Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy w sieciówkach jest możliwość sprawdzenia czy dany produkt jest w magazynie

Polecane posty

Gość gość

zniszczyłam ubranie kupione miesiąc temu a w sklepie wisi nowa kolekcja, zastanawiam się, czy można sprawdzić np. po numerze produktu z metki, czy ten ciuch jest jeszcze w magazynie? czy tak się nie da i musze czekac na wyprzedaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co, chodzi ci o reklamację? chcesz dostać nowe? można sprawdzić, myślisz, że po co tam te kasy i komputery, to są całe systemy do zarządzania sprzedażą. jak chcesz reklamować, to powiem ci jedno, nie musi być ciucha na magazynie w sklepie, gdzie kupiłaś, starczy, że będzie w centralnym lub w innym sklepie. a jak w ogóle nie będzie już tego, co kupiłaś, to dostaniesz zwrot kasy, pod warunkiem, że uznają ci reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce reklamować, chce kupic druga taka sama i tym razem nie zniszczyć, chce sprawdzić czy to fizycznie jest możliwe; to ja zniszczyłam, moja wina, ale chce druga identyczna (ewentualnie w podobnym rozmiarze);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
camaieu :) nie wiem, czy technicznie mogliby to sprawdzić, wiem, ze maja dużo rzeczy, inne sprawy swoje, ale mi zależy i chyba będę chodzic co tydzień i sprawdzać czy wywiesili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz zadzwonić i zapytać czy taka rzecz w ogóle jeszcze mają a jeśli nie to czy jest opcja ściągnięcia z innego sklepu albo magazynu głównego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ich stronie szukałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie widzę, że na stronie mają opcję wyszukania po numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest w sklepie internetowym camaieu i to połowę tańsza, mogę ją tak normalnie zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×