Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZegarCzasuTyka

Czy taka przeszłość kobiety w takim wieku kwalifikuje ją jako szmate?

Polecane posty

Gość ZegarCzasuTyka

Poznałem pewną kobietę.. sypiam z nią od trzech miesięcy już, myślę, że chciałbym z nią coś więcej ale jej przeszłość sexualna mnie troche załamuję.. a więc tak, ma 24 lat i.. około 10 facetów na koncie do tego takie akcje jak np: - sex grupowy... wyrwała sobie wraz z koleżanką dwóch chłopaków, przyszli do niej do domu i razem w czwórkę uprawiali sex - PRZYNAJMNIEJ dwie przygody na jedną noc.. czyli poznała chłopaka na dyskotece i już tego samego wieczoru wylądowała z nim w łóżku - uprawiała anal - lubi się zabawić z koleżanką - przez pół roku była w tzw. związku sexualnym, czyli wyrwała sobie jakiegoś chłoptasia-nic do niego nie czuła tylko po prostu sie pieprzyli ciągle - jej "pierwszy raz" jest tragiczny.. w wieku 17 lat (a chuj wie czy to nie było wczesniej...) upiła się i dała dupy swojemu koledze, który ją wyruchał a ona na drugi dzień prawie nic nie pamiętała - jak wyjeżdzała w wakacje nad morze to zawsze przeżywała jakąś przygodę sexualną załamuje mnie to wszystko.. dochodze do wniosku, ze to tak naprawde szmata :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZegarCzasuTyka
żadna kobieta sie nie wypowie?? czyżby kazda miala na sumieniu podobne akcje?? kurwa co za swiat.. znaleźć w dzisiejszych czasach atrakcyjną kobiete w okolicach 25 roku zycia, która nie ma bujnej przeszłosci sexualnej graniczy dosłownie z cudem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w ktorej rence
chłopie zostaw ja... to szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka...27
k**wa co za swiat.. znaleźć w dzisiejszych czasach atrakcyjną kobiete w okolicach 25 roku zycia, która nie ma bujnej przeszłosci sexualnej graniczy dosłownie z cudem Nieprawda. Ja np mam 27 lat i tylko 2-óch facetów;), z czego ten drugi to moja odnaleziona połówka jabłka;). To że ty nie spotkałeś takiej niewinnej istotki;-), nie znaczy że wszystkie są puszczalskie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba przesadzasz....kazdy ma taki durny moment w zyciu,ze narobi glupot w stylu sexu grupowego,czy glupiego puszczenia sie.potem sdie czlowiek ustabilizuje,zareczy i zaluje tych durnot jak cholera,bo w sumie na co komu to bylo potrzebne.moim zdaniem 24latka z 10 facetami,to nie duzo.2 to juz z tego grupowego,jeden kolega ktory rozdziewiczyl, 2 one-night standy,to juz razem 5..i po jednym facecie na kazde wakacje i juz koniec tej wielkiej listy,wiec suma sumarum dziewczyna uprawiala sex rzadko i dlatego takie zroznicowanie,tak jest jak sie jest singlem.to wolisz taka co miala 10 fcetow kazdego po raz i gowno wie tak naprawde o sexie,czy taka co miala faceta 5 lat,wiec ruchali sie tysiace razy,a ona wszedzie ma wspomnienia po tym zwiazku,jakies zdjecia,prezenty i sentyment?dziewczyna pouzywala zycia,teraz sie zakochala,juz ja do niczego ciagnac nie bedzie i zadnego smrodu po jakis exach tez nie masz.ja bym probowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence pence w ktorej rence
Nikitka...27 przykro mi to stwierdzic ale uwazam, ze po prostu nie jestes zbyt atrakcyjna fizycznie i dlatego masz maly przebieg... moja teoria jest taka , ze nie ma atrakcyjnych kobiet ktore by nie mialy bujnej przeszlosci sexualnej, po prostu nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZegarCzasuTyka
