Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fvwfvwv

Czy sa faceci okolo 165 cm ktorzy maja dziewczyny/zony?

Polecane posty

Gość fvwfvwv

A jezeli tak to jak to robia skoro one nawet o facecie 175/176 mowia ze za niski, nawet jak jest dobrze zbudowany i ma twarz dzosza hartneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są, mają dzieci i żyją długo i szczęśliwie:P Może po prostu nie lecą na zapatrzone w siebie pindzie, skreślające faceta dlatego, że zamiast 180cm ma on 173...tylko na normalne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są kobiety około 65 IQ
które myśla głową a nie tym czymś? czy mają normalne życie oprócz orgazmu intelektualnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak zareagowalas na te jego
Facet 176 to wysoki facet, a 165 to kurdupel stanczykowaty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel Idealista
Mój kolega ze studiów ma 168cm ładną żonę i trójkę dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 180 cm wzrostu,
więc faceci 165 to dla mnie karakany. Poza tm to fatalnie wygląda jak facet jest niski,i jeszcze jak do tego jest krępy to juz wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorovittz
Nie znam faceta, ktory mierzy ok. 165cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niskiego
co wy z tym wzrostem ostatnio....:-/ czy to naprawde ma takie znaczenie wielkie? chyba tylko dla tepych idiotek.... moj maz ma 170cm,jest niski,ale wyzszy odmnie.Ja jestem bardzo atrakcyjna i naprawde moglabym wybierac w facetach....ale gdybym mojego od razu skreslila z powodu wzrostu to bym nie miala teraz takiej rodzinki jaka mam teraz i byc moze nie bylabym tak kochana jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorovittz
No, ale jak sama mowisz Twoj ma wzrost sredni, ale wyzszy od Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niskiego
170 cm to sredini?.a 165 to juz niski? ale i tak wszyscy moi znajomi i znjome sa wyzsi od niego i denerwuje mnie to jak kolezanki opowiadaja o wysokich kolesiach a potem poznaja mojego niskiego meza.Bo taki glupi stereotyp powstal na wysokich kolesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorovittz
skoro on jest wyzszy od Ciebie, to mozna uznac, ze w tej sytuacji 170cm to sredni wzrost, a Ty masz nizszy lub niski. Ja mam 172cm, moj facet 183cm. Lubie buty na obcasach, a dzieki tez roznicy wzrostu on zawsze pozostaje nieco wyzszy. Dawniej bylam zwiazana z facetem mojegoo wzrostu. Nie przeszkadzalo mi jakos specjalnie to, ze jest nizszy ode mnie, gdy gdzies wychodzilismy (ja w butach na obcasach chodze zawsze). Choc nie czulam sie jak kobietka wtedy ;) Faceci mysle tez nie czuja sie zbyt komforotowo kiedy dziewczyna jest wyzsza od nich (bez butow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie najwyższy w rodzinie
Ja mam 170 cm i nigdy nie narzekalem na brak kobiet, dziś mam żonę, czasem jakąs kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
zona Braciaka 165, Maja Hirsz ma 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
ale ogolnie dla faceta 165 to porazka, jabym sie za takiego w zyciu nie brala, min 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outdor indor kruszymy to
// zamiast 180cm ma on 173...tylko na normalne kobiety // ale autor pyta o 165cm a nie o 173... nie czarujmy sie, jesli ten facet ktory ma 165cm, nie jest mega bogaty to ABSOLUTNIE NIE MA SZANS NA KOBIETE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna :Dzzzzzzz
ja mam 172 i faceta, który ma 167 :D i wcale to nie jest jakies dziwne -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina_90
Szczerze? Nie znam takich facetów, ale na pewno tacy są! Niski wzrost może jest jakimś utrudnieniem, ale na pewno nie skreśla człowieka całkowicie i nie pozbawia go wszelkich szans na szczęście. Nie porównywałabym jednak wzrostu 165 i 170 cm. U kobiet nie jest to aż tak wielka różnica jak u facetów. Mężczyzna mający 170 cm nie jest wysoki, jednak zupełnie inaczej brzmi w odniesieniu do mężczyzn 170 i 165. Bo takich 170 cm w udanych związkach to znam wielu, niekoniecznie z partnerkami niższymi od siebie i nie uważam tego za jakieś dziwne zjawisko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfkkgg Taaa 165 cm wzrostu i w głowie poukładane to porażka? Mój tyle ma i nie narzekam!:P Lepszy niż wszyscy poprzedni bardzo wysocy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
jak sie tobie podoba 165, to zycze szczescia, dla mnie to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
pewnie sama masz 150, to wtedy w miare ci pasuje taki maly facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina_90
Kobieta o wzroście 180 cm wypowiada się na temat tego jak to strasznie wygląda niski facet. Wiele zależy od sylwetki, proporcji ciała. Poza tym tak jak dużo osób stwierdzi, że facet 165 cm jest nieatrakcyjny tak pewnie też dużo stwierdzi, że dziewczyna 180 cm jest nieatrakcyjna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem szczęśliwa, a za życzenia dziękuję. Każdy ma to na co zasługuje i nie centymetry są receptą na szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina_90
Słuchaj kfkkgg! W życiu różnie bywa! Zazwyczaj nie wybieramy tego w kim się zakochujemy. Wiele jest przypadków kiedy dziewczyna mówi, że facet musi mieć min. 180 cm, a później zakochuje się w niższym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
w całym tym wzrostowym zamieszaniu chodzi o to, żeby facet był wyższy od kobiety i tyle. miałam kiedyś niższego faceta, czułam się przy nim wielka, nieatrakcyjna, beznadziejna. może i jestem płytka, ale tak właśnie uważam, mężczyzna musi być wyższy od kobiety, a ile ma cm to już tak ważne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
mozliwe, mi juz to nie grozi, bo moj ma 186 :) poza tym sama jestem wysoka,wiec dla mnie niski facet raczej odpada, a jak kobietka jest niska, to czemu nie, ale czesto niskie dziewczyny tez chce wysokiego faceta. ja rozumiem jeszcze facet ok175, ale 165 to na prawde malo. ma szanse na kobiete jak kazdy, ale ma mniejsze szanse niz wyzszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfkkgg Mam tyle samo wzrostu.Ba, nawet rozmiar stopy mamy taki sam. Czy mężczyzna który ma rozmiar buta 37 to też do kasacji? Jak ubiorę obcas to mogę w czoło pocałować:) On nie ma kompleksów.Wie ile jest wart i to nie o pieniądze chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolege ktory jest kilka
cm wyzszy ode mnie a ja mam 157. ma dziewczyne (odrobine wyzszą od niego) i sa szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
silvergold, ale ja pisze ze swojej perspektywy, ze mi taki facet nie odpowiada, a jak ktos jest z takim szczesliwy, to nic mi do tego, moge tylko zyczyc szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jestem dziwna ale nie pod
obaja mi sie wysocy faceci tzn powyzej 190cm chyba ze sa odpowiednio "szerocy". Bo wiekszosc 195cm facetow ma ramiona szerokie tak samo jak faceci 180cm i wyglądaja dziwnie, jakos tak patyczakowato, nienaturalnie dla mnie ideal to 175-180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×