Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to moga byc objawy chlamydi

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie czy to mogą być objawy chlamydi?Od roku mam powiekszone wezly chlonne a od pol roku mam zgrubienia kolo warg sromowych,w tym miejscu skora jest jakby zmarszczona.Mam nawracajace zapalenie pecherza(krew zamiast moczu).Mam jednego partnera seksualnego.U niego wystapily czerwone nieswedzace krostki na napletku i zoledziu,wystapily po leczeniu antybiotykiem na angine ropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko stwierdzic bez cytologii,ja mialam chlamydie i objawów zero,dowiedzialam sie po cytologii.Takze idz do gina,przeciez to zaden problem,dostaniesz antybioty wrazie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pol roku bede miec 18, i gina jeszcze nie bylam i bedzie potrzebna zgoda rodzica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zapytaj seksuologa przez telefon, na forum w internecie nie znajdziesz nic wiarygodnego. U mnie wykluczył możliwość zarażenia się i uspokoił. Nie musiałam iśc do lekarza na wizytę, a bardzo się wstydziłam. Jak coś 703 402 501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz pójść koniecznie do lekarza, który powinien zrobić wymaz. Objawy faktycznie są podobne do tych przypisywanych chlamydii. A to bardzo poważna choroba. U mojej koleżanki przebiegała bezobjawowo, a dowiedziała się jak poroniła wczesną ciążę i lekarz zlecił komplet badań żeby znaleźć przyczynę. Dostali z mężem antybiotyk i musiała jeszcze przez 3 tygodnie brać provag. Pomógł jej dopiero 2gi antybiotyk.Po każdym robiła kontrolny wymaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlamydia to szczegolnie niebezpieczna choroba w czasie ciazy, jesli bedziesz planowala ciaze, to koniecznie zrob sobie wymaz z pochwy, choc najlepiej wyleczyc ja odrazu, po leczeniu pamietaj o probiotyku, bo takie antybiotyki niszcze tez wlasciwa flore bakteryjna pochwy, co prowadzi pozniej do nawracajacych infekcji, mozesz o tym pocztytac na stronie: provag.info/o_produktach_prOVag/prOVag_doustnie#Dzialanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×