Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przystojny ale biedny facet mialby u was szanse ?

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie. Uchodzę za przystojnego faceta i wiele razy to słyszałem od kumpli i dziewczyn ale nie mam pieniędzy ani perspektyw na coś lepszego niż powyżej 2000 na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie. Uroda mija a wtedy taka frajerka, która Cię weźmie za ładna buzię zostanie z ręką w nocniku. U faceta podstawą są pieniądze, zaradność życiowa itd. Wygląd schodzi na drugi plan u faceta i nie jest tak istotny jak u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, pozostaje ci brędzlowanie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś shaf78 zaradna, to widać po twoim wpisie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...powiedz mi co ten zaradny facet z ciebie będzie miał jak ci ta uroda przeminie... rękę w nocniku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Jak facet tylko z 2000 może dobrze wyglądać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf 78 ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no normalnie, z natury mam ładną sylwetkę i przystojną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf 78 jesteś debilką... sama jestes nic nie warta dlatego szukasz faceta z kasą... zwykły pasożyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf 78 te pieniądze i zaradność życiowa u faceta potrzebne są tobie,żeby na Nim żerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby z dzieci się nie śmiali w szkole, że bidoki. Życia nie znacie czy sami tacy jesteście, że chodzicie z byle kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci z własnego doświadczenia, że byłam w związku z facetem, który był przystojny, miał ładne oczy, nienaganna sylwetka, ładne niebieskie oczy, ciemna karnacja, ciemne włosy.. był bardzo ładny jak na faceta ale właśnie był biedny. jego relacje rodzinne były tak tragiczne, że nie miał nawet często co jeść. przez co chudnął w oczach, na początku nie robiło to dla mnie problemu, ale każda próba rozmowy o jego rodzinie wburzała w naszym związku kłótnie. myślę, że to że jest biedny spowoduje u Was jego notoryczne oszczędzanie pieniędzy w sposób chorobliwy. może być tak, że nie będzie Ci kupował nawet kwiata na spotkanie raz na rok. będzie po prostu chytry. i wiem też, że niestety nie da się tego ''wyleczyć'', bo byłam 3 lata i niestety, legło to w gruzach przez to że nie miał mi nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mysle ze faceta z kasa szukaja nic nie warte laski. leniwe i pasozyty, u mnie taki facet mialby szanse. wazne zeby kochal byl wierny i zebym ja go kochala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tematu - radzę Ci omijać szerokim łukiem takie jak shaf 78, bo jak widać to są pijawki które same nic nie mają do zaoferowania a liczą tylko na kasę faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mawia przysłowie, lepiej być samemu niż klepać bidę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha barany, mam skończone studia wyższe i własną działalność gospodarczą :D nie musze szukać faceta z kasą bo mam już takiego. Nie związałabym się nieudacznikiem tylko za ładne oczy i zgrabny brzuch. On faceta wymagam tyle ile od siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shaf78 masz rację! Co Wam po tym Kobiety Kochane, że znajdziecie sobie pięknego faceta, który będzie miał dwie lewe ręce do roboty? Albo który będzie zbijał bąki na kanapie, a Wy będziecie musiały nad nim skakać, bo nie będzie potrafił wyprasować sobie własnej koszuli ani posortować własnych skarpetek? Zaradność i pracowitość u faceta to podstawa. Ładna buzia nie pomoże w utrzymaniu rodziny i wykarmieniu dzieci ;-) Chyba, że trafi Wam się przystojny pracowity facet, to bierzcie go bo to szansa jedna na milion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoRRrrrr
no ale chyba taki przystojny biedny to lepsza partia niż brzydki i biedny ? Zreszta zostaja jeszcze laski w klubach a tam wystarczy dobrze wyglądać by jakaś na Ciebie poleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z laskami w klubach to na jedna noc a tu jest mowa o poważnym zwiazku z biedakiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką tą działalność, firmę sprzątającą... jednoosobową, i szukasz frajera żeby rozwinąć skrzydła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoRRR
czyli uważacie, że lepszy facet to brzydki ale z kasą niż przystojny ale biedny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś ludzie się dorabiali razem, teraz idiotki myślą że się ustawią na całe życie wyłącznie popuszczaniem szpary :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale autor wyraznie napisal ze pracuje tylko nie zarabia duzo ok 2000 dla mnie to nie jest az tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze TĘ działalność tumanie, nie muszę ci się spowiadać z tego czym się zajmuje ale poradziłabym sobie świetnie bez faceta i oczywiście, że kobieta, która jest po studiach i ma perspektywy na pieniądze nie zwiąże się z frajerem, który pociągnie ją na dno finansowe I to działa też w drugą stronę, wykształcony dobrze zarabiający facet nie powinien się wiązać z babą, która siedzi za kasą w biedronce. Czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważamy że lepszy biedny, tylko że to bardzo płytkie, jedno i drugie to głupota. Sama uroda ma dokładnie taką samą wartość jak pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli uważacie, że lepszy facet to brzydki ale z kasą niż przystojny ale biedny ? xxxxx tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia idiotko kobieta z biedronki może być 1000x bardziej wartościową osobą od ciebie i twojej firmy sprzątającej tłumoku, czaisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze są wartością. Co masz bez pieniędzy? Nawet uroda się posypie bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nich autor się wiąże z tą wartościową z biedornki (taka nie powinna wybrzydzać) ale niech nie szuka wśród kobiet, które mają większe ambicje i realne możliwości na dobre pieniądze. Nie dla psa kiełbasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co będziesz miała z pieniędzy jak facet przy kasie będzie zwyczajnie chamem, będzie cię lał jak psa i mówił do ciebie kur/wo wziąłem cię w jednej koszuli, jak ci się nie podoba to wy/pier/da/laj? :D ...myślisz że skąd się biorą rozwody, wyłącznie z biedy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×