Odpowiedz na ten temat

CZY STRES MOZE POWODOWAĆ KRWOTOK MIESIĄCZKOWY???

• as week as a kitten 2006.06.09 [13:19]
    denerwuje sie czymś bardzo..
    leje sie ze mnie jak z diurawego wiaderka, nie substancja miesiaczkowa.. Czysta KREW pechowiec.gifsmutas.gif
  • chyba as weak 2006.06.09 [13:19]

• as weak as a kitten 2006.06.09 [13:20]
    no ok, przeoczenie.. a odpowiedz na pytanie ?? smutas.gif
  • stres może być powodem 2006.06.09 [13:35]
    krwotoku miesiączkowego ale lepiej idź jak najszybciej dolekarza bo taKi krwotok może być bardzo niebezpieczny dla zdrowiapechowiec.gif
  • as weak as a kitten 2006.06.11 [13:36]
    Dzieki, przeszło samo... Gdy sytuacja sie uspokoiła, ja rownież z nią i wszystko sie unormowało. teraz już jest ok, tzn. skończyła mi sie miesiaczka i nie krwawie.
    Moze na przyszłosc powinnam w syt. stresowych aplikować sobie jakieś kropelki uspokajające..
  • kaskas 2007.07.24 [15:46]
    Trzy lata temu cztery dni po zwykłej miesiączce dostałam strasznego krwotoku. To byl koszmar. Wylecialo ze mnie z wiadro krwi i wielkie skrzepy. W szpitalu dali mi zastrzyki na obkurczenie macicy i stwierdzili ze macica sie nie obkurczyla po miesiaczce. Nie mialam łyżeczkowania, ani nic. Po kilkunastu dniach krwawienie ustapilo. Bralam luteinę.
    wiecej sie to nie powtorzylo ale caly czas, co miesiac, martwie sie zeby znowu nie dostac krwotoku. Lekarz ,ktorego kiedys zapytalam, czy to moze sie powtorzyc odpowiedzial ze smiechem,,a czemu mialoby sie powtorzyc?"
    minely 3 lata, a ja ciagle sie zadreczam. Szczegolnie gdy miesiaczka mi sie przedluza ( wtedy byla normalna, lecz az do krwotoku bez przerwy delikatnie plamilam )

Bede bardzo wdzieczna za wytlumaczenie o co chodzi z tym obkurczaniem sie macicy po miesiaczce, dlaczego tak mi sie przytrafilo i czy to ewenement, czy moze sie znow przytrafic? jaka mogla byc przyczyna?

I wogole bede wdzieczna za kazdą odpowiedz bo okropnie mnie to wszystko martwi Dodam ze według lekarza jestem pod względem ginekologicznym zdrowa
  • jozefinka 2007.07.24 [22:38]
    Stres-nie.Pij herbate z krwawnika w razie krwotoku i n ie tylko wtedy- uspak aja macice ,rozkurczowo. raz w t yg chociaz nasiadowke z ziol -krwawnika skrzypu n ag ietka- i b adz spokojna.
  • jozefinka 2007.07.24 [22:39]
    Stres-nie.Pij herbate z krwawnika w razie krwotoku i n ie tylko wtedy- uspak aja macice ,rozkurczowo. raz w t yg chociaz nasiadowke z ziol -krwawnika skrzypu n ag ietka- i b adz spokojna.
  • jozefinka 2007.07.24 [22:46]
    Stres-nie.Pij krwawnik n ie tylko w razi e krwotoku- a w przypadku w ilosci az do zatrzymani a-uspakaja macice rozkurczowo. Nasiadowek pare1 x w tyg z krwawnika skrzypu nagietka- p oprawia tez prace jajnikow.I b adz spokojna.
  • kaskas 2007.07.25 [09:49]
    dzieki usmiech.gif
  • RRRany 2007.07.25 [12:36]
    Ja miałam podobnie, 3 cyjle z rzędu, w końcu, jak się już słaniałam na nogach poszłam do gina i całe szczęście! Takie krwawienie może byc zagrożeniem dla życia. Stres potrafi totalnie rozregulować gospodarkę hormonalną. Inna sprawa, że krwawienie może (nie musi) być objawem nadżerki lub innych schorzeń układu rozrodczego....Koniecznie idź do lekarza!!!
  • RRRany 2007.07.25 [12:39]
    kaskas, przy takim problemie warto skonsultować go z innym (najlepiej poleconym przez kogoś bliskiego i co za tym idzie sprawdzonym) lekarzem. To tak dla twojego komfortu. Nie warto się zadręczać...
  • RRRany 2007.07.25 [12:42]
    Aha, stres MOŻE powodować zaburzenia układu hormonalnego i dawać objawy w postaci bardzo silnych i niebezpiecznych krwawień!!! Warto zadbać więc o odpoczynek oczko.gif
  • kaskas 2007.07.25 [13:18]
    do gina chodze rgularnie co pol roku a ostatnio co trzy tygodnie i wszystko gra
    wiem ze to moze byc stres ,niestety, nie da sie go uniknac w zyciu smutas.gif

teraz mam juz 7 dzien okres a powinnam miec 5 dni ( ale mialam 48 dni przerwy ) i sie denerwuje czy znowu nie dostane krwotoku smutas.gif

Odpowiedz na ten temat