Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimno ale się wstydzę

Czy to wstyd gdy facet ma kalesony pod spodniami gdy jest -10 stopni na zewnątrz

Polecane posty

Gość zimno ale się wstydzę

Przyznam się, że trochę jest mi zimno w samych jeansach, ale pamiętam jak w podstawówce czy szkole średniej koledzy wyśmiewali innych od bab, mięczaków itp. i dlatego do tej pory nie zakładam. Czy uważacie, że to wstyd, gdy facet ma założone kalesony pod spodniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhyy
nie,ale jak chcezsz to marzznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wątor
wstyd to kraść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za
wstyd? nie kapuje? kalesony tak samo jak skarpety, majtki czy tam inne, a tego chyba sie nie wstydzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolvfram
a kto mnie wyśmieje teraz jak się przyznam, że zakładam od kilku dni mroźnych rajstopy setki rozmiar 3 damskie albo leginsy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka001
jezeli masz 13 lat no to pewnie bedziesz sie wstydzil ale jak jestes juz dorosly chlop no to chyba madrzejszy juz jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno ale się wstydzę
Dzisiaj na uczelni była jedna dziewczyna, która miała rajstopy pod spodniami i starała się to ukryć, ale parę razy dało się dostrzec wystającą gumkę od rajstop spod spodni. Z tego wynika, że nikt nie musi zaglądać. Czasem tak się zdarzy, że coś wystaje spod spodni i co wtedy? Nie chcę wyjść na jakiegoś mięczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok kielecki
jak temperatura spadnie poniżej -20 to zapomnisz o wstydzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selllen
wg mnie kicha :P ale w jaja zimno wiec się nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GROSZ 2000
To żaden wstyd! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie nosze bo nie lubie nosić,jak już spadnie temp ponize -10 to zakładam kalesony ale takie luźne,nie cierpie jak coś przylega do ciała. Duzą wagę natomiast przywiązuje do butów,gruba podeszwa to podstawa,mogą to być półbuty ale jak mają podeszwe dobrą to jest ciepło.Teraz nosze martensy i jest ciepło. nerki powinny byc dobrze zakryte i czapka na uszy,szalik ciepły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo chłopak
i bardzo mądrze robisz, nie widzę, gdzie by tu i z czego się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Wstyd to nie dbać o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno ale się wstydzę
To o zdrowiu to tylko dziewczyna mogła napisać :-O. Chłopaki inaczej do tego podchodzą. Wyobrażam sobie jaki byłby wstyd gdyby ktoś zobaczył wystający pasek od moich kalesonów :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegundkaa_86
zaden wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pewnie by od razu padli ze śmiechu, a jakby już padli to ich kalesony wyszłyby spod spodni. Noś i miej w d... co ludzie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz 17 lat to wtyd ja choooj ale jak masz juz 3 z przodu to robisz duzo aby ci jajka nie zmarzly, no chyba ze na randke idziesz, to lepiej sobie kalosraki daruj bo panna peknie ze smiechu jak jej show pi e r dolniesz przed sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nosze kalesony i znam parę dziewczyn co noszą kalesony i dresy pod spodniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM sexy Fabio
Teraz on top są pończochy lub kabaretki z naciagiem pod stringi. Tak teraz chodzi każdy wypas fifarafa Alvaro pamiętaj Misiu. Kalesoonki to nie będzie wioseczka ale tylko gdy będą jakieś dodatki typu cekiny czy te sprawy. Pamiętaj najważniejsze to być sobą.BYĆ SEXY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowie to podstawa
Stary co ty opowiadasz jaki wstyd?U mnie w szkole beke to zawsze na siłę z takich rzeczy miały wsiory albo usrane pedały w dresach z marginesu bo ich frajerow nie było na to stać i wszystko w temacie. Jak się taki buc obladuje raz na dekade kilkoma kompletami dresow (często chinskich spod hali albo podprowadzonych)to mu kasy na dodatki brakło. Zastanów się czy lepiej mieć kłopoty zdrowotne czy przejmować się niedorozwojąmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top of design
Autor topiku nie zdaje sobie sprawy JAKIE kalesony można teraz kupić.Ją kupiłem taki sprzęt że mógłbym na statyste do star wars WYSTARTOWAĆ. Normalnie aż żal to zdjąć na noc.QRWA jutro z ekipa w samych kalesonach idziemy na Kroopoowki. Wczoraj mój kumpel już był to mu buciki putzowac chcieli. Mówię Ci stary teraz bez kalesonow to mameye i lamusy wychodzą. Dobrze wiem że to akurat nie są rzeczy tanie ale uwierz mi poszukasz znajdziesz i aż żal Ci będzie na wiosnę że już przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KruegerPix4
Smok Kielecki ma rację he he he jak pójdzie w minus 15 albo ponad dwadzieścia pójdzie zapomnisz o wstydzie. He he taka prawda trzeba być praktycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Hej Mam ogromną prośbę:) Jeżeli możesz mi pomóc to proszę wejdź na ten adres i się tylko zarejestruj. Nie musisz nawet podawać swoich prawdziwych danych jeżeli nie chcesz:) Tam wpisujesz tylko imię i nazwisko nic więcej. Zbieram punkty na nagrodę dla moich dzieci a mam ich troje i ciężko jest z kasą:( http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/5201 Będę ci bardzo wdzięczna i moje pociechy również:) Dziękuję za głosy Kinia Zajmie ci to tylko 15 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Back to the nature
A jak myśliscie czy to wstyd przy minus 30stu chodzić nago z faya na wierzchu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wstyd w zeszlym roku mojemu sila wciagalam na dupsko bo lazil jak z padaczka tak mu zimno bylo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×