Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy seks bez zobowiazan to cos zlego

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego ludzie mowia ze jak spie z kim chce to sie nie szanuje? Co w tym zlego? Kompletnie nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetonn27
no jak nikogo nie ranisz, typu jesteś w związku i sypiasz z kim chcesz, to ok, nie sądze aby to było coś bardzo złego Uważaj tylko na choroby, faceci biorąc przygodne panienki jak Ciebie, też powinni sie liczyć, że masz Hiva. Tylko potem nie oczekuj na jakiś dobry związek, bo taka przeszłość szybko wychodzi. Najwyżej zostaniesz starą panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złe dla czystości duszy, takie oddzielenie ciała od miłości sprowadza nas do niskich potrzeb, trochę jak zwierzęta. Możesz się wtedy przyzwyczaić do takiej rozbieżności, samo sobie odpowiedź czy to dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też nie rozumiem dlaczego wszyscy ze wszystkimi nie sypiają jak leci, przecież to ludzka rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne,najlepiej zaciskac nogi i wyladowac u psychiatry.jedni maja minimale potrzeby a inni duze.i nie rozumiem goscia wyzej,jakim cudem moze sie ktos dowiedziec o ilosci partnerow?poprostu trzeba sobie dobierac ludzi na poziomie,dyskretnych.jesli ktos sie roocha na imprezie przy wszystkich to co innego....nie zawsze sie ma ochote na zwiazek,zalezy to tez od aktualnego stylu zycia.chyba tylko w tej zasciankowej Polsce trzeba wszystko nazywac zwiazkiem,bo przeciez jak to tak seks bez milosci?dajcie spokoj ludzie.seks to potrzeba jak kazda inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka 26
gościu, myślisz, że przez celibat można wylądować u psychiatry? nie strasz mnie, mam 26 lat i jestem dziewicą, ale nie potrafię robić tego "dla przyjemności", przecież nie będę się do tego zmuszać, sensowniejsze wydaje mi się poczekanie na uczucie, a jeśli nie będzie mi dane, to trudno. jest tutaj temat 'kto żyje bez seksu i dlaczego', wielu ludzi tak żyje, nie wierzę, że wszyscy księża, zakonnice i zakonnicy łamią śluby czystości, więc chyba nie każdemu pasa na psychę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka 26
*pada na psychę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy postępuje jak chce, ale prowadzenie się w taki sposób z założeniem że po prostu okłamiesz przyszłego partnera, nie wróży dobrze. Od tak sobie zakładasz że najwyżej będziesz budować związek na kłamstwie :) Chyba że Twój partner też będzie takim kłamcą, to wtedy dobierzecie się prawidłowo. Natomiast pozostaje kwestia wyrzutów po tym jak prawda wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieć taką kobietę która daje się r****ć i w zamian niczego nie chce, to prawdziwy skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
każdy postępuje według własnych zasad, nie musisz pytać kogoś czy coś jest dobre czy złe. przemyśl zwoje zachowania i zasady czy Ci odpowiada to co robisz i czym się kierujesz, czy to ma wypływ na Twoją przyszłość z rób jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś sama i ta druga osoba też jest sama. To nie ma w tym nic złego. Wiadomo każdy potrzebuje ciepła i czułości szczególnie gdy jest sam. Oczywiście nie z pierwszym lepszym którego tyle co poznałaś. Ale jeśli kogoś znasz dość dobrze i ta osoba jest singlem To nie ma w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem wystarczy czule się do kogoś przytulić by poczuć się lepiej i naładować baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie, świat byłby idealny gdyby wszystkie kobiety dawały bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mozna wyladowac u psychiatry.nie kazdy jest oziebly.tylko ludzie o niskim libido dorobiaja sobie ideologie,ze bez seksu mozna zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziewczyny, czemu sie mowi ze jak daje na lewo i prawo to nie szanuje sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam kiedyś miałem sex bez zobowiązań tylko raz z koleżanką którą znam od lat. Zawsze traktowała mnie lekceważąco. Aż tu pewnego dnia spotkaliśmy się przypadkowo po 2 latach na mieście. Wypiliśmy kawę a następnie wylądowaliśmy w łóżku. Byłem zupełnie zaskoczony tym że kochała się zemną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGA 1980