Tak Szczerze... niestety ale to co piszesz jest zbyt piękne, to że napisałem, iż ma 10 nie oznacza, ze nie ma ich wiecej.. znasz teorie, ze kobiety zawsze umniejszają ten wynik? do tego tak.. ona sie we mnie nie zakochała, traktuje mnie tez jako chwilowa zabawke do sexu (niestety mam na to dowód, ale nie bede sie rozpisywał-po prostu załóż, że tak własnie jest) do tego mowisz, ze nie ma wspomnien po bylych? sęk w tym, ze ona jest po dwóch długich związkach.. raz była z gosciem 3 lata ktorego podobno BARDZO BARDZO kochała i raz 2 lata, który był od niej wtedy 10 lat starszy.. czyli pewnie znalazł małolate i ją ruchał jak głupi dołuję mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam bujna przeszlosc
maz byl moim 10 wiedzial o tym i co z tego od 14 lat cudowne szczesliwe wierne sobie malzenstwo kazdy nam zazdrosci tego jak sie kochamy i do siebie pasujemy ale wiesz na szczescie trzeba sobie zasluzyc a taki bezwartosicowy facet jak ty na nie nie zasluguje daj dziewczynie spokoj jak onecniasz ja pod katem doswiadczenia sexualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka...27
ence pence- oj zdziwiłabys sie;), myslisz ze wszystkie atrakcyjne puszczają sie na prawo i lewo?? Jeżeli tak to gratuluję takiego myślenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam bujna przeszlosc
i mialam facetow mlodszych o 5 lat staszych o 10 a nawet 25 lat i maz tez wiedzial ale malzenstwo i dobry zwiazke buduje sie na czyms wiecej niz na tym co kto kiedyz kim robil ale ty gowniarzu tego nie wiesz bos jeszcze nie dorosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WKOŃCU DOROSŁA
jak dla mnie to szmata- daj spokój grupowy, sex z przygodnymi facetami-ja rozumiem mieć wielu partnerów ale nie puszczać się gdzie popadnie i z byle kim-przed sexem z Tobą się przebadała??? ,bo przy takim życiu mogła wiele chorób złapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby to facet opowiedział
o identycznych historiach swoim życiu to w porzo... co nie ? ale jak dziewczyna to szmata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfgdg
Wiesz, przykro mi to mowic ale normalne to to na pewno nie jest. Ja tez jestem w tym wieku i mialam 3 facetow. Nie sluchaj tych co Ci mowia ze to normalne i ze jak ktos nie mial wielu facetow to jest pasztetem niegodnym uwagi. Rozumiem miec kilku partnerow seksualnych w tym wieku, w koncu zbytnia cnotliwosc tez jest przesada :D Ale jesli laska uprawiala seks grupowy,zabawia sie z kolezanka,nie ma oporow przed przygodnim seksem to wiernej i kochajacej partnerki na powazny zwiazek raczej w niej nie znajdziesz. Jeden plus jest taki ze ona otwarcie sie przyznaje do tego jaka jest,takze daje Ci wybor. Ile to jest takich kobiet ktore daja na prawo i lewo a wobec partnera udaja cnotki.. Reasumujac jesli zalezy Ci tylko na seksie to nie zaprzataj sobie tym glowy i baw sie dobrze,ale jesli chcesz czegos wiecej to raczej nie nastawiaj sie na to ze jej moralnosc sie zmieni i przy Tobie stanie sie swieta. Inna sprawa jest taka ze juz teraz Cie to gnebi a w przyszlosci jesli sie w niej zakochasz to bedziesz jej te szczegoly ktore Ci opowiedziala wypominal na kazdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie szmata mimo wszystko. Wiadomo mozna być z jednym czy drugim facetem i wiadomo sex. Ale sex przygodny z kim popadnie i jeszcze w dodatku grupowy. To zwykła nieszanująca się szmata. Jest to ścierwo które uwielbia się bawić szaleć , nie szanuje siebie swojego ciała nie szanuje uczuć bo nie wie co to sa uczucia. Wątpie że poważny związek z takim ścierwem wogóle wyjdzie. Nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaira^
