Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbulwersowanagosia

czy to wypada

Polecane posty

Gość zbulwersowanagosia

ostatnio dość często chodzę do prawnika. który obsługuje firme szefa. To mloda babka ok. 30 lat, nawet ladna, dlugie wlosy szczupla. Zawsze jest odstawiona, nigdy nie widzialam jej w plaskich butach czy jeansach. Zawsze sukienka albo jakis kostium i ZAWSZE szpilki. Dziś byłam to miała czarną spodnice przed kolano, czarne szpilki, czerwoną koszulę i rajstopy KABARETKI ... wg mnie to przegięcie, to się w burdelu nosi a nie w pracy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że zazdrościsz pani prawnik :O Oczywiście wszelka ekstrawagancja jest nietaktem w oficjalnych spotkaniach. Ale robisz z igły widły, jaki niby burdel kobieto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanagosia
nie zazdrosczę jej wcale!! po prostu uważam, że rajsopty kabaretki to wiocha i to sie do burdelu jedynie nadaje, a kobiety ktore je noszą się nie szanują, to rajstopy dla d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dziewicę noszącą kabaretki też byś nazwała dziwką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanagosia
nei czepiaj się szczegółow ! prosze o wyrazanie opinii a nei jakieś glupie czepianie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D powiedz co jest jeszcze dla d******** pliiiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszą mnie te "asystentki", które oceniają inne kobiety (i facetów też). Jakoś kompetentne osoby nie są tak skore do wydawania wyroków o innych ludziach w pracy. Może dlatego, że wiedzą, że pracuje się głową a nie kiecką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość klientów kancelarii prawniczych to stare nadziane pryki lubiące wgapiać się na tyłek i cycki młodych lalek, to nic zdrożnego... ot zwykła przynęta na klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem tancerka flamenco i pracuje kiecka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanagosia
ale ta prawniczka to nie jest jakaś tam asystentnka, tylko szefowa A moj szef nie jest stary, ale ma kasę i widac, ze mu sie podoba ta prawniczka. Nawet jej prezent na dzien kobiet kupil, wielkie pudelko czekoladek. Jak bylam u niej to przy mnie kurier jej kwiaty przywiozl i jakies czekoladki, wielka damulka ...Ciekawe za co te prezenciki, pewnei sie puszcza ze starymi dziadami haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanagosia
a co to ma za znaczenie?! pytałam o opinię w sprawie wiesniackich rajstop dla dziwek a nie o moj zawód !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanagosia
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, kabaretki to rajstopy dziwek ... wez sie autorko stuknij w głowę. widać, że jesteś sfrustrowaną zazdrośnicą i do tego ograniczoną Moze napisz jak ty sie ubierasz cnotko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbulwersowana gosia pewnie wygląda jak pasztet, brzydka, gruba, podkochuje sie w szefie, ktory ma ją w d***e :D milego dnia gosiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanagosia
byłam dzisiaj zanieść tej "prawniczce" jakieś protokoły. Wchodzę a ta wielka dama, znowu szpilki, obcisła ! sukienka i znowu kabaretki, tym razem w kolorze beżowym Boże co za patologia ... i torebeczka, pewnie kosztowała pół mojej wypłaty I jaka uśmiechnięta och ach. kawkę popija i wielka damula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanagosia
nic ci do tego jak wyglądam, czy mogę prosić o normalne wypowiedzi ??!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to sa normalne wypowiedzi? Z opisu super sexi babka w dodatku wyksztalcona i z glowa na karku ,takie niezalezne kobietki sa super!I pisze to jako kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz czy to wypada?Alez oczywiscie ,ze tak ,prawdziwej kobiecie wypada ,Ty w kabaretkach wygladalabys komicznie szara myszko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanagosia
chyba same w takich k***wskich rajstpach chodzicie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rajstopach nie chodzimy ,ale mamy dlugie wlosy i uwielbiamy obcisle sukienki uwydatniajace biust ,szpilki obowiazkowo ;) ,a jeszcze dodam ,ze faceci sie za nami ogladaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanagosia
ta powyżej to d***** podobna do tej wielkiej pani prawnik .... nie wiem ten swiat zszedl calkiem na psy ? nie spotka się wkrótce ani jednej porządnie i elegancko ubranej kobiety, tylko same zdziry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mamy gdzies to ,ze jakas niezadbana ,zakompleksiona istota uwaza ,ze to nie wypada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbulwersowana mozesz rzucac epitetami mi to nie przeszkadza ,nie dosc ,zes brzydula to jeszcze pustak ? A wystarczyloby wziasc sie za siebie schudnac ,zaczac dbac o siebie ,zycie jest piekne ,naprawde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanagosia
naprawde uwazacie,ze taka osoba nosząca sie w takich ubraniach zasluguje na to, aby miec powodzenie, wlasna firme i jeszcze prezenty od klientow?? widze jak nasz szef się nakręca na tą prawniczynę .... zostawił jakiś czas temu swoją narzeczoną po 4 latach ! ja coś czuję, ze to przez tą prawniczyne .... jeszcze wyjdzie wszystko na jaw !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanagosia
ha ha bardzo śmieszne, gospodarzu ze śmierdzącej wsi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×