Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda, że faceci południowcy są dużo lepsi w łóżku od Polaków ?

Polecane posty

Gość gość

Ciagle slysze czytam, ze faceci z południa europy, bałkanów, arabowie, latynosi są lepsi w seksie, ciągle napaleni, namiętni i ostro bzykają. To prawda? Strasznie mnie kosci sprobowac z facetem w stylu Iglesiasa czy Khalidova :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja miałam seks z Włochem (obecnie jest mym mężem) i było z.a.j.e.b.i.ś.c.i.e, a dla porównania kiedyś dałam d**y mojemu byłemu (Polak) to nawet mnie nie zaspokoił egoista, myślał, że jak dotknie mojej c.i.p.k.i to ja od razu będę w siódmym niebie, pozycja standardowa deska na tartaku, omal mi piersi nie powyrywał,a na koniec podjarany się mnie zapytał I co, jak było, z.a.j.e.b.i.ś.c.i.e? A ja odpowiedziałam krzyżując palce u dłoni Tak, bardzo z.a.j.e.b.i.ś.c.i.e. Po czym on się odwrócił d.u.p.ą do mnie i chrapał bardzo głośno przy okazji puścił bąka. Na szczęście wtedy miałam przy sobie wibrator i sama się w kiblu zaspokoiłam. Ot.. Polaczki powinni brać korepetycje u Włochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama pewnie kłoda jesteś :) A co do włochów to rzeczywiście napaleni zawsze ale i na wszystko. Będąc z Włochem czy innym południowcem licz się ze zdradami z jego strony. No i oczywiście z mamusią jako numer 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, lubią dużo, często i wszędzie i są w tym dobrzy ale są wierni, nawet gdy obiecują 'na kolana' to i tak cie predzej czy pozniej zdradzą :P tam to normalne, takze u kobiet...na tygodniu bzyka sie z kochankiem, a w niedziele taka włoszka idzie z męzem do kosciolka :D Polak niestety jest słaby w łozku, ma slabą kondycje, raz gora dwa i koniec wiecej nie daje rady albo spuszcza sie po 2minutach :O Polacy miętolą cycki i myslą, ze to jest fajne, durne pytania dobrze ci było? moge w ciebie wejsc? Nie boli cie? Mialas orgazm ? Masz ochote na seks? MASAKRA :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa Araby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wmawiaj słabemu, że jest dobry a dalej będzie popełniał błąd ten sam. Zamiast nauczyć mężczyzn waszego ciała nic nie powiecie a nawet wzmocnicie złe rzeczy to później nie gadajcie źle. Zresztą dobry seks to współpraca dwojga partnerów a nie tylko faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wmawiaj słabemu, że jest dobry a dalej będzie popełniał błąd ten sam. Zamiast nauczyć mężczyzn waszego ciała nic nie powiecie a nawet wzmocnicie złe rzeczy to później nie gadajcie źle. Zresztą dobry seks to współpraca dwojga partnerów a nie tylko faceta. xxx O! Właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to możnaby poruszyć i temat Polek przy okazji. Ja akurat mam fajną dziewczynę i bardzo dobrze nam razem, nie mniej jednak ona ma korzenie na wschodzie... co być może wiele wyjaśnia. Moi kumple w większości narzekają, że Polki to kłody, leżą niemal bez ruchu, nie są otarte na eksperymenty w łóżku itd. Taka prawda. Za prawdziwymi dziewczynami trzeba rozglądać się dalej na wschodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. Polacy w lozku myslą glownie o sobie, nie mają zbyt wiele miedzy nogami, szybko konczą, mają mały popęd. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Prawda. Polacy w lozku myslą glownie o sobie, nie mają zbyt wiele miedzy nogami, szybko konczą, mają mały popęd. Nie polecam x Pewnie nigdy niczego nie powiedziałaś facetowi co lubisz, nigdy nie wyszłaś z inicjatywą, niczego nie zaczęłaś więc nie masz prawa się odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mówiłam
Oj dzieci, oczekujecie fajerwerków, a co dajecie od siebie? Dalej udawajcie orgazmy i śpijcie we flanelowych piżamach, czekając, aż "ziemia się zatrzęsie". Każdy lubi w łóżku coś innego i trudno wymagać, żeby partner/partnerka domyślił/domyśliła się, co akurat Wam sprawia przyjemność. Mała podpowiedź: możecie nie uwierzyć, ale nie ma zakazu rozmawiania w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×