Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam sie 1

Czy ten facet traktuje mnie po koleżeńsku

Polecane posty

Gość zastanawiam sie 1

Proszę o rady :) Sytuacja wygląda tak - mam kumpla, którego odwiedziłam 1,5 tygodnia temu. Jest między nami całkiem duża różnica wieku (8 lat). Ja traktuje go całkowicie jak kolegę, on mnie chyba też, ale jednak mam wątpliwości. Nie wiem, skąd one się biorą, mam faceta, a ten kolega raczej nie jest z tych, który wtrynialiby się w czyjś związek, zresztą oni się znają. Na początku spotkania piliśmy piwo, tak samo jak gdy spotykamy się w większym gronie, potem jednak przeszliśmy na wino. Jak narzekałam na pracę, że od stania wiele godzin bolą mnie plecy, to zaproponował masaż (ale normalnie w ubraniach ;)), jak zeszliśmy na taki smutny temat to poklepał mnie po ramieniu i powiedział, że wszystko będzie dobrze. On ogólnie jest sam już dłuższy czas, kilka lat, opowiadał mi trochę o kilku dziewczynach. Powiedział w pewnym momencie, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje. Skomplementował też mój wygląd. Nie mam w sumie żadnych bliższych kolegów, więc nie wiem, czy mężczyźni tak po prostu się zachowują do swoich koleżanek? Czy on po prostu jest mega miły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie 1
jako prawowita obywatelka RP codziennie pełnie warte honorową przy tesko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie 1
Jak nie masz żadnej rady, podszywie, to spadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie 1
może jak mu dam się zapiąć we wszystkie otwory to się oświadczy, jak myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×