Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy spotkałybyście się ze swoim ex facetem gdyby was zaraził chorobą weneryczną

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem co zrobić, czy olac go i nie robić afery czy spotkać się z nim lub zadzwonić że mnie perfidnie kłamał i powiedzieć o wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy co to za choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weneryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale tylko po to aby przywalić mu z liścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty juz pisalas tutaj wczesniej o tym ze Cie zarazil? Opisywalas wszystko ze szczegółami. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazda choroba weneryczna jest przenoszona tylko i wylacznie droga plciowa wiec to wazne co to za choroba.Poczytaj np jak mozna zlapac kile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że wszystkie objawy pojawiły się u mnie w krótkim czasie po tym jak zaczęliśmy współżyć. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą jestem pewna że to on mnie zaraził bo teraz na chłodno wszytsko analizuję i wszytsko zaczyna się układac w całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zeby mu zaj//ebac bejsbolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi głownie o to że mnie okłamał że nie miał przygodnego seksu i ze nie ma żadnych objawów. Kłamał mnie prosto w twarz. I dlatego chciałabym mu wykrzyczeć prosto w twarz jakim jest gnojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy byscie zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajsbolem go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bardzo uważać w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zrobiłaś już te badania które zleciła ci gin? Wybierasz się do wenerologa? No i jak się czujesz? Czytałam temat, w którym opisywałas przez co przechodzisz i jest mi strasznie przykro że takie s*******ny chodzą po ziemi i oszukują dziewczyny. Ja bym na niego kogoś nasłała, aby mu "wytłumaczył" jak niegrzecznie jest kłamac, a jeśli nie znalazłabym nikogo kto by się tym mógł zająć, to pofatygowalabym się sama, jak ktoś wyżej pisał, z kijem bejsbolowym, albo gumową pałką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochałam faceta 2 lata a on nie dosc ze mnie porzucił, okradł , to jeszcze zaraził hivem :( Chce umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tu czytamy teksty tylko jednej strony, jaką mamy gwarancję, że ona wcześniej nie spała z kimś innym. Żadnej, tylko jej słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona wcześniej spała z innym i o tym pisała, ale wtedy nic jej nie dolegalo i jakiś czas po tamtym związku też nie. Jaką mamy pewność? Żadnej, tak jak przy WSZYSTKICH historiach z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odzew bo ja wariuję od kilku dni gdy mój gin mi powiedział że to choroba weneryczna. Niestety to prawda że w swoim życiu miałam 2 partnerów a mam 30 lat:-( pierwszego jestem pewna na bank, ten drugi kłamał mnie w żywe oczy i o to mam do niego cholerny żal:-( Nawet nie wyobrazacie sobie przez co ja przechodzę teraz, nie mogę spac, nie mogę jesc ze stresu bo czekam na badania. Objawy coraz bardziej się nasilają, infekcja daj***ardzo przykre dolegliwości. Mimo co miesięcznych powrotów do gina i zastosowania chyba z 10 różnych leków okropne pieczenie, swędzenie, upławy jakby ropne nie minęły. Najbardziej boję się jeszcze tego ze muszę zrobić test na hiv:-( Nie potrafiłam się przez te parę dni przełamać i go zrobić:-( boje się jak nigdy w zyciu i mam złe przeczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on jak teraz na chłodno wszytsko analizuję miał objawy i nie powiedział , zataił przede mną choroby weneryczne:-( Nie potrafie pojąć, jakim trzeba być bydlakiem aby tak zrobić:-( Tego to ja nie umiem zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tego wszystkiego ten okropny wstyd, nawet nie wiecie jak się czuję