Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytam was kobietki

Czy to w ogole mozliwe......przed 40tka

Polecane posty

Gość Pytam was kobietki

Czy to w ogole mozliwe przed 40 znalezc wartosciowego mezczyzne do stalego zwiazku, szanujacego kobiete I wartosci rodzinne. I czy ktorejs sie udalo takiego znalezc, jak I gdzie? Bo z moich obserwacji wynika ze jest to niemozliwe. Jestem panna bez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jako rozwódka z dziecmi i takiego znalazałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wolna bez dzieci to zle, Bo zaraz pewnie bedzie chciala, a jak z dziecmi to tez zle, Bo niedyspozycyjna I co gorsze, moze za drogo wyjsc. Zawsze cos nie tak. Nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na co wam facet na stale, oni to jak dzieci, bedziecie mialy tylko obowiazki. Za nudno i za lekko macie w zyciu?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka (37 lat), rok po rozstaniu z ojcem swojego kilkuletniego dziecka, poznała faceta. Ona to Polka w UK, on też Polak. fajny, wydawałoby się rozsądny mężczyzna, niezła praca, inteligentny. po kilku miesiącsch wyznał jej, że ma w Polsce "kobietę z dzieckiem". jego dzieckiem. ale na mojej koleżance "bardziej mu zalezy niz na tamtej". a do Polski latał co miesiąc-dwa na weekend. koleżanka skonczyła to wtedy, dobrze, że nie zaangażowała się za bardzo. teraz jest sama czasem idzie na randkę-dwie żeby poczuć się fajnie, adorowana itp. bez seksu. jak ma potrzeby to cóż, ma zabawki sama mi mówiła. skupia się na pracy i dziecku. nie liczy na wielką miłość, mowi że co ma byc to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko takiego co ma tu kotzenie I mozna je sprawdzic, zadnych polaczkow. ONI wszyscy twierdza ze wolno, byle zamoczyc. Czy to zonkos czy nie, zawsze kreca ze nikogo nie maja. Polakow odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam sie ze niemozliwe. Mam 35 lat, szukam I juz stracilam wiare w cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×