Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy warto przepłacać za oryginały

Polecane posty

Gość gość

czy warto przepłacać za oryginały czy lepiej wybrać zamienniki tonerów do drukarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie nie warto, zamienniki możesz kupić dużo taniej, a wcale od oryginałów nie są gorsze, ja mam przetestowane w swojej drukarce tonery actis, active jet i sprawdziły się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to bardzo dziwna sytuacja ale mozna to sobie ulozyc czy cos no przepkacic bo ma sie za co sie placi 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
wybierając sprawdzone zamienniki wiemy co dostajemy i nie płacimy za markę oraz koszt produkcji drukarki jak w przypadku oryginałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o ciuchy to nie przepłacisz za oryginały w tym sklepie: www.top-store.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam ,że nie warto płacić tyle pieniędzy za oryginały skoro za niższe pieniądze można kupić bardzo dobre jakościowo zamienniki. Oczywiście należy wybierać zamienniki sprawdzonych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepłacaj! Zapoznaj się z naszą ofertą na toneryotwock.pl i ciesz się zakupem tanich zamienników! Do 5 razy taniej od oryginałów a jakość taka sama! Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już 2 rok używam tanich zamienników ze sklepu toneryotwock.pl i jeszcze nic się złego nie stało więc to jakiś mit o tej całej szkodliwości albo totalny bubel chiński musiałabyś kupić żeby się coś stało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellak
oczywiście że nie ma co przepłacać za tusze oryginalne, często jakość zamienników jest taka sam a cena dużo lepsza, poza tym ja zuważyłam, że np. zamienniki activ jet są duzo wydajniejsze niż moje oryginalne tusze które miałam przy zakupie drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że nie ma co przepłacać za oryginały ale też nie ma co kupować zamienników do drukarki. Chcesz kupić oryginalne tonery za rozsądną cenę to polecam tobie porównywarkę cen http://www.cozacena.pl/ Porównasz sobie ceny tonerów i wybierzesz najtańszą opcję zaoszczędzając pieniądze. Nie musisz biegać po sklepach i szukać najtańszego tonera. Wszystko robisz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakan12
W zależności do czego ma służyć Ci drukarka. Jeśli będziesz z niej korzystać tylko i wyłącznie do drukowania dokumentacji w kolorze czarno-białym to z zamiennika możesz jak najbardziej skorzystać, jeśli jednak masz zamiar drukować obrazki itp to polecam Ci orginalny toner. Posyłam Ci linka gdzie może znajdziesz interesujący model tonera . http://printex.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AytBOHiYcXvUa5URLJgKvpH3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×