Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to normalne i realne?

Polecane posty

Gość gość

Mam 23 lata i niewiele doświadczenia z facetami (fizycznie) . Nie jestem odludkiem,myślę że mam ciekawą osobowość. Mimo to tak jak mówię nie miałam żadnej poważniejszej milosci,jakies tam zwiazki kilkumiesieczne mam za soba,ale zachowywalam powsciagliwosc seksualna. Dlatego chcialabym miec chłopaka który podobnie jak ja, nie ma za soba nic poważnego, nie ma za soba żadnej miłości platonicznej. Chce byc jedyna,pierwsza i najwazniejsza. I oczywiście w druga strone tak samo. Nie moglabym oddac swojej duszy, ciała komuś kto już wcześniej angażował się się inną osobę. Nie jestem szczególnie romantyczna, ale wiem jak jest. Po pierwsze porownywanie, nie tylko w głowie tej osoby ale też przez otoczenie ktora lepsza itp..jasne ze moglibyśmy być szczęśliwi,ale bałabym sie czulby coś do innej zwłaszcza w kryzysowych momentach. Jak myślicie czy to realne? Wierzę ze skoro ja sie uchowalam nie bedac no lifem to jest więcej takich ludzi, pytanie gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są na forach takich jak kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli szansa jedna na milion;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna królewna z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu królewna z drewna.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Uczelnia/praca/wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie ma argumentów to się pisze - Królewna z drewna :) A pisz sobie tak plastikowy królewiczu. Plastic fantastic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plastic fantastic to twój podpis? Spoko, pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×