Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to prawda że z Ania Przybylską jest źle

Polecane posty

Gość gość

Podobno leży na oiomie w Bydgoskim szpitalu? Czy coś wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wy to niby wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisali na komentarzach . Prosili żeby się pomodlić za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzies indziej pisza, ze wyjechala do stanow. Moze jestem wredna, ale moja kochana mama nie miala szansy na porzadne leczenie i musiala umrzec, a Przybylska tylko dlatego, ze ma kase nie znaczy, ze jest kims lepszym, wiec mam nadzieje, ze lekarze za granica jej nie pomoga. Skoro zwykly czlowiek jest skazany na smierc, to ona rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może i jestes wredna, tylko jesteś ! Nie wazne czy jest biena, czy bogata, jest młoda kobietą, zoną, matka trójki dzieci i chce żyć ! Co za wredna suka z tej wyżej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gdzies indziej pisza, ze wyjechala do stanow. Moze jestem wredna, ale moja kochana mama nie miala szansy na porzadne leczenie i musiala umrzec, a Przybylska tylko dlatego, ze ma kase nie znaczy, ze jest kims lepszym, wiec mam nadzieje, ze lekarze za granica jej nie pomoga. Skoro zwykly czlowiek jest skazany na smierc, to ona rowniez" nie myśl tak! wiem co czujesz bo mi też najbliższa osoba umarła ale uwierz, że w takich przypadkach nawet pieniądze nie pomagają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wredna suka? Bo uwazam, ze kazdy czlowiek powinien miec takie same szanse na leczenie? Dlaczego ona ma zyc? Bo jest bogata? Idz na oddzial onkologiczny do poczekalni i wspolczuj tamtym ludziom, ktorzy sa skazani na laske aroganckich lekarzy, a nie kobiecie, ktora ma najlepsza opieke tylko dlatego, ze ma kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma zyć bo jest młoda i ma troje małych dzieci, co do tego maja pieniadze ? Zazdrościsz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tak piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt,bogaci maja lzej w zyciu nawet w kwesti choroby czy umierania no ale tak ten swiat jest urzadzony niestety :O wszyscy bogaci byc nie mozemy ale mozemy mimo braku kasy starac sie byc szczesliwymi i cieszyc sie tym ,ze nie mamy raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zazdroszcze, ze dzieki pieniadzom ma szanse na to, ze najlepsi lekarze sie nia zajmuja i nikt ja nie zbywa. Jezeli nie rozumiem, ze dzieki pieniadzom ma szanse na najlepsze leczenie, to juz twoja sprawa. Uwazasz, ze to sprawiedliwe? Ciekawe jak sie poczujesz, jak bedziesz umierala, a w tym samym czasie jakis celebryta bedzie zdrowial majac ta sama chorobe co ty, bo lekarze powaznie potraktuja jego chorobe. Jezeli faktycznie ma raka trzustki, to i tak umrze, ale lekarze jej na maksa przedluza zycie. Szary czlowieczek takiej szansy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie to wszystko czytacie o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak, zazdroszcze, ze dzieki pieniadzom ma szanse na to, ze najlepsi lekarze sie nia zajmuja i nikt ja nie zbywa. Jezeli nie rozumiem, ze dzieki pieniadzom ma szanse na najlepsze leczenie, to juz twoja sprawa. Uwazasz, ze to sprawiedliwe? Ciekawe jak sie poczujesz, jak bedziesz umierala, a w tym samym czasie jakis celebryta bedzie zdrowial majac ta sama chorobe co ty, bo lekarze powaznie potraktuja jego chorobe. Jezeli faktycznie ma raka trzustki, to i tak umrze, ale lekarze jej na maksa przedluza zycie. Szary czlowieczek takiej szansy nie ma." Nie masz racji. Wiem co mówie. Przy raku pieniądze niewiele pomogą, może jeśli sie wykryje we wczesnym stadium to tak ale rak wykryty w późnym stadium to wyrok. Nieważne ile masz kasy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapitalistyczne :) nie socjalistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socjalistyczne:O nienawiść do naturalnych nierówności społecznych, zrównujące, nienawiść do tego, że ktoś się bogaci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapitalizm to same nierownosci ! to dno i upadek czlowieczenstwa ! to cofanie sie do epoki jaskiniowca ,walka o przetrwanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a socjalizm to samowolka parszywych złodziei:D dbających o CUDZĄ moralność i CUDZĄ własność. TFU! konkurencja, rywalizacja jest naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totez napisalam ,ze to walka o przetrwanie :) dzicz ! rozpsanie chamstwo i kto "lepszy" ten pierwszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywista kapitalizm mam na mysli wygoogluj sobie Anie Przybylska i bedziesz doinformowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, kto zdolniejszy, pracowitszy ten lepszy a już na pewno nie może być tak, że kradniesz mu pieniądze i oddajesz komukolwiek. dopóki sam nie zechce pomóc wara od JEGO kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej kretynki
Która zyczy Przyblskiej śmierci Jesteś zalosna. Jeśli aż tak Cie boli to, ze Twoja matka nie miała kasy na leczenie, to trzeba było się uczyć żeby mieć dobra prace, albo być ogarnieta na tyle, żeby wiedzieć gdzie jest kasa i co warto robić w życiu. Przybylska miała talent i to wykorzystała, a kto Tobie bronił zroić to samo? Zamiast siedzieć na kafeterii trzeba było iść do roboty to wtedy może i Ty byś miała kase na leczenie swojej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes kretynka i nikt nie powiedzial, ze moja mama nie miala kasy na leczenie, tylko, ze lekarze traktuja zwyklych ludzi jak zbedny balast i nie sa zainteresowani, aby ich leczyc, wypisuja tylko srodki przeciwbolowe i do domu. Sama sie przekonasz jak zachorujesz, a teraz stul pysk, bo gowno wiesz o zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specjalnie slowo lepszy napisalam wzielam w cudzyslow :) nie jest tak jak piszesz lepszy jak dla mnie w kapitalizmie oznacza ...lepsza swinia przebiegla ,cfffaniakiem ,kombinatorem,lizidupa , sprzedajna menda bez charakteru , obluda i hipokryzja zdarzaja sie "perelki" w tym bagnie ale to wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem te dziewuche od chorej mamy wiem ,ze tak jest :) masz kase to przynajmniej dostaniesz lepszy pokoj w szpitalu ,lepsza opieke lespze leki chocby na usmierzenie bolu lekarz jest milszy cierpliwszy wyrozumialszy ma czas na rozmowe nie masz kasy ...to powyzsze Ciebie nie dotyczy :) smutne ,ale prawda smutne ,ale tak bylo prawie zawsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obłuda i hipokryzja właśnie w socjalizmie się przydają;) a w kapitalizmie nie mają racji bytu. w socjalizmie przebiegła świnia tylko kombinuje jak wydębić ze wspólnej kasy (zerżniętej z uczciwych obywateli) i może tak sobie przechodzić całe życie. w kapitalizmie liczy się jednostka. nie przyjmie Cię nikt do pracy, bo musi, tylko dlatego,że się nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilko i co ma wspólnego z tematem to, że lekarze tak traktowali Twoja matkę ? Tu mówimy teraz o młodej, utalentowanej osobie, która ma 3 dzieci i walczy bezmózgowcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś broken, wiesz, że wsadziłbym ci rozgrzany do czerwoności pogrzebacz do twojej brudnej p/i/z/d/y tak głęboko, że dowierciłbym się do twojej macicy, z której i tak nigdy nic nie wyjdzie poza miesiaczką i upławam x typowy seksualny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oni nie płacą tych podatków z własnej woli, kretynie:O jak Ty tak uważasz, to załóż fundację;) a nie umoralniaj się kosztem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×