnie mi sie z nim gada- jest inteligentny i zawsze o kims takim marzylam. Bylismy raz w restauracji - bylo cudownie. Jak myslicie, powinnam sie w to angazowac? Juz sama nie wiem, co o tym myslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze sie zabawi i kopnie w d..., a potem bedzie placz, wiec lepiej sie nie angazuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nie wiedzieć co myśleć? Kobieto zapisz się na jakieś kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokoj, tacy dobrze zarabiajacy krawaciarze to najgorsze s****wa. cpun i seksoholik, bedzie ci z nim ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli uwazacie, ze nie ma szans na powazny zwiazek? Moze po prostu jeszcze nie spotkal odpowiedniej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na bank Ty jestes ta odpowiednia. Odpowiednia dziewczyna dla *****cza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli uwazacie, ze nie ma szans na powazny zwiazek? Moze po prostu jeszcze nie spotkal odpowiedniej kobiety. xxxx tak sobie tlumacz.... :) Ja wiem, ze jak sie czlowiek zakocha, to sie traci trzezwe myslenie, ale skoro pytasz o rade to Ci ja dam - trzymaj sie z daleka od takiego kolesia, bo spotka cie wiecej cierpienia niz szczescia z jego strony. wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi zamoczyc i przycpac, no nic tylko sie wiazac :P partia jak znalazl, chyba ze, ci tak na tej kasie zalezy, to bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ABSOLUTNIE sie nie angazuj. CO z tego, ze dobrze zarabia? Zadowoli CIe, jak ci kupi droga sukienke? Bedziesz nieszczesliwa a jak juz by byly dzieci to wgl, dramat, ojciec *****cz i cpun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie zmieni sie, taki typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz próbować, ale moim zdaniem nic dobrego z tego nie wyniknie. On bierze twarde narkotyki!!! I do tego sypia z kim popadnie, taki Piotruś Pan. Nie angazuj sie, bo Cie zrani. Tacy kolesie powinni najpierw ogarnąć swoje zycie, a potem bawic sie w zwiazki. Ty w to nie wchodź, bo bedzie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musie miec z******ty urok osobisty ten koles, ze pomimo tego, ze cpa i dupczy kogo popadnie ty w ogole rozwazasz opcje bycia z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz szczescia na mesiac a cierpiec przez dluzej? On moze miec takie jak Ty, tyle ile chce, myslisz, ze taki cpun zatrzymie sie na jednej, skoro co rusz ma kolejna? Bierze co jakis czas nastepna na kolacje, szarmancki alegancki bla bla, pozniej lozko i Cie kopnie, i znow w kolko. Daj mu kosza pierwsza! Bedzie zaskoczony hahaha napisz mu "nie jestes w moim typie" ihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, ze wydaje sie byc cudowny, nie moge przestac o nim myslec. Podobno mial jakies ciezkie przejscia, wiec moze stad ucieczka w narkotyki? chcialabym mu jakos pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każa chcialamu pomoc, woli cpanie, i chanie i sex z puszczalskimi. dobrze Ci radzimy a Ty w kolo swoje, no to jak tak bardzo chcesz to sie angazuj, zakochuj, pomoz mu, ale nie wpisuj zas tematu w stylu "zastawil mnie, a myslalam, ze mnie kocha" glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos z komentujacych mial podobny problem? Ja mam po prostu dobre serce i zal mi patrzec, jak taki koles sie stacza :) Coz, chyba sie po prostu zakochalam ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest glupi, wie , ze sie stacza, moze pomozesz dzieciom z domu dziecka? a nie cpunom z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie jest glupi, wie , ze sie stacza, moze pomozesz dzieciom z domu dziecka? a nie cpunom z wyboru xxx a skad wiesz, ze to jego wybor? pisalam, ze mial jakies traumatyczne, ciezkie doswiadczenia w zyciu, wiec moze nei wiedzial jak sobie poradzic i narkotyki mu pomogly? Poza tym, przeciez nikt nie pisze, ze jest uzalezniony, zdarza mu sie to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sprobujesz to sie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez sie podoba jeden facet.ale nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coz to za problemy, ze nie mial biedaczek wyboru? I skad wiesz, ze to z powodu owych