Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy przed 1 stosunkiem poprosilyscie go o badania

Polecane posty

Gość gość

? na hiv wirusowe zap.watroby kiłe inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. Byłam i jestem jedyną partnerką seksualną męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.15 skad wiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo to "glupie" a rzeczywistosc jest taka, ze powinno sie... teraz juz po ptakach jak to sie mowi, ale mysle ze powinno to byc na porzedku dziennym. chociaz z hiv jest tak, ze jesli ktos sie zarazi, to wirus moze sie uaktywnic dopiero po 6 miesiacach (tzn po tym czasie jest wykrywalny laboratoryjnie) wiec jesli chce sie miec 100% pewnosci, to kazesz robic testy, pozniej po 6 miesiacach znowu, jesli oba wyniki sa pozytywne, masz pewnosc. i oczywisty warunek - przez ten czas wstrzemiezliwosc, ale zaufania do faceta w tym czasie nie mozesz miec juz w 100%;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ze oni wszyscy klamia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klamstwo i to ich drugie imie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 3 mc juz mozna hiv wykryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym takie badania nie sa tanie niestety. a hiv mozna zarazic sie nie tylko od seksu, wiec to, ze twoj facet byl "czysty jak lza" o niczym nie swiadczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.03.14 ja slyszalam o 6 miesiacach, ale moze sie myle, mimo wszytsko trzeba zrobic 2 badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, byłam 1wsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo z poprzednimi partnerami kochałam się z prezerwatywie , nigdy bez. Jedyne czego pilnowałam (delikatnie przypominałam) to by przed stosunkiem myli się i mieli nieskazitelnie czyste ręce (w łazience miałam zawsze żel sagrotan do rąk i prosiłam partnera by umył tym porządnie penis i ręce ). Ostatni partner ( mój mąż) nie miał przedemną żadnych kontaktów seksualnych (miał kilka dziewczyn , bardzo króciutkie związki) i nawet o higienę prosić nie musiałam bo sam jest czyścioszkiem i o tym pamiętał . Pewnie tak ogólnie to warto zapytać o badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci zawsze sądzą że są czyści i zdrowi jak ryby i nie przyznają się tak łatwo że coś im dolega, nawet za cenę zarażenia partnerki chlamydią czy grzybem lub czymś o wiele gorszym. Trzeba też zaznaczyć że większość zaraźliwych chorób prącia, żołędzi u mężczyzn nie daje tak orazy lub wogóle żadnych objawów więc sam seks z niedawno poznanym partnerem jest ryzykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdyby to on o takie badania poprosił to pewnie dostałby w pysk i z seksu nici?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za argumenty>? normalne jestescie? -nie zrobie badan bo drogie-leczenie jest droższe i upokarzające -nie oplaca sie bo hiv po 6 mc mozna wykryc- durne:o a moze on jest nosicielem od roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-prezerwatywa nie zabezpiecza przed chorobami na 100 procent Rozumiem, że boicie się prosić misia o badania bo sie obrazi ale moim zdaniem na te najgorsze choroby(zapalenie watroby i hiv) obowiazkowo! kiłe itp. da się przeleczyć ale tych wyżej nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.03.14 - czemu do moich wypowiedzi dorabiasz nieprawdziwe znaczenie i wymyslasz jakas pokrecona argumentacje. nigdzie nie napisalam, ze nie kaze robic badan, bo sa drogie, tylko napisalam, ze sa drogie, jakby wziac je razem do kupy. a co do drugiego "argumentu" to juz w ogole polecialas - nigdzie nie napisalam, ze NIE OPLACA sie robic badan, skoro sa wykrywalne po pol roku, tylko POINFORMOWALAM, ze nalezy zrobic je minimum 2 razy, aby miec 100% pewnosc, przy 100% zaufaniu do partnera oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lepiej nie robic?:o jesli on jest nosicielem od 10, 5, 2 lat i nawet jednego roku to wyjdzie w 1 badaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden eks sam tak to zaaranżował, że podjechał ze mną po odbiór swoich badan i dal mi je do przeczytania. po kilku dniach pokazałam mu swoje, ale nawet nie chciał na nie spojrzeć. Inny eks miał regularne badania (taka praca), które widziałam kilka razy. Obecny także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie chcial spojrzec na twoj***adania? niedojrzale podejscie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.03.14 przestan mi do k***y nedzy wmawiac ze pisze, ze lepiej nie robic badan, bo zaraz sie w****ie i to porzadnie! wytlumaczylam ci, ze nic takiego nie mam na mysli, a ty swoje. to teraz napisze ci drukowanymi, zeby w koncu dotarlo do ciebie. otóż. jesli chce sie miec 100% pewnosc co do tego, ze twoj partner seksualny nie jest nosicielem hiv, nalezy wykonac 2 badania w odstepnie czasu 6 miesiecy (w tym czasie nie moze on z nikim wspolzyc ani wykonywac czynnosci mogacych spowodowac zarazenie) wtedy tylko ma sie 100% pewnosc, ze partner jest zdrowy. zatem polecam robic 2 badania, nie jedno. dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hiv powinno byc obowiazkowym badaniem w ciązy,takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym poprosiła
i nie interesuje mnie czy wypada czy nie tu chodzi o moje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie gdzie w Poznaniu mogę zrobić takie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,bo jestem męża pierwszą kobietą jeśli chodzi o te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIVa łapie się nie tylko od seksu...... co za ciemnota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o Poznań to moja koleznka robila niedawno w prywatnym szpitalu Certus (?), wykupila sobie zestaw ‘bezpieczna kobieta ‘ albo ‘bezpieczenstwo kobiety’ nie pamiętam juz . i w ramach tego zrobili jej dużo roznych badan na choroby zakazne weneryczne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×