Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takotak

Czy ten facet wam się podoba kobietki?

Polecane posty

Gość takotak
Nic nie napiszecie co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet jak facet, chociaż ze 20 ma?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takotak
Ale co lat? No pewnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takotak
I co tylko jedna się wypowie facet jak facet, ale podoba się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd to nie wszystko,przypomina Russella Crowe.Ten drugi rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor/ ka pyta czy się podoba a wy tak jakoś dziwnie odpowiadacie. Ja Ci mogę powiedzieć, że dla mnie on nie jest brzydki, całkiem ciekawy i raczej nie podobny do aktora wymienionego powyżej. Tamten to blondyn a ten ciemny jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie pytanie jest bez sensu i nie rozumiem, po co w ogóle ktoś zadaje takie pytania i jeszcze wkleja na forum cudze zdjęcia. On może Cię za to pozwać do sądu, naruszasz jego tajemnicę wizerunku. 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Tobie on ma się podobać, a nie innym, to Ty chcesz z nim być. Jakie ma znaczenie to, czy się podoba innym? Pewnie jeszcze po prostu nie dojrzałaś do związku i zamiast szukać kogoś, kogo pokochasz, szukasz kogoś, kim będziesz mogła się pochwalić i dowartościować. 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
nie ma czegoś takieog jak tajemnica wizerunku :D co najwyżej ochrona :D pyta bo pewnie nie wie czy moze sie z nim spotkac czy nie. typowa kobieta musi miec faceta ktorego ktos bedzie jej zazdroscil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak napiszemy że wygląda jak gremlin to się z nim nie umówisz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
umowi sie w nocy aby nikt ich nie widzial :D bo jets zdesperowana skoro zaklada ten temat liczac ze a noz komus sie spodoba moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takotak
Jestem w nim zakochana i muszę się odkochać. Dodając jego zdjęcie miałam nadzieję, że będziecie krytykować jego wygląd wtedy mi będzie łatwiej o nim zapomnieć i ogólnie przestanie mi się podobać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takotak
A pro po ochrony danych to jest zdjęcie ze strony jego klubu piłkarsiego ogólnie dostępne, a nie jego prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego powodu nie możesz z nim być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
jak w 2004 roku tak wyglądał to teraz musi byc gruby jak swinia. na pilkarza nie wyglada a jak na 1 styczen to ladna pogoda byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takotak
Zdjęcie aktualne, zła date mieli w aparacie. W łóżku jest świetny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche pasztetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilas mu rimming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D co to za karykatura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takotak
Nie mogę z nim być, bo ma żonę no i raz mnie podrywa, a raz olewa. Także sami wídzicie, że to nie ma sensu. Bawi się raz olewa, raz zaczepia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takotak
Podoba mi sie w nim to, że nie wygląda metroseksualnie. I fakt taki facet konkret a nie taki wychudzony czy kark.Na żywo wygląda lepiej. Teraz jest troszeczkę szczuplejszy. Muszę się odkochać pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takotak
Ma teraz 35lat a dalej wygląda jak chłopak, ma chłopięcą urodę, ale niezníewieściałą. Dba o siebie, ale w taki normalny sposób. Ma ciemniejszą karnację i czarne włosy eh. No nie zamiast zapomnieć to ja znowu się nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obrazy ale ile masz lat? Wydaje mi sie ze rozgarnięte kobiety świadome sytuacji życiowej kochanka i mimo to zostające kochankami nie powinny robic sobie wielkich nadziei. Chyba ze jesteś naiwna nadtolatka hmm nie to tez cie nie tłumaczy a w ogole to jesteście siebie warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takotak
Ale ja z nim nie spałam on mnie podrywa, tzn. Podrywa a innym razem olewa. Zawsze podobali mí się trudni faceci, byli dla mnie wyzwaniem. I udało mi się zdobyć cel zawsze, ale oni byli wolni. Tego znam trochę od początku znajomości mi się podobał, ale nie na tyle żeby coś do niego czuć. Od jakiegoś czas zauważyłam patrzeć na niego inaczej bo mnie zacząj zaczepiać, podrywać no i zauroczyłam się. Wiem że nic z tego nie wyjdzie dlatego chce go wyrzucić z mojej głowy, a to nie łatwe bo ciągle o nim myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ku\/rwa która rozkłada nogi przed żonatym, daje jego zdjęcie na forum? ty masz coś z głową. Zresztą jak dla mnie każda kochanka ma coś z psychiką. A facet jest obleśny, ma dziwne ramiona i za 10 lat będzie wyglądać jak gruby trol bez szyi. Ale jesteście sobie warci, ku\/rwa i doopek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×