Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiakasia24

CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA MAM DZIWNE OBJAWY

Polecane posty

Gość misiakasia24

Od kilku dni pobolewają mnie jajniki ale nie jak na owulację tylko tak dziwnie inaczej i czasem w dole brzucha mnie zaboli tak trochę jak na okres, okres mam mieć za 3, 4 dni a takie objawy mam już od 3 lub 4 dni czyli w sumie od tygodnia licząc do dnia okresu. Cykl mam regularny 27, 28 dniowy, kochałam się 13, 14 i 15 dnia cyklu bez żadnego zabezpieczenia czyli mniej więcej w najbardziej płodne dni, w dodatku często jest mi słabo, jestem zmęczona i zaczynają pobolewać mnie piersi ale tak lekko, nie chcę zchizować i wmawiać sobie ciąży ale w poprzednim cyklu nie bolały mnie jajniki tydz. przed okresem ani brzuch też mnie nie pobolewał tak dziwnie więc już sama nie wiem, w dodatku teraz leci mi dużo białego i gęstego śluzu a 2 dni temu ten śluz pojawił się lekko żółtawy i tylko troszkę mi takiego wyleciało co wcześniej nigdy mi się nie zdarzyło, nie wiem już co mam myśleć, na test jest za wcześnie, czy któraś z was tak miała lub ma? proszę piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia24
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj na termin okresu,a jak się spózni to zrób test ,nic innego ci nie zostaje. i tak już nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia24
Ale czy któraś tak miała i okazało się że to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam ;) i dzisiaj jestem w 13 tyg takze zycze powodzenia !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia24
cook to fajnie ale słyszałam też że to może być zwykłe PMS tak więc nie chcę się nakręcać z tym że wcześniej tak nie miałam przed okresem, jedynie dzień przed i tego samego dnia okresu źle się czułam a nie jak teraz już na tydzień przed to mnie zdziwiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tydzien przed planowana miesiaczka mialam nawet plamienie jak sie okazalo byla to implantacja , mimo ze myslalam ze to okres odczuwalam straszne zmeczenie nudnosci bardzo bolaly mnie jajniki ( co przed miesiaczka mi sie nigdy nie zdarzalo) no i piersi bolaly nawet dwa tygodnie wczesniej ale mam znajoma ktora jak sie okazalo tez jest w ciazy i miala identycznie ;) ja zrobilam test dwa dni przed @ i druga kreska byla jasna az musialam poleciec po drugi test i to samo po dwoch dniach beta i szczesliwie sie na razie skonczylo;) zdrowe dzidzi (chyba maly szkarb;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia24
Ale piersi mnie dotąd nie bolały, tylko teraz trochę pobolewają więc dlatego myślę że pewnie będę miała okres skoro piersi nie dają mi żadnych sygnałów jak na razie, nie wiem już, bardzo bym chciała zobaczyć już te dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia24
I nie jest mi jak dotąd nie dobrze ani nie mam wstrętu do żadnych potraw, ale chyba na takie objawy to pewnie i tak za wcześnie, odczuwam tylko czasem zmęczenie i ten brzuch mnie właśnie czasem pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bolal brzuch konkretniej jajniki, dlatego mnie to zdziwilo ale tez sie nie ludzilam bo to byla pierwsza proba staran no i wyszlo. nic tylko test;) i wiem z doswiadczenia ze robiony za wczesnie tez nic bie daje i rozczarowuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia24
dzięki cook za odpowiedź, dodałaś mi nadziei ale i tak z obawy przed rozczarowaniem wmawiam sobie że będzie okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem lepiej sobie wmowic i milo sie rozczarowac ;) daj znac jak bedziesz cos wiedziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak mialam, ale od kilku dni juz mam okres 3 dni dokladnie. Nie jest taki intesywny jak zawsze tylko mocno czerwone plamienie. Wiec tez jestem rozczarowana ze jednak nie jestem w ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze w poprzednim cyklu było inaczej niż teraz nie jest wyznacznikiem ze Zaszłas w ciążę. Wszystkie opisane objawy są identyczne dla wczesnej ciąży jak i zbliżającego się okresu. Ponadto w ciążę nie jest tak łatwo zajść niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia24
Dobrze cook dam znać, czekam na termin okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie tak jesteś. Ten śluz by mnie biały niepokoil. Tez miałam taki wyszła ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia24
Ja jestem 3 dni przed terminem okresu i mam biały i gęsty śluz i już przestały mnie boleć jajniki, ogólnie dzisiaj też się słabo czułam i byłam senna i ogólnie jestem wrażliwa na dotyk i nawet małe uderzenie o coś boli mnie bardziej niż zwykle, a piersi tylko tak lekko mnie pobolewają, dlatego się tak nie nakręcam bo kobiety które zaszły w ciążę pisały że właśnie piersi bolały ****ardziej niż normalnie przed okresem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cook
nie patrz na inne objawy, widzisz mnie boaly tez tak jak zwykle na okres dopiero w pozniejszym okresie ciąży musiałam spać w staniku, a znowu teraz w 13 tyg bol mocny minal i znowu pobolewaja, ja zrobilam test dwa dni przed miesiaczka i wyszedl z druga kreseczka jasną takze zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia24
cook a jaki miałaś śluz tuż przed terminem okresu tak na 2, 3 dni przed? ja mam taki biały i gęsty, raz jest go więcej raz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam gesty i strasznie mi duzo tego lecialo zreszta jak do teraz , czasem nawet byl zolty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia24
U mnie raz był lekko żółty 3 dni temu a potem biały do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witajcie;)) Mogę dołączyć? U mnie @ spóźnia się już od 31.07., w dzień spodziewanej @ pobolewał mnie lewy jajnik i od tamtego momentu mam bóle ciągnięcia w podbrzuszu, ostatnio jestem non stop zmęczona - rano ciężko mi wstać do pracy, momentami mam metaliczny posmak w ustach, testu jeszcze nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że nie jest to powód do stresu czy zmartwienia ale- no cóż, wiele wskazuje na to że jesteś w ciąży, poczekaj cierpliwie i zrób test i ...uśmiechnij się - wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Śluz mam biały ale taki wodnisty i czasami żółty(ale sporadycznie), w dni kiedy powinnam mieć @ czułam cały czas mokro i co chwilkę do wc biegałam czy to nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam tylko ze test robilam dwa dni przed @ i ciagle mam uczucie jakbym miala mokro mimo ze nosze wkladki.. a czemu goralka nie robilas testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Szczerze nie wiem, chyba strach że to nie fasolka. To był mój 4 cykl starań. Poczekam do 12.08. i idę do mojej gin, podejrzewam ciążę lub jakieś zaburzenia hormonalne (leczę się na prolaktynę i tarczycę) przez ostatnie cykle miałam co do dnia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zrob test bo inaczej zwariujesz! fakt faktem u mnie udalo sie w pierwszym cyklu ale musisz byc dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakasia24
Ja dziś zauważyłam taki lekko żółty śluz jest taki żółto biały że tak powiem, piersi mnie trochę bardziej bolą niż wczoraj, poza tym nic innego się nie dzieje ale myślę że chyba zbliża się okres bo ten żółtawy śluz się pojawił taki leciutki i to mnie zmartwiło :( okres powinnam mieć w niedzielę lub w poniedziałek najpóźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×