hej, ale wy jestescie nienormalni. moim zdaniem dziewczyna jest swiadomoa siebie, tego, ze ma jedno zycie. jesli kots lubi wieczorem kakao i kapcie i jest nudziarzem - jak wy, to nie znaczy, ze ktos inny, kto smakuje zycie jest nienormalny. ja sie tez wyszalam, zaliczylam wszystko o czym piszesz i nie zaluje! a teraz jestem ustabilizowana i wcale mnie nie ciagnie do szalenstw. moj facet to samo - chyba z 20 spal przede mna. nie przeszkadza mi to... cieakwe kiedy takie grzeczne dziewczynki jak wy zaczna zakladac topiki pod haslem: moj maz mnie zdradza, jestesmy po slubie 10 lat, mamy po 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 24 lata i juz 5 lat powaznego zwiazku w tym bylo?to znaczy,ze skoro zaczela w wieku 17 lat,to tych 8 pozostalych zalapala w 2 lata...moze sie dziewczyna pogubila w tym wszystkim...ale jesli sma czujesz,ze jestem tylko zabawka,to nie wiem o co ci chodzi?chcesz ruchac to ruchaj,chcesz zwiazku to pogadaj z nia i jesli ona nie czuje tego samego,to trzeba sie rozstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac ze macie ograniczone
rozumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toszmacichooo
kaira^ haha no wiadomo, że bedziesz jej broniła.. i teraz powiesz, ze to normalne, bo chcesz swojej reputacji bronic!! a wiec odpowiem ci - NIE TO NIE JEST KURWA NORMALNE i tu nie chodzi o swiadomosc swojej wartosci czy tez o wybawienie sie... liczba jej facetów + sytuacje ktore autor opisał kwalifikuja ją jako szmate dla mnie jesli laska daje dupy gosciowi ktorego poznala przed chwila w klubie, albo pieprzy sie grupowo tez z facetami poznanymi przed chwila.. czy tez za kazdym razem jadac gdzies na wczasy przezywa "sexualna przygode" bo uczucia w tym wszystkim nie ma sadzac po opisie autora to to jest zwykla szmata ktora dla faceta jest TYLKO DO WYRUCHANIA, nigdy nie wolno sie w takich kobietach zakochac bo z gory jest to pewne, ze bedzie sie cierpiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toszmacichooo
"ja tez mam bujna przeszlosc" po prostu jestes szmatą :):) przykro mi.. swojej przeszlosci nie zmienisz, jestes szmata i taka pozostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak nie.
przynajmniej była z tobą szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZegarCzasuTyka
fsdghfd ...... ano wlasnie, juz zaczyna mnie to mocno pobolewać, kiedy zaczynałem z nią znajomość myślałem hmm fajna rozrywkowa dziewczyna, warto ją poznać(bardzo atrakcyjna fizycznie jest... ) niestety.. faceci sex wiążą z uczuciem, poszedłem z nia raz, drugi, trzeci do lozka, przebywam z nia dluzej i po prostu juz sie chyba w niej zakochałem i to mnie bardzo boli.. nie potrafie tak jak ona, byc zimna suka i tylko sie pieprzyc i nie dawac w to uczucia. w tej chwili juz jej przeszlosc mnie strasznie boli i na kazdym kroku MAM OCHOTE jej to wypominac, ale poki co sie powstrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dzwka do ruchania
do stałego związku sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huight
wiesz co autorze, opowiem Ci moją historię. W wieku 24 lat miałam na koncie ok. 30 przygód z różnymi facetami, w tym parę razy seks grupowy z koleżanką i jej facetem, parę razy seks z dopiero poznanym facetem, nawet nie pamiętam imion, miejsc. Byłam szaleńczo zakochana w koledze z klasy, wylądowaliśmy parę razy w łóżku, ale to wszystko, nic z tego nie było. Po prostu odreagowywałam brak miłości i chciałam eksperymentować. Wszystko się zmieniło, gdy poznałam mojego męża. Zakochałam się i poczułam kochana, nie potrzebowałam już eksperymentów, wyszalałam się, nie jestem ciekawa seksu z nikim innym niż on. On nie wie o mojej przeszłości, bo i po co? Wie, że był tam ten i tamten kolega (nigdy nie byłam w związku) ale nic więcej. jestem cholernie szczęśliwą żoną i matką, wierną i oddaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamancha..