Też chciałabym znać odpowiedź na to nurtujące mnie pytanie! Sama spotykam się z kolegą od początku czułam do niego pociąg fizyczny i tyle.. potrafimy się razem dobrze zabawić ale wszystko prowadzi do jednego... czyli seksu, na który czekam na każdym spotkaniu :-) Ja jestem bez zobowiązań, kobietą po przejściach, która nie jest gotowa na związek, a on żonaty i kochający swoją rodzinę, czuje się z nim bezpiecznie bo wiem, że nie oczekuje niczego więcej, .. Ja bardzo go lubię i jest mi na chwilę obecną tak dobrze, nikt o niczym się nie dowie ... Czy to znaczy że jestem złą kobietą ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam312
A co myslicie o zwiazku z dziewczyna ktora miala "partnera bez zobowiazan"? To, ze dziewczyna nie jest dziewica mi nie przeszkadza. Byla z kilkoma chlopakami na powaznie, a ja tez przeciez nie zylem w celibacie. Ale mam problem z tym, ze z jednym z nich byla tylko dlatego, ze dlugo nikogo nie miala, i miala potrzeby. Co wiecej, to ona wtedy wyszla z inicjatywa. Po za tym strasznie mi sie podoba, ale nikt nie chce byc z kobieta ktora "sie nie szanuje". Czy takie zachowanie juz podpada pod ten paragraf? Koniec koncow zrobie to co mi serce podpowie, ale chce znac wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie,że dawanie d**y bez zobowiązań to jest tak jak z uzależnieniem od alkoholu czy narkotyków. Kto raz zaczął będzie dawał przez całe życie i nie ważne czy to mężczyzna czy kobieta. Wówczas będąc w stałym związku tacy partnerzy muszą liczyć się z tym, że któreś z nich zapragnie zmiany / przyjdzie ciąg do uzależnienia/ i wtedy łatwo nie będzie. Każdy sam jest odpowiedzialny za swoje życie. A czy się nie szanuje taka kobieta czy mężczyzna? Otóż oni się szanują bo dbają tylko i wyłącznie o swoje dobro nie licząc się z odczuciami innych. Inni nie ważne co czują, czy ich to boli, ważne by sami byli w pełni spełnieni. Takich ludzi nazywam egoistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez glupota. Sex bez zobowiazan, ale z szacunkiem i przyjaznia to swietna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prawo tłumaczyć sobie to jak chcesz i robić to co chcesz. Moje zdanie jest tylko moją opinią na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kazdego :) wystarczy, ze znam kilka osob, ktore byly w takim ukladzie. Ani nikogo nie skrzywdzily, ani nie zrobily tego ponownie. I tak padaja glupie tezy z o***tu wyssane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAGA1980... nie to ze jesteś zla ale jesteś bardzo zla kobieta.. niedosc ze pozwalasz by facet który ma zone cie dotykal i zdradzal (ciekawe jak ty bys się czula na miejscu tej oszukanej, a uwierz zycie się odwdziecza...) to po czasie przyjdzie cos takiego ze co będziesz chciała z nim być więcej, swieta będą? co wtedy. dla niego jesteś darmowa odskocznia, nie musi isc do burdelu a może już był i ma hiv.. ale ty tego nei wiesz, ty dalej robisz swoje i zadajesz pytania retoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 strona rewolucjo seksualnej obejzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś do sexu przz telefon. Nazywam się Renata, znajdziesz mnie na http://tele-amatorki.pl/ jestem samotna i przez to bardzo nieszczęśliwa ponieważ brakuje mi mężczyzny, który chociaż porozmawiałby ze mną o seksie przez telefon, Moje jędrne cycuszki już czekają na to abyś je dotknął swoim języczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×