Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaja32

czy też tak macie że tęsknicie za motylkami w brzuchu

Polecane posty

Gość onaja32

np. jestescie w związku ale brakuje wam tego niesamowitego uczucia jak przy pierwszym pocałunku. No i czy jestescie podatne na zauroczenia. Nie wiem co się ze mną dzieje jestem 5rok po ślubie i strasznie zrobiłam się"kochliwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 14 lat o ślubie i baaardzo mi tego brakuje tym bardziej ,że męża nie mam na miejscu i czuje się samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez brakuje, zawsze bylam taka pełna emocji na poczatku związków a teraz jakoś tak bez szału, dopiero po pół roku coś się pojawia ale słabo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaja32
najgorsze w tym wszystkim jest to, że zrobiłam się bardzo kochliwa. Zakochuję się w klientach, w znajomych moich znajomych. Tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa histeria jajników którym kończy się data ważności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tesknie tesknie , moze nie koniecznie za tymi motylkami ale ze uczuciem do kogos , odwzajemnionym oczywiscie za ta radoscia jak temu towarzyszy no i za tym pozadaniem. moj maz mnie tylko wnerwia i zawodzi , nic do niego nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tęsknie ale wiem,że już nigdy tego nie doświadczę.Zazdroszczę tym wszystkim zakochanym,moje małżeństwo od kilku miesięcy to jakaś beznadzieja,nie wiem co się stało.Natłok obowiązków sprawił,że zaniedbaliśmy siebie i im dłużej to trwa tym trudniej to wszystko naprawić.Nie potrafimy ze sobą rozmawiać,nie ma między nami czułości,po prostu nic.Jestem tym zmęczona i przytłoczona.Gdyby nie dzieci to pewnie bym odeszła,bo mam wrażenie,że tylko dzieci nas łączą i nic poza tym.Czasami jak jakiś facet się za mną obejrzy to jestem w siódmym niebie to takie miłe uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal czytać z jakimi kretynkami żenią się faceci. stara baba jęczy bo motylków nie czuje. Mam nadzieję że mąż cię kopnie w doopę, bo tyle samotnych fajnych kobiet co by chciały takiego faceta jak twój mąż, a ty szmato go docenić nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak jak czekam na mojego partnera parę godzin dłużej niż zakładałam i jestem 3 lata w związku, to chyba niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam gdzieś motylki w brzuchu bo dla mnie najważniejsza jest bliskość i intymność ,którą daje długi związek. Tych doznań nie zastąpią te z****** motylki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Juz mialam i skonczylo sie katastrofa, nigdy wiecej. NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×