Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie żoneczka

czy roczniaka mozna uczyc samodzielnego jedzenia?

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście że można. Poczytaj o blw. Ja nie jestem zwolennikiem tej metody ale wiele z jej zasad zapożyczyłam. I wiesz co moje niespełna 1,5 roczne dziecko je samo ładnie łyżeczką a samodzielnego jedzenia rękami nauczyło się już pół roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna. Ja swojego karmiłam np na dwie lyzeczki jedna miał on druga ja. Mieszal sobie nią w jedzeniu i próbował jesc a drugą ja go karmilam. Szybko załapał o co chodzi. Teraz ma dwa lata i bedz problemu wszystko je juz dawno sam. Nie wazne czy to rzadka zupa czy drugie danie. Umie posługiwać sie sztuccami. Oczywiscie poza nożem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie żoneczka
No wlasnie mam zamiar probowac..tylko wszystko brudne dookola mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie bylo tak źle z tym brudzeniem. Na początku spróbujcie jeść na dwie lyzeczki jak zacznie mu lepiej iść to dopiero daj mu samemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna ale po co? zeby ci wszedzie nasyfil? . w corki przedszkolu dzieci niektore sa karmione a ty chcesz rocznaka uczyc? daj mu czas to sam sie nauczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nasyfi to sprzątniesz. moja ma roczek, nigdy nie karmiłam [poza piersią ]. uczy sie sama, robi bałagan że hej ale przynajmniej nie będą jej musieli karmić w przedszkolu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nauczy się sam :) właśnie przez takie podejście niektóre biedne dzieci w wieku szkolnym nie potrafią chleba masłem posmarować. Autorko jeśli dziecko chce to wykorzystaj tę jego ochotę i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×