Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w ciąży można jogurt naturalny

Polecane posty

Gość gość

W składzie jest tylko: mleko i żywe kultury bakterii a ponoć mleka nie pasteryzowanego nie wolno i teaz nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeee!, Nieeeeeeee.... padłam. Kobieto taki jogurt, gdzie w składzie jest tylko mleko zwykłe, nie w proszku i kultury bakterii, to jest jakby kwaśne mleko. Niepasteryzowane, to takie prosto od krowy. Ale jogurciki owocowe, gdzie w składzie są zagęstniki, mleko w proszku i kilka innych dziwnych rzeczy to pewnie jadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie odpowiedziałam ci. Możesz jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany, widzę,że teraz świat do góry nogami. Kiedyś -dawno temu-byłam w ciąży i nawet do głowy nie przyszłoby mi takie pytanie .A niby czemu nie można jogurtu? Coś wykryto niezdrowego w jogurtach dla ciężarnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz się dziwią że dzieci maja na wszystko alergię , a maja ja przez to ze durne przyszłe mamusie w czasie ciąży nie jedzą wielu rzeczy bo niby mogą zaszkodzić dziecku szlak mnie normalnie trafia jak to czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy ty musisz się wyśmiewać ? Czy napisałam ze jogurt jest szkodliwy?? NAUCZ sie czytać ze zrozumieniem !!! Po drugie nie jadam jogurtów owocowych ani żadnych innych dziadostw a tym bardziej z mlekiem w proszku :/ Wyobraź sobie ,ze jest jogurt który w składzie ma tylko mleko i żywe kultury bakterii... A ja miałam pytanie o to MLEKO jakie ono jest? Bo wiadomo,ze w ciąży można pasteryzowane tylko... Tak samo jak niektóe typy mozarella mają świeże mleko ! mądrale zakichane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sie szlak trafia tępo strzało ??!!!! że co ,ze zapytam ?? Czy piszę ze nie jem wszystkiego !! Lecz się .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po jaką cholerę tu pytasz skoro odpowiedzi ci nie pasują???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś nie zauważyła wtrącająca się tu lasko, to nie są odpowiedzi.... Może jest tu ktoś normalny i odpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a serek almette ?? lub mleko uht "surowe" do kawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie!!! absolutnie, zamknij się w szklanej kuli i zyj powietrzem, że też taka głupota się rozmnaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperma najlepsza. Dużo białka i witamin. Najlepiej od jak największej liczby partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×