Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sicucha

Czy to rak jelita grubego?

Polecane posty

Gość sicucha

Mam 22 lata i czasami miałam od dłuższego czasu takie objawy jak odbijania i dyskomfort w brzuchu,ale to mijało. Jadłam dużo chipsów,frytek i słodyczy. Od piątku zmieniłam dietę na herbatki odchudzające,śliwki,jogurty i warzywa i wtedy dostałam dyskomfort w brzuchu,takie jakby ssanie. Później doszło odbijanie i problemy z wypróżnieniem tzn. niby codziennie się wypróżniam ale w małych ilościach i stolec jest dosyć cienki, taki jakby mokry. Dyskomfort w brzuchu nie mija: często mam odbijania, albo takie wrażenie że ma mi się odbić a nie może,pojawia się takie jakby kłucie,takie uczucie jakbym się miała wypróżnić a nie mogę,przelewania i takie jakby kopnięcie z lewej strony czasami. Dodam że po wypróżnieniu są ślady krwi na papierze. Czy to może być rak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam temat
I coś wiadomo, byłaś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam temat
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arion
Nie myśl tak czarno, że to rak. Zrezygnuj ze śliwek bo one powodują wzdęcia . Przy rozregulowanym systemie żołądkowo -jelitowym występują takie dolegliwości. Martwi mnie natomiast krew , jeśli nie występuje w kale ,to zapewne są to hemoroidy ,nie piszesz czy ta przypadłość Ciebie dotknęła?. Hemoroidy mogą być wewnętrzne, dlatego nie wyczuwasz ich w trakcie podcierania. Arion bioenergoterapeuta - pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magwd.
ta krew ma jasny kolor? bo jak jasny to pewnie hemoroidy wiec bez stresu idz do lekarza na badanie gastrologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trykotek
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz wiemy ale szybko mozna raka jelita wyleczyc,to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam hemoroidy to zupełnie inna bajka,chyba ze Ty mylisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nieprzyzwyczajona do bakterii w jogurcie i błonnika w warzywach, herbatki odchudzające też go zawierają. owoce w dużej ilości powodują wzdęcia, tak samo jak mokre warzywa. nie powinno się ani jednych ani drugich popijać wodą. chill, ja tak miałam po odstawieniu mięsa i fast foodów. krew może być z podrażnienia jelit powyższymi. jeśli będzie cię to trzymało dłużej niż tydzień lepiej pójść do lekarza, może masz hemoroidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ma a moze nie a lekarz tu nic nie poradzi,trzeba zmienic diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia_
Zbyt nagle zmieniłaś dietę, to co jadłas poprzednio napewno ma wpływ na Twój obecny stan. Dobrze, ze postanowiłaś coś z tym zrobić. Teraz powinnaś dobrać odpowiednią dietę, mi zajęło to kilka lat😭 zanim doszłam do tego co mi sprzyja a co szkodzi. Popróbuj wspomagać się miksturą z apteki ,,Zioła szwedzkie,, mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marusia_ dziś A dlaczego z apteki???tam prawie sama chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×