Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy rozwód pomaga

Polecane posty

Gość gość

Witam mój maz po 3,5 rocznym kontakcie internetowym wkońcu jest z Pania. sa w związku choc kazde żyje w innym miescie. nie jestesmy razem od roku. On miał wybór ja jako matka 3 dzieci nie. Chce wystapic o rozwód ale przerażaja mnie jego i jego rodziny kłamstwa pod moim adresem. Czy powinnam najpierw wzmocnic sie psychicznie i potem dopiero porzadkować swojeżycie. nie ukrywam jest mi bardzo cieżko. Jestem przemęczona, niewyspana i jeszcze nadal karmie moje maleństwo. Prosze o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie jesteś jeszcze gotowa na rozwód bo chcesz się wzmocnić psychicznie to wystąp do sądu o alimenty na dzieci i siebie.W sądzie takie rozprawy są za darmo .Zrób to w pierwszej kolejności ,potem pomyślisz o rozwodzie.Wiem co przeżywasz bo przeszłam to samo.Teraz jest Ci trudno ale to przejdzie bo czas leczy rany.Poznasz kogoś jeszcze i ułożysz sobie życie od nowa.A mąż? ten kretyn niech się buja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
Jak bedzie mial alimenty do placenia na 3 dzieci to przejrzy na oczy. Kochanica napewno zacznie sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie licze na to. Zrozumiałam że sa ludzie którzy operują innymi definicjami na wszystko. Podstawa to mieć obok siebie tych co definiuja tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, kochanka będzie go utrzymywać i skakać w górę z radości, ze ma jakiekolwiek portki w domu nawet dziurawe, bo kochanki to skończone dno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie dno ale bardzo zaborcze, egoistyczne, zakłamane kobiety, które wola patrzec na zdobytych facetów przez różowe okulary bo tak jest prościej i łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki to zwyrodniałe k***y którym należy się ogromny kop w d**ę od życia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna153
Witaj autorko .Nie wiem czy wiesz ,ale on może nabrać pożyczek a długi przed rowodem dzielone są na Ciebie i jego .Takie przeciąganie i stres żle wpływa na Twoje zdrowie. Nie wiem jaka masz sytuacje materialną ale rozwód z jego winy daje Ci możliwość wystąpienia o alimenty także na siebie.Składając wniosek o rozwód możesz złożyć wniosek o umozenie kosztów sądowych .To tak jak z wrzodem poboli i przestanie ale trzeba wykonać to cięcie.Poczytaj życie po rozwodzie taki temat na uczuciowym ,tam pisze wiele kobiet w podobnej sytuacji.Nie cackaj się z pajacem ,dbaj o siebie i dzieci ,nie daj sie ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×