Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Almarra

Czy stosujecie zieloną kawe do wspomagania odchudzania?

Polecane posty

Gość Almarra

Byłam dzisiaj w aptece po lekarstwa i widziałam jakąś zieloną kawę w promocji. Wpisalam sobie w internecie i okazuje się, że sporo ludzi chyba stosuje... czy jest tu ktoś komu zielona kawa pomaga w odchudzaniu? Jak ona w ogóle działa na organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to jakieś moje przeświadczenie, ale mam wrażenie, że odrobinę pobudza. jak zwykła kawa, ale deliktaniej. nie trzęsą mi się tak ręce ;) a jeśli chodzi o odchudzanie, to nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, ile go spowodowały te tabletki a ile ćwiczenia, bo zaczęam to robić razem, ale z ani jednej ani frugiej rzeczy na pewno nie zrezygnuję, bo efekty zaczynają być coraz bardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelka
biorę zieloną kawę w kapsułkach firmy american booster i jestem ogólnie zadowolona. Mam więcej energii i siły do życia, a przy okazji bez wysiłku chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguula
A gdzie można kupić te kapsułki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja kręcę na hula-hop już jakiś czas. dodaję sukcesywnie nowe ćwiczenia i nie widzę efektów.. też słyszalam o tabletkach American booster.. ale jeszcze ich nie kupowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 27l
Ja zaczęłam stosować w zeszłym tygodniu IQGreen. Zobaczymy jakie będą efekty, mam nadzieję, ze rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkaa
American Booster ma Green Fat Reductor i na nutreca com można kupić tę zieloną kawę w kapsułkach w okazyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 1234
Ja stosowałam środek o nazwie IQgreen i jestem do dzisiaj bardzo zadowolona z efektów, jednak sam środek to nie wszystko pamiętaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Hej, nie wiem czy american booster kupisz gdzieś indziej, mi po prostu podpasowała cena na nutreca i już. Była okazja więc kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec na ich temat wypowiedziec sie nie moge.. ale na pewno ktos to zna i nam powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NASTĘPNA BZDURA, odchudz******** MŻ, a nie jakieś wynalazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosssa
Ja zdecydowałam się na tabletki IQGREEN .Te tabletki są bardzo skuteczne .Mają zdecydowanie większą zawartość kwasu CGA niż inne tego typu tabletki.Bez problemu można kupić te tabletki na Allegro.Ja właśnie tam kupowałam.Teraz czekam do końca kuracji aby zobaczyć ile udało mi się schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJowita
Ja również nie dawno zdecydowałam się na IQGREEN.I kto by pomyślał że jakis czas temu zarzekałam się że odchudzanie za pomocą tabletek to nie dla mnie.Stosując IQGREEN zmieniłam zdanie bo jeszcze nigdy nie chudłam tak dużo tak szybkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest zielona kawa. piłam w UK prawdziwą zieloną kawę i smakowała całkiem inaczej. to są same podróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jak domownik
Pewnie „piękna24”. Widzę, że opanowałyście z Green Coffe800 monopol na jedyna legalna zieloną kawę. Inne produkty ją zawierającą, to już podróbki. Nie wiem dlaczego tylko „pijecie” do Iqgreen, pomimo że preparat ten bardzo mi pomógł schudnąć i zgodnie z ulotka informacyjna zawiera ekstrakt brazylijskiej zielonej kawy. Pewnie w nim kawa jest „podrabiana” bo pochodzi z Brazylii, naturalna i faktyczna pewnie pochodziłaby z Grenlandii. Oczywiście zgodnie z Waszą logika. I co ciekawe, w przypadku innego produktu na „S” który sprzedajcie na odchudzanie, możecie prowadzić kulturalna akcję reklamową, a tu wyjechaliście wiocha jak mało? Czyżbyście zmienili agencję reklamy? A może to inna agencja Wam prowadzi Green Coffee? Jeżeli tak to dajecie to też tym od „S”.... są znacznie bardziej profesjonalni, kulturalni i moim zdaniem lepiej wpływają na wizerunek i produktu i firmy. W sumie mi to pikuś, bo ja biorę Iqgreen, nie mniej jestem wyczulona na zagrywki tego rodzaju, które uważam za grę poniżej godności każdej szanującej się firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4xd
Ja stosowałam IQgreen, teraz już nie muszę bo schudłam prawie 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinniako
Zielona kawa ma działanie wspomagające przy odchudzaniu to na pewno, ale nie liczyłabym na efekty bez diety czy jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Przed świętami jeszcze zamówiłam sobie na nutreca com zielona kawę w kapsułkach z American Booster, ale przy tym postanowiłam sobie też wykluczyć słodycze, alkohol i więcej się ruszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×