Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to jest jeszcze forum ciazowo macierzynskie czy zbierania kur domowych?

Polecane posty

Gość gość

Naprawdę idzie oszalec. Świeta, pierogi, ciasta, prezenty - to tak sezonowo. Zaraz będą ferie, potem króliczki wielkanocne i wakacje. A całoroczne to: wredne szwagierki (ostatnio wyparly z podium tesciowe), panele do kuchni, pensje męża, ilość pierogow na minutę, kurtki zimowe... Ciężko uwierzyć ze to XXI wiek. Naprawdę kuchty, odbieracie radość z zakładania rodziny i wpedzacie w depresję przedporodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakie tematy wg ciebie tu powinny sie znaleźć? ilość fakultetów, języków? cena tipsów, balejażu? ogarnij się, to co piszesz to normalne, zwyczajne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie a co ciebie interesuje? ja juz wolę te tematy niż kłótnie cesarska czy SN, karmienie naturalne czy sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spadaj na inne forum, nikt Cię tu nie trzyma. Jesli nie masz innych tematów niz dzieci i pieluchy, to bardzo ograniczona jesteś. Dla mnie istnieja tez szwagierki, teściowa i święta. Wesolych świąt kuchto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co siedzisz na tym forum? idź na jakieś forum dla bizneswomen :) które mają większe aspiracje w zyciu niż przygotowania do swiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie kuchty, jak one na kafe cały czas siedzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, może ciaza, macierzyństwo I wychowanie dzieci?☺ Druga sprawa: nie umiecie podjąć najprostszej decyzji samodzielnie? Jakie krzesełko? Jaki wózek? Jaki kombinezon? Jakie kafelki? Jakie podpaski? Jaka masc na hemoroidy? Co na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty po co tu siedzisz? pytasz o rady czy sama je dajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja nie mam innych tematów niż pieluchy? Chyba o sobie mówisz, bo jak nawet tobie się znudza tematy o kaszkach, to pewno zaczynasz nawijac o szwagierce i jej beznadziejnych płytkach w kuchni albo o pensji męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem warto skorzystać z porady innej osoby w końcu po to jest to forum co ci przeszkadza ze ktoś spyta o kombinezon dla dziecka, nie chcesz nie odpowiadaj. To o co można tutaj wg ciebie pytać? o logarytmy, całki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę tu bo mam takie prawo, zwłaszcza po zajściu w ciążę. Nie spodziewałam się jednak takiej żenady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mnie zadziwia co tu robią takie kretynki. A moze znalazlas temacik o sobie szwagiereczko i zal pupe ściska? :-). Twoje ograniczenie jest porazajace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko! Już współczuję temu biednemu dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak moje ograniczenie. Może wróć do lepienia pierogow tylko nie zapomnij założyć 7 tematów na forum o stopniu wysmazenia grzybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum kur zbiorowych w stanie ciazowo macierzynskim. Niestety. Albo stety jak kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O o kolejny stały punkt tego forum. Współczucie dla dziecka matki egoistki☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzyby się obgotowuje pani mądra, ale co ty mozesz wiedzieć- mowilam ze ograniczona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście nie zauważyły istotki o bardzo małych rozumkach: na kafe macie całe spektrum różnych działów. Jest gotowanie, są zakupy, jest antykoncepcja, życie uczuciowe. A może tam wrzucajcie swoje smety I życiowe dylematy wielkiej rangi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kuzwa, no jestem ograniczona faktycznie. Chyba zapisze się na studia z dziedziny obgotowywania grzybów co by więcej takiego faux pas nie doświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że tam taka mądra nie byłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie , wiekszosc tutaj nawet musi zapytac jaką konsystencje powinna miec kupka u trzymiesieczniaka a jaka u dziecka dwuletniego ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ty doswiadczylas, tylko popelnilas miernoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty miernoto idź lepiej sprawdź saldo konta mezusia, bo jeszcze się okaże że zaskórniaki przed tobą chowa. Później pocelebruj troche świąteczny nastrój z księdzem i szwagierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Cię boli:-D. Idę, idę, muszę grzyby usmażyć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to zbieranie kur domowych? Jakieś nowe hobby panius z Almy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź idź. Wrócisz prędzej niż ci się wydaje. W końcu po ciężkich obowiązkach trzeba znaleźć czas na swoje pasje prawda? Np. pianie nie na temat na kafeterii☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie chyba trafiłam z tematem, bo kwoki się zlecialy w tempie ekspresowym. Chyba was coś boli skoro nie potraficie nawet znaleźć sobie miejsca w internecie! tylko zaśmiecacie forum p*****lami nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×