Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oneetime

czy soczewki są dobre?

Polecane posty

Słyszalam różne negatywne rekomendacje jeśli chodzi o soczewki i dlatego tata nie chce zgodzic się, aby mi je kupic. Czy naprawdę szkodzą wzroku? Mam dosyc okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie soczewki to najlepszy wynalazek na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosze od ponad 10 lat, od tego czasu wada wzroku mi sie nie powiekszyla - sa mega wygodne - tanie jesli kupuje sie na allegro (po dobraniu i 1ym zestawie u otyka) - nie wrocilabym do okularow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szkodza? to jakis mit. oczywiscie sa osoby, ktore nie moga ich nosic (moj brat tak mial), ale poa tym nie szkodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę od lat i sobie chwalę. Przy bardzo dużej wadzie wzroku niezastąpione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Sad
Jasne że są dobre :) Noszę od 10 lat i zaawansowanie technologiczne kiedyś a teraz to kamień milowy w okulistyce :) Nie masz się czego obawiać serio :) Pierwsza wizyta u okulisty obowiązkowo, a później spokojnie można w necie kupić :) ja mam swój ulubiony sklep z soczewkami i będę go zawsze polecać i wszędzie www.ulicasoczewkowa.pl tam znalazłam właśnie super fajne soczewki toryczne w normalnej cenie i dodatkowo obsługa jest bardzo miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara55
Przede wszystkim musisz wybrać się do okulisty, zbadać się i zapytać czy jego zdaniem w Twoim przypadku noszenie soczewek to dobra decyzja. Sama przerzuciłam się na soczewki jakiś czas temu i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Na http://www.soczewki.kontaktowe.com/soczewki_kolorowe-k33-0-3-default.html zamawiam zarówno soczewki miesięczne, jak i pozostałe akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×