Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to prawda ze zwolenniczka konkubinatu

Polecane posty

Gość gość

Palila w ciąży oraz w trakcie karmienia piersią i jej nieslubniak jest przez to troche niekumaty i bawi się w kąciku zabaw dla downow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka sama, jak to, że autorka tego tematu ma rentę ze względu na upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim i siedzi na kafe dzień i noc wypisując głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no prawda ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycze ci kretynko z calego serca, abys urodzial dziecko "niekumate, ktore bedzie bawic sie w kaciku dla downow". Jestes obrzydliwa. Az ciarki mnie przechodza, ze takie smieci chodza po swiecie. PS. Mam kretynko zdrowe dzieci i kazdego dnia dziekuje losowi za to. Bardzo wspolczuje rodzicom dzieci niepelnosprawnych jak i tym dzieciom i w zyciu nie wysmiewalabym sie z cudzego nieszczescia. Jestes zwykla ludzka szmata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacik dla downow? Powinnas sie tam isc pobawic, poziom ten sam autorko. Czlowiek ktory mysli w zyciu by tak nie napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wiem kim jesteś. Twoje obraźliwe wypowiedzi codziennie pojawiają się na kafe. Jesteś trolem który odpisuje sam sobie w popularnych tematach a treść Twoich postów jest odrażająca. Menel spod budki z piwem lepiej się prowadzi (z szacunkiem dla meneli) niż Ty. Ja Ci źle nie życzę ale ponoć wraca do nas to co z siebie dajemy. Pomyśl o tym i zacznij żyć sensownie i spędzać dnie na konstruktywnych zajeciach a nie na rynsztokowym objeżdżaniu każdej zalogowanej kafeterianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam tępa dzido parę dzieci z Downem ,które są o niebo mądrzejsze od ciebie-takich ludzi z twoim podejsciem powinno zamykać się i pokazywać jak zwierzęta w zoo -jako ostrzezenie przed skrajnym debilizmem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×