Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka9702737

Czy sperma wplywa korzystnie na cere?

Polecane posty

Gość Kafeterianka9702737

Czesc, mam takie troche glupie pytanie. Moj chlopak od jakiegos czasu namawia mnie na final w ustach twierdzac,ze sperma korzystnie wplywa na cere i wlosy.Tylko,ze ja jakos nie moge sie przelamac,zeby to zrobic. Jednak tak sie zastanawiam, bo od jakiegos czasu wlosy wychodza mi garsciami. Czy sperma moze faktycznie miec dobre dzialanie? Prosze powazne osoby o powazne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tk230h45s
Czy wiesz, że chłopcy mają siusiorki a dziewczynki mają cipcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka9702737
Prosilam o powazne odpowiedzi. Jesli nie masz nic do zakomunikowania,zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interman
ciumaj mu siurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka9702737
By zwrócić na siebie uwagę, w trakcie kazania ostentacyjnie opuszczam mszę udając, że poczułam się obrażona słowami z ambony. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor od spermy
sperma bardzo korzystnie wpływa na trawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka9702737
Czy nie ma tu powaznych osob? Uwazam, ze pytanie jak kazde inne. Slyszalam rozne odpowiedzi na ten temat,dlatego sie was pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor od spermy
ja ci poważnie odpowiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby tak było
to dziwki byłby najpiękniejszymi kobietami świata z cudną cerą i lśniącymi włoskami,wnioski wyciągnij sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka9702737
profesor od spermy A skad takie informacje? mnie sie wydaje,ze faceci specjalnie tak mowia kobietom, zeby miec final w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutti
nie ma chyba naukowego stwierdzenia ze sperma jakos wplywa na organizm kobiety no chyba ze mowa o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka9702737
He he to teraz mu powiem,ze ma mi kitow nie wciskac,bo spermka nie jest wcale dobra na wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz...
Jutti nie ma chyba naukowego stwierdzenia ze sperma jakos wplywa na organizm -------------------------------------- niestety sie mylisz , swego czasu naukowcy prowadzili badania na grupie siatkarek (sportowcy) jedna grupa miala stosunki z prezerwatywami , gdruga gdzie sperma ich partnera zostawała w pochwie - i wlasnie ta grupa miala o wiele lepsze wyniki jak w sporcie , tak w zdrowiu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz...
NIE MASZ JEJ POŁYKAC ma ona zostawiac w pochwie gdzie jest wchłaniana , a raczej jej odpowiednie składniki pzrez scianki pochwy . Oczywiscie trzeba pamietać o zabezpieczeniach , by w ciązę nie zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka9702737
Zakłopotana ja nawet nie moge sie przelamac, zeby w ogole sprobowac. Ale jak juz mowilam, wydaje mi sie,ze to zadne wyniki badan tylko wymysł facetow:P Poza tym, nie pytam o wplyw spermy kiedy wytrysk jest w cipce, tylko o final w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka9702737
matacz... O wytrysku w pochwie zapomnij w naszym przypadku. nie bede sie rozpisywac. w kazdym badz razie, pytam o polykanie spermki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz sprobowalam po pijanemu bo nawet nie kontrolowalam sie co robie, i od razu mnie odrzucilo bo jeszcze wczesniej jadlam kielbase z grila i alkohol pilam takze od razu bleeee ... a innym razem nawet sie nie spodziewalam bo nmie zaskoczyl i wlozyl mi szybko jak mu lecialo i wtedy tez mnie odrzucilo od razu od tego smaku i nie moglam nawet kropelki fuj ale moze kiedys sprobuje jeszcze raz, w sumie to dawno bylo wiec moze mu sie smak zmienil hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz...
połykanie ... cóż tu organizm wydobedzie poprzez układ trawienny to co dla niego dobre ! tak jak zrobi to kiedy zjesz jabłko ! sperma to w wiekszosci białko - zatem jest korzyść ! napisalem to co napisałem , bo padło tam stwierdzenie , ze nie ma badan na temat dobrego wpływu spermy na ORGANIZM !! jak tam jakis user napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz...
skład spermy witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez, selen. czyli samo zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka9702737
O matko-jak to wkladal Ci bez Twojej zgody? Nie wyobrazam sobie tego. Ja sama chcialabym sprobowac,zeby sprawic mojemu ukochanemu przyjemnosc, ale jak przychodzi co do czego, to rezygnuje, bo sie boje reakcji mojego organizmu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wyczoje.. na klmetroj le
a, jak myslicie czy od czestego spuszczania do pipki moz e byc zapalenie?? bo ma jakies problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka9702737
matacz... No niby to wiemo tym skladzie, ale juz chyba wole zdrowo sie odzywiac niz final w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udowodniono że poprawia kondycję skóry twarzy i chcą zacząć produkować kosmetyki zawierające syntetyczna spermę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutti
zreszta aby zmienic smak smak spermy nakarm faceta anansem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdl
Levviatan Chociaz Cie lubie to nie masz a moze nawet nie miales kobiety,wiec sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka9702737
Jutti Wiem o ananasach,ale moje pytanie brzmi czy sperma poprawi stan moich wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz...
podałem skład ! co Ci jeszcze trzeba ?? co zawierają odrzywki do wlosów ? mysl troche !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×