Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy są tu jacyś optymiści? niemarudzący,niestękający, nienarzekający?

Polecane posty

Gość gość

na cały świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że o takiego Polaka/Polkę ciężko jest to może chociaż obcokrajowiec jakiś bądź mieszaniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taka jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka ja taka jestem!:) Może dlatego, że mam dopiero 19 lat ale naprawdę wszystko mi się prędzej czy później udaje w życiu. Jestem przekonana, że zawsze jest jakieś rozwiązanie i nie można się z abardzo przejmować. Życie jest za krótkie żeby tracić czas na smutek i zawiść Pozdrawiam Cię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie również wszystko w życiu wychodzi, a nawet jeśli coś nie gra, staram się przeczekać bo wcześniej czy później się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latka
Dokładnie:) Zawsze jest jakaś opcja i prędzej czy później się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:18 ja Ciebie również :) to niezwykle trudna sztuka myśleć pozytywnie niezależnie od wieku, ja mam 26 już i nadal wierzę w siebie ludzi i świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie marudzic nie narzekac jak ledwo starcza na chlep ze smalcem,maz chleje,tesciowa wypomina ze sie u niej na chacie siedzi.jak zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latka
Może nie trzeba było się pakować w taką patową sytuację? A jak jest tak źle to może za wszelką cenę coś zmienić? Samo się nie zrobi na pewno. Nie znamy Twojego zycia i nie jesteśmy w stanie ci nic konkretnego doradzić z wiadomych względów ale trzymam kciuki, że coś wymyślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek90210
witam Was małe śliczne optymistki . wolne czy zajęte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraj się myśleć pozytywnie,opowiem Ci pewną historię: w autobusie rano stoi mężczyzna, jedzie do pracy i myśli: jakie to życie jest złe,żona mnie zdradza, dzieci źle się uczą, szef mało płaci.Za nim stoi jego Anioł Stróż,kładzie mu rękę na ramieniu i mówi:dziwne te Twoje życzenia bracie ale Ci je spełnie. Morał?(Autorka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie mlode nie znacie zycia pojdziecie na swoje to zobaczycie jakie jest prawdziwe zycie,przestaniecie sie glupio usmiechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latka
Nie uśmiecham się głupio, już mieszkam samodzielnie. Wyprowadziłam się na studia i to do obcego kraju. Poza tym patrzę na moich rodziców, którzy przecież doskonale znają problemy dnia codziennego a jednak nie tracą optymizmu. Są życzliwi dla innych, uśmiechnięci, doskonale godzą pracę zawodową z życiem prywatnym. Myslę, że to od nich nauczyłam się dobrego stosunku do codiznności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie mieszkam już z rodzicami,sama się utrzymuję , raz jest lepiej raz gorzej ale zawsze po burzy wychodzi słońce. a uśmiech jest zaraźliwy uwierz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek90210
ja mieszkam z rodzicami ale mam oddzielne wejście i czekam na tę jedyną, wtedy sie wyprowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co zalozylas ten temat, to jasne,ze wszyscy narzekaja i narzekac beda bo ziemia to pieklo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz pisać z optymistami to wejdź na jakieś zagraniczne forum :D włoskie na ten przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja urodzony optymista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja nie marudzę,przeciwności losu to wyzwania,nie lubię depresyjnych i gderających,bo to nic nie zmienia a tylko osłabia,a ja lubię logikę i siłę ,i nigdy się nie poddaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są tak zwane wampiry energetyczne, wysysają z innych życiową energię i optymizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak sie rano budze mowie:wow nie umarlam we snie :D to dziala polecam, caly dzien uchachana chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
nie w tym kraju nie na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL mało optymistów, to fakt. Większość narzeka nawet kiedy się dobrze mają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kraj jaki rzad jakie warunki zyciowe,tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
jaki kraj jaki rzad jakie warunki zyciowe,tacy ludzie. >>wiedzialem ze wczesniej czy pozniej ktos podsumuje to "wina tuska" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie ostatniego wpisu,slyszeliscie to: Jaroslaw nie ma gdzie robic zakupow bo biedronka dla ubogich do Media Markt go nie wpuszcza bo nie dla idiotow, a w monopolowym same wina Tuska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak napisałą 19latka, optymizm, zaradność życiową wynosimy z domu rodzinnego. nieudaczność i zawiść również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysysamy z mlekiem matki juz raczej, skaza genetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy krajem w ktorym rocznie jest kilka tysiecy donosow do skarbowki zusu mopsu i innych instytucji. boli jak ktos ma lepiej i trzeba swoja zolc gdzies wylac i cos popsuc wtedy zyje sie lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×