Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_E

Czy utrzymanie własnego domu dużo kosztuje?

Polecane posty

Gość gość_E

Planujemy kupić większe mieszkanie, najlepiej duży apartament 4 pokojowy za 400 tys.(10 minut autem od centrum miasta) lub działkę (100 tys.) i dom(200 tys.)na obrzeżach miasta 30 minut od centrum. Możemy też kupić mieszkanie plus działkę za miastem i postawić tam domek, po to aby zjeżdżać tam na weekendy. Niby koszt jest mniejszy, ale nie wiem ile kosztuje utrzymanie domu. Mamy dwójkę dzieci, 2 auta i dobrą pracę (zarabiamy razem 10 tys.) Jakie to są koszty, bo nie chcę się wkopać potem z kosztami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utrzymanie domu zalezy przede wszystkim od sposobu ogrzewania i rodzaju ocieplenia domu. Pytanie tez, czy chcesz miec piec, do ktorego bedzie trzeba cos sypac, czy eleganckie ogrzewanie na gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domu w ktorym nie bywasz tylko od czasu do czasu go wykorzystujesz czy domu w ktorym mieszkasz na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_E
Chodzi o dom, w którym zamieszkamy na co dzień i aby był bezproblemowy w utrzymaniu, to znaczy media w pełni działające samodzielnie, piec gazowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięcej idzie na prad i ogrzeawnie, szczegolnie zimą. Dlatego dobrze jest sie zastanowić nad tanim rozwiazaniem. My z męzem kupiliśmy piec na pellet http://kolton.pl/work/ i taniej wycgodzi. A oswietlenie mamy cale w ledach wiec tez to tansze rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od ogrzewania. Ja wybrałam tańszą opcję bo ogrzewamy się węglem, może na początku nie byłam z tego pomysłu zadowolona ale potem jak już zaczęliśmy grzać zmieniłam zdanie. Mąż zajmuję się wszystkim a mi jest cieplutko:) gdyby miał ktoś problem gdzie najlepiej zakupić węgiel to mogę zaproponować firmę smarttrans.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viksonka
Patusia też ich znam, mąż bierze węgiel ze Smarttransu. Paczkują go w dobre worki, nie wala się w piwnicy, jakość też jest ponoć wysoka bo mąż się zna i tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w swoim domu ogrzewam weglem i jestem bardzo zadowolona poniewaz zamawiam wegiel w smarttrans. Maja tam świetne ceny a pozatym moge wziac wegiel na raty. polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×