Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniecierpliwionamamam

Czy to poród czy jeszcze nie ?

Polecane posty

Gość zniecierpliwionamamam

Witajcie jestem w 38 tygodniu ciąży od kilku dni mam nieregularne ale bardzo czeste skurcze najdłuższa przerwa między jednym i drugim to może z 20 min ale to jak leże i się nie ruszam , do tego w nocy miałam bardzo mocne bóle miesiączkowe a przy skurczu to już wogóle kosmos , jednak nie było to regularne więc postanowiłam czekać , teraz ból jest ale delikatniejszy , boli najbardziej jak zrobie siku tak jakbym miała najgorszy dzień miesiączki zastanawiam się czy to moze być już to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz do szpitala zbadaja cie zobacza czy wszytstko ok z dzieckiem. U mnie nie bylo skurczy tylko poprostu odeszly wody wiec mialam pewnosc, ze to juz. Na twoim miejscu bym pojechala do szpitala sprawdzic nie zaszkodzi , masz do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwionamamam
mały się rusza więc z nim ok , a u nas jak jedzie się do szpitala to nie przebadają Cię jeśli nie wyrazisz zgody na 3 dniowy pobyt "asekuracujnie" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roukola
Może to silne przepowiadające, ale jeśli piszesz, że skurcz jest bardzo bolesny, jedź do szpitala. Ktg rozwiąże Twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Symptomy przepowiadajace porod. Ale w jakim terminie - niewiadomo:) Poczekaj na regularne skurcze ( co 5 - 7 minut) , torba w reke i na oddzial. U mnie takie objawy ktore opisujesz wystapily tydzien przed porodem. Juz niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwionamamam
te przepowiadajace mam juz msc , na kazdym ktg wychodza ponad 100 i one mnie wcale nie bolały dlatego mniemam że te dzisiejsze są mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z innej beczki: jesli ktg wykazuje 138-140 to sa to skurcze porodpwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam seks z mężem :) sperma powoduje dojrzewanie szyjki macicy i przyspiesza akcje porodowa. U mnie po seksie 3 godz i się zaczęło na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam takie silne przepowiadajace.Rodzilam wczesniej i mialam porownanie.Te przepowiadajace rownaly sie z bolem porodowym.Potrafilam pol dnia przelezec w wannie.Zaczelo sie w 38 tyg a urodzilam w 42 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo naprawde swiaty potrzebny kolejny bachor 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzie skoczyć z mostu i nie zajmować miejsca na świecie dla kolejnych bachorow jak to mówisz. Być może ten bachor bedzie bardziej wartościowym człowiekiem dla tego świata niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwionamamam
gość 10.52 Powiem tylko tyle że współczuje ci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkumkumku
i jak autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam podobna sytuacje. 2 tygodnie skurczy juz praktycznie regularnych,powyzej 100 na ktg. Nieby przepowiadajace ale nie do konca. Dostalam oksytocyne ale dopiero po odejsciu wod i urodzilam. Po prostu byly to skurcze porodowe ale nie rozwieraly szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×