Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy warto go dalej poznawać

Polecane posty

Gość gość

poznalam dzisiaj kolesia na pewnym portalu, przeszlismy na gg, wydawal się mega w porządku, ale zaczal nalegac na zdjęcie, powiedziałam, że póki co wolałabym go poznać niz oceniać poprzez pryzmat wyglądu bo tego nie znosze i ze jak bede gotowa i jak uznam za idealny moment do tego to mu wyślę. on ze to rozumie itd, ale mimo wszystko przez cały ciąg rozmowy na to nalegał. powiedziałam, że jestem osoba która ma swoje zdanie i nie lubię naciskania, to 'ok, jesteś fantastyczna i warto na Ciebie poczekać'. ale oczywiście grochem o ścianę, on 'licze na niespodziankę w postaci zdjęcia na dobranoc'. zaczęło mnie to drażnić. do tego jego wyznanie 'musisz wiedzieć, że jestem zboczony, lubie dotknąć, wyobrażam sobie duzo na temat osob, nie oznacza to, że jestem niewierny bo straciłem prawictwo niedawno (ma 20lat), dotyk oznacza dla mnie dużo, oczywiście dotyk względem ważnej osoby', co ja mam o tym sądzic? i wysyla mi tylko buziaczki, mówi ze go pociągam. do tego wysłał mi zdjęcie sam, oczywiście padły słowa: liczę na rewanż, i cos podkusilo mnie do założenia fikcyjnego konta na sympatii i co? okazało się, że ma tam zdjęcie, długo szukać nie musiałam, bo wysłał mi zdjęcie, które ma na avatarze na sympatii. czy warto go w ogole dalej poznawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, warto co za idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko jedyna, przeciez Ty go poznalas dzis a rozwazania jak na kilkumiesieczna znajomoscia :) jesli nie chcesz wysylac mu zdjecia to przekaz mu to bardziej dobitnie ... zreszta widac na co koles jest nastawiony wiec chyba nie spodziewasz sie jakiegos happy love ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie próbuje zobaczyć opinie innych, jeszcze jakie chore wytłumaczenie, ze jego zboczenie polega na tym ze pociąga go kobieta ze potrafi docenić jej kształty i piękno (kobiety która kocha) , to napisałam mu ze to chyba naturalne ze w związkach ludzie sie dotykają i czerpią z tego przyjemnosc a on ze wiele ludzi nie akceptuje jego 'zboczenia'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha kolga wyraznie sobie cos wkreca :) albo probuje Ci cos przekazac jakas pokretna droga ... kij mu w oko, pogon go !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis dziwny typ, jutro zobaczę co jeszcze ma ciekawego do powiedzenia i juz więcej się nie odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mentalny dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy psi typ, za niedługo i tak zerwiecie znajomość. Przerabiałam to masę razy, nie ma co tracić czasu na gadanie z takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz poroochać to warto jak liczysz na coś więcej to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szuka miłymi slowkami łatwego kąska, ale widać Ty masz dystans i jesteś twarda nieulegla sztuka to koles ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerabiałam to. Odezwał się do mnie na portalu społecznościowym koleś i zmarnowałam tylko swój czas i energię na nim. Na początku byłam do niego bardzo zdystansowana. Ciągnęłam jednak tą dziwną znajomość bo mieliśmy podobne zainteresowania i fajnie się gadało. On też wysyłał mi swoje foty chociaż w ogóle go o to nie prosiłam i chciał ciągle wyłudzić jakieś ode mnie chociaż widział moje zdjęcia na owym portalu. Próbował urabiać mnie czułymi słówkami itd Spotkaliśmy się raz i to był koniec tej dziwnej znajomości. Koleś szukał łatwej gąski do zaliczenia ale mu nie wyszło. A ja prawie się w nim zadurzyłam ;) Na prawdę nie warto tracić czasu na takich gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×