Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tak trudno pokochać grubą dziewczynę ?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego większość facetów patrzy na rozmiar? A nie na serce. W większości mówi się że facec***atrzą na charakter, ale niestety większość tak mówi a robi odwrotnie. Dlaczego dla wszystkich facetów liczy się tylko figura? Większość dziewczyn jest brzydka jak noc, ale jeśli mają niezła figurę to są traktowane ja boginie o które się trzeba starać bo nie daj Boże ktoś je omami pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo te zwaly tluszczu i to wszystko jest odpychajace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu tak trudno pokochać łysego chłopaka ? bo dla was to jest tak samo nieatrakcyjne jak dla facetów gruba dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwidoczniej nie są brzydkie jak noc. za to Ciebie brzydką na starcie czyni to, że jesteś gruba, przykro mi. może weź się za siebie, zamiast wylewać żale na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za bojkot jest :) Dziewczyno nie daj się:)Połowa mężczyzn głośno nigdy nie przyzna się że podobają im się pulchne dziewczyny więc nigdy nie kieruj się opinią na kafee.Znane są przykłady że gdy dziewczyna lub już żona schudła to połówka była mocno niezadowolona. Sama tak mam. Uśmiechu i dystansu życzę. A zdrowie najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś goowno wiesz więc nie mieszaj w głowie autorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, mało który lubi grube...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za wsparcie :) gość 16:02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jprdl. tak, słuchaj takich "dobrych" rad, pozostań dalej gruba i samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 175 cm i waze 70 kg i uwazam sie za gruba. a gość 16:02 mi pomogl :) podniosłam sie na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze duża nadwaga oznacza ze ze zdrowiem u ciebie nie za dobrze. po drugie nadwaga jest akceptowana ale też w granicach rozsądku a nie że 50 kg nadwagi i nic z tym nie robisz. po trzecie a ty byś chciała faceta który ma wyrzeźbione mięśnie czy brzuszek ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włącz sobie tvn style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie mi jaki by byl :) moze i wazyc 89 kg aby kochał :) tak,uwazam ze jestem gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to słusznie sie uważasz za grubą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubaska - grubasce nierówna. Są piękne grubaski (serio), są też brzydkie, są też takie na które nikt, nigdy nie zwróci uwagi, nawet jeśli się zmniejszą do powszechnie akceptowalnych rozmiarów. Dlaczego? Bo mają paskudny charakter, jak ty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak autorka tego tematu, czy jak kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego paskudny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój problem nie tkwi w kilogramach bo wagę masz dobrą tylko w twoim podejściu do samej siebie. Bo lepsze 70 kilo, przy wzroście 175, które ładnie się rozkłada niż 55 i figura dziewczynki gdzie nie ma na czym oka zawiesić ani za co złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ani za co złapać" haha rozbawiłeś mnie :) dzieki za rade :) to chyba nie bede sie odchudzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis wedrowny
kobieta musi mieć 2 x więcej tkanki tłuszczowej niż facet, prawa natury:classic_cool: nie odchudzaj się bo większość normalnych facetów lubi kobiety przy kości - tylko prawiczki z kafe szpanują tu znawstwem urody kobiecej, często to ukryte pedały:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec alfa z zarostem
Taaa, jeszcze napiszcie, że grubaski to idealne kobiety z wyglądu i każdy facet o nich marzy. :D🖐️ Takie teorie tylko na kafeterii, ale to nic dziwnego skoro siedzi tu tyle grubasek i upasionych piwskiem facetów. Prawda jest taka, że faceci lubią SZCZUPŁE (nie wychudzone) kobiety, a nie grubaski z fałdami, odstającym brzuchem i sflaczałym ciałem. Gdybyś schudła z 10 kg to byłoby w porządku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
zależy od stopnia nadwagi .. Im większa waga tym trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samiec alfa z zarostem dziś Taaa, jeszcze napiszcie, że grubaski to idealne kobiety z wyglądu i każdy facet o nich marzy. smiech.giflapka.gif Takie teorie tylko na kafeterii, ale to nic dziwnego skoro siedzi tu tyle grubasek i upasionych piwskiem facetów. Prawda jest taka, że faceci lubią SZCZUPŁE (nie wychudzone) kobiety, a nie grubaski z fałdami, odstającym brzuchem i sflaczałym ciałem. Gdybyś schudła z 10 kg to byłoby w porządku lapka.gif x a skad ty c/i/p/o z zarostem wiesz co lubia wszyscy faceci. siedzisz przecież tylko prze telewizorem albo monitorem i trzepiesz gruche az mama krzyczy z kuchni zebys nie hałasował:-D Debil pyerdolony, gadaj sam za siebie tzwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17:07 kobieta czy męzczyzna ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec alfa z zarostem
Już nie ciśnieniuj się tak grubasku, bo się spocisz. :D Skoro wy piszecie, że WIĘKSZOŚĆ NORMALNYCH FACETÓW woli grubaski to dlaczego ja nie mogę przedstawić innej opinii? Czyżbyście mieli monopol na prawdę? :classic_cool: I to, że raz na jakiś czas napisze posta na tym dennym forum nie oznacza, że siedzę tu przez cały czas jak ty. :D Poza tym po tych wyzwiskach i poziomie wypowiedzi widać jaki poziom prezentujesz - typowy sfrustrowany grubas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba widać po tekscie:-O kobiety tak nie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×