Skoro tak szczerz mówi Ci o swojej przeszłosci, to raczej nie ma ochoty na trwały związek z Tobą. Dobrze się bawi, a jęsli zaczniesz marudzić, znajdzie sobie kolejnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Cholera, to ja już nie rozumiem JAK trzeba sobie zasłuzyć. :o Wklejam: "ja tez mam bujna przeszlosc maz byl moim 10 wiedzial o tym i co z tego od 14 lat cudowne szczesliwe wierne sobie malzenstwo kazdy nam zazdrosci tego jak sie kochamy i do siebie pasujemy ale wiesz na szczescie trzeba sobie zasluzyc a taki bezwartosicowy facet jak ty na nie nie zasluguje daj dziewczynie spokoj jak onecniasz ja pod katem doswiadczenia sexualnego " a ja cholera wyszłam za maz pierwszego i jedynego partnera i mam gówno nie małżenstwo. Wniosek: trzeba sie puszczać, bo to jest właściwa zasługa dajaca nam potem szczęśliwy zwiazek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUUUUHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Dawno się tak nie uśmiałam :D :D :D Autor uważa, że kobiety to kurwy, a jak któraś napisze, że ona taka nie jest, to twierdzi, że widocznie jest brzydka :D :D :D No i ten tekst - faceci sex wiążą z uczuciem... BUUUUUUUUHAHAHAHAHAAHAAAAAAAAAAAAAAAAA ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamancha..
Szczęśliwy związek nie ma nic wspólnego z zasługami. Trzeba dobrze wybrać tę drugą osobę i dobrze ją traktować- istnieje wtedy duże prawdopodobieństwo, że związek będzie udany. Przeszłość seksualna kobiety nie jest dobrym kryterium jej oceny jako potencjalnej żony. Kobieta z bogatą przeszłością może być dobrą żoną, a dziewica w dniu ślubu może być złą żoną. To zależy tylko od tego, jakimi są ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaira^
tooszmacichooo... pewnie takiego faceta jak ty to bym kijem nie tknela... sluchaj, jestem zadbana, wyksztalcona, dobrze zarabiajaca na siebie kobieta, z wlasnym mieszkaniem, kupionym za wlasne pieniadze w wieku 26 lat. pomagam rodzinie finansowo. jezdze po swiecie, nurkuje, wlasnie zaczynam studia z architketury, choc mam juz jednego magistra. lubie zycie, nie wiem czy jestes w stanie to zrozumiec. mam ambicje byc matka, kochanka, zona, partnerem. i strasznie lubie seks, moj facet tez i odpowiada mu, ze w sypialni potrafie byc kurwa. a te umiejetnosci, jak zreszta wszystkie inne, zdobywa sie w praktyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiskytno
buahhahaha rozpierdalają mnie tutejsze szmaty co to niby puszczały sie kiedys jak latawce a teraz od paru lat tworza cudowne zwiazki ze swoimi mezami :D:D czyli jaki wniosek? zeby byc szczesliwy w malzenstwie trzeba sie wczesniej puszczac? buahahah oj suki suki, zal mi was co do kobiety autora to oczywiscie szmata i proponuje bys jak najszybciej sie z niej wyleczył.. widac, ze ty sie zakochujesz a ona traktuje cie tlyko jako KOLEJNEGO goscia z ktorym sypia.. ona nie zna uczuc, pierdol ja stary!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×