problemow? Przeciez wcale tak nie musi byc. Problemy problemami, ale cpanie dragow to slaba opcja. Mysle, ze po prostu lubi, z reszta w swiecie takich kolesi w garniturach to standard, oni wciagaja nawet w pracy albo na imprezach firmowcyh - wiem, bo tez sie z takim spotykalam i odradzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz cie zaprosi na druga randke, znowu droga restauracja, bedzie cacy, pieknie, romantycznie, zaprosi cie do domu, zaliczy i urwie kontakt. tak to sie wlasnie skonczy, czekam na posta pelnego placzu, ze cie tak zle potraktowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia jestes jakas, nei baw sie w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta koleżanka mówi prawdę? Wiesz na pewno że on to wszystko robi? Bo jeśli tylko sobie lubi czasami wypić czy zapalić trawkę i poflirtować z dziewczynami na imprezie to nie jest źle, koleżanka mogła wyolbrzymić. Może sama by chciała wskoczyć mu do łóżka. Ja uważam, że powinnaś sobie sama wyrobić o nim opinię. Zobaczyć jak sytuacja się rozwinie, jeśli teraz zachowuje się w stosunku do Ciebie w porządku to ja nie widzę powodu, żeby z nim kończyć. Co mu powiesz? ej sorry to nie ma sensu bo koleżanka mi powiedziała, że jesteś taki i siaki:) Stawiać mu ultimatum i prosić żeby się zmienił też nie masz jak jeśli na razie przy tobie nic nie zrobił, możesz jedynie z nim szczerze porozmawiać o waszeh przeszłości, luźna rozmowa o tym co robiliście niech Ci się przyzna do tego i wted będziesz miała punkt zaczepienia, zobaczysz jak on do tego podchodzi. A może on po prostu tak robi z nudów, nie ma teraz nic innego do roboty, nie miał dziewczyn więc nie myślał o stabilizacji i sobie imprezował. Ja znam wiele osób które kiedyś sobie ożywały a teraz to przykładni mężowie i tatusiowie:) Młodość i wolność ma swoje prawa:) Ale może powinien się zbadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ta koleżanka mówi prawdę? Wiesz na pewno że on to wszystko robi? Bo jeśli tylko sobie lubi czasami wypić czy zapalić trawkę i poflirtować z dziewczynami na imprezie to nie jest źle, koleżanka mogła wyolbrzymić. Może sama by chciała wskoczyć mu do łóżka. Ja uważam, że powinnaś sobie sama wyrobić o nim opinię. Zobaczyć jak sytuacja się rozwinie, jeśli teraz zachowuje się w stosunku do Ciebie w porządku to ja nie widzę powodu, żeby z nim kończyć. Co mu powiesz? ej sorry to nie ma sensu bo koleżanka mi powiedziała, że jesteś taki i siakiusmiech.gif Stawiać mu ultimatum i prosić żeby się zmienił też nie masz jak jeśli na razie przy tobie nic nie zrobił, możesz jedynie z nim szczerze porozmawiać o waszeh przeszłości, luźna rozmowa o tym co robiliście niech Ci się przyzna do tego i wted będziesz miała punkt zaczepienia, zobaczysz jak on do tego podchodzi. A może on po prostu tak robi z nudów, nie ma teraz nic innego do roboty, nie miał dziewczyn więc nie myślał o stabilizacji i sobie imprezował. Ja znam wiele osób które kiedyś sobie ożywały a teraz to przykładni mężowie i tatusiowieusmiech.gif Młodość i wolność ma swoje prawausmiech.gif Ale może powinien się zbadać oczko.gif xxxxx kolezanka zna go dobrze, sama ma chlopaka, wiec sadze, ze mowi prawde. ale ja tez uwazam, ze chyba powinnam go lepiej poznac, moze po prostu trafial na zle kobiety wczesniej jak juz to napisalam? Naprawde swietnie nam sie gada, jest nieziemsko przystojny (boski po prostu) i uprzejmy. Nigdy jescze nie spotkalam kolesia, ktory by mnie tak traktowal (otwiera drzwi, zdejmuje plaszcz, placi za kolacje).... tylko ta opninia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to probuj, najwyzej sie sparzysz, skoro tak ci imponuje (szczegolnie chyba tym, ze placi za ciebie hehehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na wygnaniu
:-) to niesamowite, jak niektore kobiety nie chca widziec destrukcyjnych cech mezczyzny, bo ten dobrze zarabia i jest szarmancki... No ideal, tylko pije, cpa i lubi d****** Ale skonczyl SGH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu laski zawsze leca na takich kolesi? Co was pociaga w takich typach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu szansę, ale zaciśnij zęby i nie idź z nim do łóżka przez conajmniej pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×