Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w waszych domach, mieszkaniach jest stół czy ława?

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się, jak ludzie mogą funkcjonować w rodzinie bez stołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam sie jak takie osoby jedza obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosto funkcjonujemy , w 'duzym pokoju' jest tv sofa i niski stol , mozna napic sie przy nim kawy , leza na nim piloty od tv , gazety czyli taka lawa a normalny stol na 6 osob jest w kuchni, przeciez obiady je sie w kuchni albo w jadalni a nie w pokoju przed telewizorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam stół w kuchni i stół elegancki z krzeslami w salonie a byłam w mieszkaniach gdzie ludzie nie mają stołu np kuchnia z szafkami po obu stronach w dużym pokoju ława nie mam pojęcia jak ci ludzie jedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porazka kiedys mialam lawe,niewygodnie jak chorera-zjesc obiad tak jak najbarziej schylajac sie w pol,w koncu sie wkurzylam,wywalilam lawe i kupilam stol i 4 krzesla,rewelacja w koncu czlowiek siedzi i zje komfortowo,nigdy wiecej zadnej lawy,nawet jak ktos mnie odwiedza jest duzo wygodniej i komfortowo,szczerze polecam,wyrzuccie przeklente lawy i kupujcie stoly,mozna zjesc normalne posilki z dziecmi,to jajby nie bylo fajne i wzmacnia wiezi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stół .Mam tez stolik kawowy ale nie ławe .Ława kojarzy mi sie z PRL i z bolem kregosłupa przy jedzeniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam stol w kuchni ale obiad jem "na kolanach" w pokoju bo tak lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam stół w kuchni i stół w salonie,ale stolik kawowy też mam miedzy kanapami a tv tylko trochę wyższy niż ławy zazwyczaj,a stół w drugiej części salonu,ale siedząc przy stole też można się w tv gapić,jemy w kuchni,tylko imprezy,święta przy stole w salonie a ewentualne maluszki wtedy sadzamy na krzesełkach przy ławie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za różnica? W pokoju mam ławę i darujcie sobie pieprzenie o tym schylaniu się, bo wszystko zależy od tego na czym się siedzi :) ja akurat mam niskie fotele i schylać się nie muszę, no i laptopa też często kładę na ławę, a nie wyobrażam sobie na stół, byłoby za wysoko i niewygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tych co maja tylko ławe: Jak jecie wigilie lub obiad z waznymi dla was osobami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och jaka elita. Salon, stół w kuchni. Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość do tych co maja tylko ławe: Jak jecie wigilie lub obiad z waznymi dla was osobami? X Wpier/dalamy z podłogi, bo dla nas ważne jest spotkanie z rodziną, a nie stół. Debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie interesuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uraziłam widze czyjąś dume....no przykro mi ze nie potraficie rozmawiać tylko piszecie takie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką dumę, zastanów się... popatrz na Twoje pytanie... 10.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość Zastanawiam się, jak ludzie mogą funkcjonować w rodzinie bez stołu? X W Twojej rodzinie najważniejszy jest stół? Tumanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jadam w kuchni , mam stół w jadalni Oraz niski stół przy zestawie wypoczynkowym . W kuchni jada pomoc domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W kuchni jada pomoc domowa" -czyli wiocha mimo pozorow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo duza kuchnie wiec jadam w kuchni , nie mam jadalni i zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal ci dvpę ściska buraku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i stół i ławę. Stołu używam jak mam gości, sama jadam przy ławie, tak mi wygodnie, i nie rozumiem w czym problem. Jak cała rodzina ma zjeść przy ławie, to faktycznie kicha, ale w pojedynkę nie ma żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu jadam jak starożytni Rzymianie. Na leżąco. Od spotkań okolicznościowych są restauracje. Rodziny nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jem z podlogi bo moj maz to chincik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ława, ale spora i rozkładana, najlepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trulutulisia
I to, i to. Stół w kuchni, ława w pokoju. Rozkładana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ława to sosjalistyczny przezytek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cale zycie mialam lawe i bylo oki.Garbata nie jestem,bo lawa byla podkrecana korbka i mozna bylo z niej zrobic ustrojstwo wysokie jak stol.A teraz jestesmy we dwoje,rodzina sie porozjezdzala po swiecie,wiec mam piekny stolik kawowy,taki solidny na rzezbionej nodze.Zaraz w pokoju jest wiecej miejsca.Kuchnie mam mala,o stole moge pomarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza lawa ma mechanizm podwyższający. Mozna sobie dopasowac do preferencji ma tez funkcje rozkladania na wiecej osob. Mamy tak ustawiona wysokosc, ze normalnie sie przy niej je. Na stol z krzeslami nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko mały stolik do kawy. Obiadów w domu nie jadam, stół mi zbędny. Jak coś jem, to najczęściej leżąc w łóżku, więc problem się rozwiązuje niejako sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka watku
W moim domu zawsze byl stół. Czy to w kuchni czy to w pokoju. Zawsze śniadanie jedliśmy wspólnie z rodzeństwem za nim rozeszliśmy sie po świecie. Obiady zawsze rodzinnie. Stół gra duża role w naszym domu. Szczególnie ten w kuchni u mamy. Jak sobie wspominam dom to zawsze jest to związane z siedzeniem przy stole z kubkiem kawy. Lubiłam wcześnie rano siadać przy stole z kawa i gazetą. Przykro mi ze mnie obrażacie. ja zadałam tylko pytanie. U moich teściów jest tylko ława. Tak samo podkręcana tak,ze można zrobić z niej stół ale....nie ma krzeseł. Przyszło mi kiedys robić u teściów urodziny i co? Goście siedzieli przy ławie, która chwiała sie na wszystkie strony. Kto ma taka podkręcaną z lat 80 to wie o co chodzi. Przygotowałam dania gorące i złościło mnie,ze wszyscy siedzieli skrzywieni na pufach i fotelach. nie było dużo osób ale czułam dyskomfort. Ława jest mała i 4 osoby to tłum. Teściowie nie widza problemu. A mieszkanie maja ogromne. Moja ciotka cale zycie spędziła przy ławie(wigilie, swieta, imprezy) aż któregoś dnia wywaliła ją i kupiła komplet krzeseł ze stołem. Stwierdziła,ze już ma dosyć "umartwiania sie" i krzywienia. Te przykłady były powodem mojego pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebes
Czasami to nie kwestia wyboru a konieczności :( Dopóki mieszkaliśmy w wynajętej kawalerce, to ława w kuchni była musem :( Teraz mamy wreszcie swój stół http://www.terminex-meble.pl/image_800x600,c_127.jpg (pierwszy od lewej) i przyznam, że bym się z powrotem nie zamieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×