Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Axx

Czy to ciaza?

Polecane posty

Gość Axx

Witajcie! W maju uprawialam seks. Uzywalismy prezerwatywy. Byl on we mnie jedynie przez chwile (moze z minute) po czym wyszedl i sprawa skonczyla sie poprzez dokonczenie reczne. Nie pamoetam czy bylam wtedy po czy przed okresem. Natomiast w czerwcu oraz teraz w lipcu mialam okres (obfite krwawienia przez kilka dni, krew miala normalny kolor) w terminie. Od jakos 2 tygodni boli mnie w okolicach jajnikow, czasem podbrzusze, bola mnie krzyze i napuchl mi brzuch pod pepkiem. Robilam 4 testy w roznych odstepach czasu i wszystkie byly NEGATYWNE! Czy jednak moge byc w ciazy? Czy to moze cos innego? Termin do ginekologa mam na za 2 tygodnie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko minuta ? i juz ? z***biscie :D ciaza jak reka odjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axx
Owszem, tylko tyle, ale to ze wzgledu na problemy techniczne z miejscem. Moze byl dluzej... nie jestem w stanie obiektyenie ocenic. Prosze tylko o KONKRETNE odpowiedzy. Moze ktoras PANI miala podobne objawy i potrafi naprowadzic na cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka miała, ciąża bliźniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ciaza nie jest mozliwa, bo testy wychodza pozytywne juz w dniu spodziewanej miesiaczki. Ale cysta na jajniku moze dawac podobne objawy. Tez mialam podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było bzykanie bedzie bobas.Gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×