Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy spuszczanie sie w dziure, oglupia samca na tyle

Polecane posty

Gość gość

ze nie widzi z kim ma do czynienia? sory, ze musialam uzyc takiego jezyka, ale tylko taki oddaje adekwatnie nedze takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko i na temat- TAK. 90% ogłupia. Ale i kobiety nie bywają lepsze. Jest teoria że tłumaczysz pociąg do kogos wieloma czynnikami, a wszystko tak naprawdę to hormony, feromony i potrzeba seksu, nie gorzej niżu zwierzecia. Potem przychodzi rozsądek i wyzsze uczucia ale z reguly na początku chodzi o wymiane plynow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku mnie oglupialo , teraz raczej panuje nad sytuacja. Praktyka czyni mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks maci umysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej. nie myslalam, ze az tak zle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie czujecie sie zazenowani, ze 1 drut rzadzi calym czlowiekiem? to po co sie czlowiek nazywac? ja mam jednego takiego kumpla, co wdepnal w taki sposob w gnoj, ktory go juz w zasadzie zniszczyl. i mowie do niego drutoglupie :D czemu sie zacina wtedy? przeciez to prawda. a podobno faceci sa konkretni i rzeczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. mi nie trzeba wiecej. jak ciagnie jak odkurzacz, to moge ja utrzymywac. wiecej mi nie trzeba nic. a wy, jak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie, prosty facet jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. ja tez. samica, ktora przerobi mojego malego jak odkurzacz, to jest to. nie interesuje mnie kim jest, co robi ani skad sie wziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku spuszczałes się w dziure ale jaką w kiblu smieszny jestes i zarazem psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ol. boli cie ze napisal prawde o tobie, co? zreszta ty tez ja o sobie ujawniles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak którego samca. mnie nie, ale 'wpasc w g..." to mozna zawsze i z prawie kazdą, nie ma zadnej gwarancji na nic. Wiec lepiej w ogole odpuscic sobie temat, i jechac bezpiecznie na ręcznym. Od czego serwisy i piekne laseczki pokazujace wszystko bez zbednych ceregieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 31
pewnie ciebie jeszcze nikt dobrze nie wyd.... bo wtedy bys wiedziala ze dobry sex jest jak narkotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×