Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochana narzeczona

czy w Warszawie łatwo znaleźć prace ? skończyłam właśnie technikum hotelarskie

Polecane posty

Gość zakochana narzeczona

czy łatwo znaleźć pracę własnie w Warszawie, taką by móc we dwoje z narzeczonym utrzymać jakąś kawalerke ewentualnie wynajmować pokój mamy szanse ? jak to jest z tą praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem sporo ludzi tam mieszk
a, więc najwyraźniej jakoś się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana narzeczona
w takim razie gdzie na początek szukać pracy ? chociaż żeby mieć jakiś punkt zaczepienia :( w mojej miejscowości nie ma szans na prace, mieszkanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to w ogóle jest za strona
Nie traktuj tego, jak złośliwość - na początku spróbuj w makdonaldzie, tepsie itd., tam gdzie nie wymagają wielkiego dośwadczenia, bo doświadczenie jest dzisiaj, uwierz mi, bardziej wartościowym kryterium wyboru dla pracodawcy niż wykształcenie (które też jest ważne). Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiarraaa
Mam 2 kierunki studiów a pracy w Warszawie brak. wcześniej w stolicy pracowałam za 800zł. Moi znajomi podobnie...pracują za 1000 lub 1200zł a za mieszkanie płacą od groma. Nie warto żyć i pracować w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana narzeczona
no wiadomo że na początek,markety i takiego typu miejsca ale pytanie czy taką pracę dostanę w wawie ? bo u mnie w "mieście" to nawet o prace w markecie ciężko.... warto wyjeżdzać? myśle też nad wrocławiem , tak mam jakąs tam daleką rodzine, zawsze to pomogliby z noclegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzcie razem:) podoba m sie pomysl dochodzenia do czegos od razu po maturze, do pracy i na swoje:) swietnie, poza tym kochana jak zarobisz i pojdziesz na zaoczne to docenisz to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana narzeczona
no właśnie, tak bym chciała wyjechać z narzeczonym, studia nie uciekną, wiadomo ciężko będzie na początku, rodzice będą musieli pomóc finansowo, ale byle tą pracę znaleźć , jakąkolwiek,w hotelu, restauracji, markecie... we dwoje byłoby inaczej.. tutaj w naszej miejscowość z pracą marnie :( nawet nie ma co myśleć o wynajęciu jakiegos mieszkania,bo nigdzie nie ma pracy a jak jest to po znajomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana narzeczona
może ktoś jeszcze się wypowie, gdzie szukać pokoju do wynajmu ewentualnie taniej kawalerki, na których dzielnicach wawy jest najtaniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im dalej od centrum tym taniej :) najdrożej wiadomo na śródmieściu, bemowo, wola, Mokotów. Sprawdź sobie mapkę dzielnic Warszawy i szukaj mieszkań, ktore sa najdalej (ale tez nie na koncu, bo nie daj Boże trafisz na prace w centrum- i bedziesz dojeżdżać 2godziny :) ) Ja mieszkam na Woli i za 2 pokojowe mieszkanie płace 1700 +opłaty prąd gaz... A do centrum jade ok 40 min, wiec nadal sporo. Musisz dobrze poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×