przed lekarzami czy a laboratorium analitycznym. Wszyscy patrż na mnie tak jak wy mnie tu oceniliście, że pewnie zwykła k****. A ja nawet w najgorszych snach nie sadziłam że coś takiego może mnie kiedykolwiek spotkać. Nigdy przenigdy nawet nie uprawiałam przygodnego seksu bo bym się zwyczajnie brzydziła czegoś takiego. I gdzie tu jest sprawiedliwość? Jedni bzykają się non stop z roznymi partnerami i niczego nie chwycą a ja dwóch partnerow i proszę co mnie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkaj sie psiksnij mu gazem pieprzowym znienacka i skop jak bedzie lezal bezbronny. cos sie nalezy s*********i!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to chce mu zadać jedno pytanie: "Jaki był cel tego że mnie w żywe oczy kłamałeś że nie miałeś przygodnego seksu z kobietami?" Ciekawa jestem jego tłumaczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O już tak nie przeżywaj. To nie średniowiecze, nos ci nie odpadnie. U faceta objawy nie mają tak gwałtownego przebiegu, mógł nie wiedzieć, mógł ignorować objawy. Prawda jest taka, że dałaś ciała, bo w dzisiejszych czasach bzykać się bez gumki, to rosyjska ruletka. Zrób te badania, przelecz się i żyj przyszłością, nie przeszłością. Co się stało, już się nie odstanie. Da Bóg skończy się na strachu ale na zapas nie warto się martwić, szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale zrozum że mi tylko chodzi o to jak perfidnie mnie okłałamał ze przede mną nie spał z nikim 2,5 roku a wcześniej był z jedna partnerką długi lata. I tak, miał objawy bo teraz jak czytam o tych chorobach to wiem na co powinno się zwrocic uwagę. Miał bół jąder, co miesiąc łapał jakieś przeziębienie, ból nerek, ropna krosta. Musiał to wiedzieć że coś jest nie tak, nie wierzę w to że był tak naiwny że to objawy nie związane z tymi chorobami. A mnie dobija to że był nieszczery, kłamał mnie a przecież mógł powiedzieć mi że zdarzyły mu się przygody seksualne. Wtedy zupełnie inaczej podeszłabym do tego wszystkiego bo wysłałabym go na badania. Ale on nie dał mi takiego prawa bo wmówił kłamstwa. A co do zabezpieczania, to uwierz mi cały czas używaliśmy prezerwatyw ale raz się zdarzyło bez i ten raz wystarczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wtorek powinnam mieć badania na chlamydie ueroplasme i mycoplasme, nie wiem tylko czemu lekarz nie dał od razu na rzeżączkę i kiłę. Także potem czekają mnie kolejne badania. No i Hiv. Przez niego wydałam na te wszystkie leczenia i wizyty u ginekologów co najmniej tysiąc złotych. Niestety te badania sa strasznie drogie, nie wiem jak leki ale pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrujnował mnie zdrowotnie, psychicznie i teraz rujnuje finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kiłę wstarczy badanie krwi, możesz poprosić dodatkowo, bo pewnie i tak płacisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyab nawet nie zdjecie sobie sprawy jak niektórzy faceci potrafią byc perfidni. Ja takiego spotkałam. Potrzebowałam bliskości po tym jak mnie maz zostawił , nie spałam z nikim rok. Poznałam jego. Nawet przez myśl mi nie przeszło ze moze mnie tak skrzywdzić z premedytacja. Mówił ze jestem jego najlepsza przyjaciółka, ze on nikogo nie ma na swiecie prócz mnie, nie mówił ze mnie kocha ale ze jestem mu bliska. Potem ni stad ni zowad zostawił mnie . Uciekł jak szczur. Czułam sie jak śmieć i dopiero teraz dochodzę do siebie po ponad roku, zerwalam z nim kontakt całkowicie.zniszczył mi zycie Mam nadzieje ze mnie niczym nie zaraził a boje sie przebadać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:25 gościu ale co to ma wspólnego z chorobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo facetom nie należy ufać, oni będą mówić wszytsko żeby was zaciągnąć do łożka. Wiec jeśli taki facet wie że trafił na porządną dziewczynę to musiałby być głupi żeby wyznać jej prawdę że bzykał wszystko co oddychało. Niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×