Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto szyć suknie slubna marzen

Polecane posty

Gość gość

No wlasnie czy warto Wymarzylam sobie suknie slubna marzen nawet mam ja narysowana przez rysownika hehe tylko teraz sa znacznie inne suknie slubne modne itd i boje sie ze moja bedzie nie modna w porownaniu z tym co jest teraz w salonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale jeśli suknia ma być twoim marzeniem w ten dzień to odradzam ślub, jak patrze na rózne pioruny trzaskające gromko na przygotowaniach do ślubu, to zdecydowanie wolę w jeansach iść, ludzie PODPORZĄDKOWUJĄ SIĘ oprawie, to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto ja będę mieć swoje wymarzoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie sama nie wiem co z ta suknia dalej bedzie caly czas sie dalej zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieja jeszcze babki co chca slub jak ksiezniczka .... po co to wszystko szkoda kasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowanie odradzam szycie sukni bo krawcowa musi byc naprawde genialna a o takie trudno. Pracowalam kiedys w salonie slubnym i bardzo czesto przychodzily do nas dziewczyny na kilka tygodni przed slubem cale zaplakane bo suknia ktora sobie zaprojektowaly albo byla uszyta do d...y albo one w niej kiepsko wygladaly. Tak na prawde to nie wiesz czy bedziesz dobrze w takiej sukni wygladala dopoki jej nie przymierzysz a wtedy juz jest raczej za pozno na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja doradzam takie rozwiązanie : wybrać się po salonach sukni ślubnych i przymierzać różne fasony- wybrać ten idealny i najlepiej znaleźć tą suknię w internecie. Jeżeli suknia jest tania to lepiej ją od razu zamówić, jeżeli jednak cena powala z nóg a do tego są detale, które chciałoby się zmienić (nie zawsze jest to możliwe w profesjonalnych salonach, które mają wypuszczone konkretne modele sukni) to wtedy udać się do poleconej krawcowej. Ja właśnie tak zrobiłam - wybrałam idealny fason, a potem poszłam do tańszego salonu ślubnego z własną krawcową. W salonie tym pooglądałam dokładnie czy szyte suknie są profesjonalnie i dokładnie zrobione. Później pokazałam im swoją sukienkę, pozmieniałyśmy małe detale, które bardziej odpowiadają mojej figurze i zaczęłam chodzić na przymiarki. Najpierw szyty był gorset, także mogłam na bieżąco sugerować drobne poprawki, które mi nie odpowiadały. Krawcowa była bardzo miła i wszystkie moje uwagi brała dokładnie pod uwagę i analizowała je ze mną. Czasami musiałyśmy dochodzić do kompromisu, aby suknia prezentowała się lepiej- to ona w końcu jest fachowcem i po uszyciu 10000 sukien ślubnych wie najlepiej co pasuje, a co nie. Efekt końcowy był powalający z nóg. Suknia zakryła wszystkie moje mankamenty, była idealnie dopasowana, a sama prezentowała się dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam. Wszyscy byli powaleni na kolana, wyglądałam na -10kg i wszyscy mnie podziwiali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby w sklepach były sukienki, które mi się podobają, to pewnie bym kupiła. Tymczasem wszystkie są na jedno kopyto: albo bezy z falbanami i cekinami, albo wszechobecne teraz koronkowe góry. Ja chcę mieć sukienkę do połowy łydki, idealnie dopasowaną na brzuchu i lekko rozkloszowaną od bioder, z pełną górą, ładnym dekoltem i wycięciem na plecach pokrytym koronką. Znajdźcie mi coś choć trochę podobnego, a kupie ;) Pochodziłam po sklepach, poprzymierzałam i wiem, w czym dobrze wyglądam, więc muszę uszyć i tyle. Jest to jakieś ryzyko, ale nie mam za bardzo wyjścia. Poza tym dużo taniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spokojnie, jak masz konkretną krawcową to na pewno Ci pomoże i suknia będzie cudowna! Ja też się bałam, ale bardzo pocieszał mnie fakt, że na każdym etapie szycia sukni byłam obecna i mogłam wprowadzać swoje zmiany. Gdyby to wyglądało tak, że ktoś spisuje moje wymiary a za miesiąc dostarcza mi gotową suknię, to bałabym się niesamowicie co z tego wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dziewczyny teraz w salonach sa modne koronko cekiny 15 warstwowe tiule i wszystkie suknie slubne wygladaja tak samo a mnie sie te wszystkie suknie nie podobaja chce wygladac slicznie i miec zupelnie inna suknie slubna taka ktorej jesxcze nikt nie widzial a nie suknie taka ktora kazdy sie pewnie spodziewa z tiulu koronko itd a poza tym to jesli mam potem zalowac cale zycie ze nie mialam seojej wymarzonej sukni slubnej na sobie w dniu slubu to........moja sasiadka jest bardzo genialna krawcowa szyla juz nie jedna suknie slubna wiec i mnie tez uszyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede miala szyta suknie slubna marzen warto chociaz jeden raz w zyciu spełnić to marzenie niz potem zalowac cale zycie ze sie nie spelnilo marzenie dotyczace tej wymarzonej sukni slubnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi juz od 15 lat sie podoba jedna i ta sama suknia slubna zobaczylam ja na jednej pannie mlsej i ciagle ta mi sie podoba wiadomo w miedzy czasie bu lam jyz na innych slubach widzialam tysiace roznych sukien slubnych w necie itp i ciagle i ciagle podoba mi sie ta jedna suknia slubna od 15 lat wiec postanowilam ze uszyje sobie wladnie ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto ja szyłam u krawcowej też się trochę bałem ale efekt był niesamowity. i nie interesowała mnie jaka jest moda ślubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×